CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: juragan_malam

AKU.......SANGAT MISTERI!

Close [Copy link]
gila best ah thread nih...... seremm.. tp mcm leh masuk gituw.... thanks tt n wife.... tunggu sambungan lg.. insyaAllah Germany menang world cup!

aku nak cadangkan tred ni jadi tred anak beranak la!

bestnya lepak sini...

aku nak cadangkan tred ni jadi tred anak beranak la!
033589 Post at 5-7-2010 14:42

nak buat training menaip dan berporem kat Harith

bes citer TT & wife

samung la lagik!!!

*bookmark sini*

Follow Us
Reply 124# nurulcomfykid

oh plis jgn rosakkan mamat kecik tu..nnt advance sgt

best giler citer abg TT...tapi part burger tu mmg kelakar...harharhar...
sambung lar lagi...abg TT jgn risau...nnt belanda akan kalahkan jerman tu...harharhar

wah..best...sambung lagi tt n wife..

aku benci cerita begerrr!!!!!!!

sekarang kat rumah banyak benda mistik... nak tido pon takut.

tapi rasanya selagi tak setel, takyah cita lagi la eh...

Reply 131# nurulcomfykid

cite je.. apa salahnya.. ala2 cite bsiri katanya...

Post Last Edit by juragan_malam at 5-7-2010 22:36

rasanya benang ni bukan saja kita yang baca....tapi maybe ada 'orang' lain yang turut ikut baca dan follow benang ni... masa aku buat benang ni, aku dah rasa something akan jadi...tapi x tau baik atau buruk..amit-amit jabang bayi ojo kajet!

2 hari lepas buat benang ni, something jadi kat wife...nanti aku criter.. harith pun mcm rasa something, 1 mlm tu aku tgh post something, then dia nak kuar bilik tapi stop sekejap kat pintu mcm terkejut nampak something..so aku tanya.. "what's wrong , harith? did you see anything?"...lama gak dia nak jawab.."nope..."  dia dok stop kat pintu, "bapak...can help open door? hayes scared"... sorry anak aku x pandai cakap melayu atau jawa..

bila kita orang nak tido depan tv, aku baring sebelah dia....tiba2 dia bangun duduk.." why bapak sit there?" tunjuk kat dinding belakang aku..cuak giler aku! " bapak is here, there's no bapak there, closed your eyes and hug bapak!"..aku baca lah apa2 yang patut..sambil cakap kat dinding.."kalau ko baik ko kuar, jgn tunjuk muka ko kat anak bini aku..kalau ko jahat! ko kuar terbakar ko masuk pun terbakar..ini bukan kwasan ko!" lepas tu aku tanya harith.."bapak still there?".."no...gone"

2-3 malam ni wife rasa mcm ada something dalam bilik...dia kata macam sesak/penuh...aku x leh nak jawab...sebab aku x rasa apa2 lagi.... esok kitaorang nak jumpa 1 ustaz ni nak tau apa kes sebenar...

tunggu lah nanti aku criter..............

Rate

1

Reply 133# juragan_malam

tapi maybe ada 'orang' lain yang turut ikut baca dan follow benang ni

tu perkara biasa.. slalu jadi camtu..

teringat dulu masa duk kat jalan ipoh....pelangi indah condo...

rumah tu dulu bekas negro2 buat black money dan bila polis raid umah tu, owner halau diaorang... lepas beberapa bulan tu aku ngan bob( budak penang) sewa la umah tu...seperti biasa sebelum kitaorg officially dok umah tu...kita org test drive dulu umah tu.. lepas amik kunci dari owner, kitaorang pun samak la dulu umah tu..hehehe kitchen je pun..lepas cuci mop pelbagai....aku ngan bob pun buat la semayang isyak and sunat 2 rakaat, nak amik berkat katanya..padahal hari tu subuh, zohor, asar, maghrib semua keceper!..lepas makan tapau... aku masuk bilik aku..bob masuk bilik dia..kitaorg  mmg dah standby toto ngan bantal...

dlm kul 3-4am tu aku rasa mcm si bob ni dok himpit aku kedinding..aik! pahal lak sigemuk ni dtg tido sebelah aku lak ni? bila dia dok asak2 lagi..aku tau ni bukan dia..aku takbir sambil pusing bagi siku kat dia..kelepuk! kena lantai...aku terus bangun p masuk bilik bob, dia pun  terkejut sbb dia kata aku masuk dalam bilik air dia.." macam ne bob? nak stay ke nak kensel ni?" "nak kensel? susah la..ni murah" mmg murah kondo 3 bilik, besar lak tu..sewa rm600 je...sebelah2 tu aku tanya sampai 8-9ratus....

so...kitaorg pun duk la situ...mmg rumah tu misteri giler...tapi bukan la jenis yang haunted, sampai nampak hantu ke apa....nanti sambung.....

TT... sambung la citer yg atas tue.. yg pasal wifey ko tue.. Haishhh...  Neh terus sambung citer kena hempet2...

Btw... chayok2 utk juragan sefamily.... citer misteri dari kowang amatlah bermakna.. Tido dulu.. meremang je neh..

Reply 2# thessailly

yang ni org tua salu kata.. kalau kita pergi jauh ke satu tempat, tumbuhan di sepanjang pjalanan tu blom kenal kita.. tp way kt nak balik trasa dekat sbb tumbuhan tu dah kenal kita...

Reply 136# BabeYSHa

aku pon tatau lagi apa benda sebenarnya, ... cumanya wife aku komplen telinga kiri dia kena hembus kat opis, semalam takut nak tido sorang2 walopon dah autoplay ayat kursi. aku tido kat depan tivi ngan harith, then dia call aku (punyala takut nak kuar bilik), dia takleh tido, dia takut, dia cakap 'crowded' dia rasa cam 'ramai' sangat kat dalam bilik. dah tu, nak tutup lampu pon takleh, dia still takut. masa dia tido mmg macam org ketakutan, aku gerak sikit dia pegang aku kuat2.
haritu dia cita kat aku dia mimpi baby. dia tgk kat blog hantukiller pasall tanda2 gangguan jin. dia cakap baby tu mmg pelik dan menakutkan...so tadi aku dah call ustaz, tengokla malam esok camna.. nanti aku update lagi..

dah jadi bersiri plak ni

*bookmark sini*

*bookmark sini*