CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: nrshahirah

CEO Wanitamelayu.com menipu?????

Baru baru ni ada juga CEO satu web tak nak bayar duit customer -- tak lah banyak tapi banyak gak lah ...
DARSITA Post at 8-10-2010 02:16

we all dah meeting, and decide what to do....yang pasti nak make sure si penipu will not menipu others people balik...nak harapkan duit kami kembali........ermmm...boleh consider kirim salam jelah.....

cuma as i mention we will not reveal what to do, apa jua keputusan akan diumumkan kepada yang berkenaan...

status peniaga sila rujuk pemilik plaza masing...

mana2 peniaga dibawah kelolaan EZSI atau plaza unjuran kroninya boleh check dengan dia sendiri...(btw now dia claimt dia busy mengajar kat Kolej Kemas yg xde access internet - ini mau pikir sendiri)......nak telefon number dia boleh request dari kita....

tengah dok fikir .. kata tak ada access tenet tapi yg dia dok posting tu pakai apa ekk??

takkan suh antu raya tuliskan tuk dia kot ....

Salam,

Saya LydiaRosli, peniaga yang pernah dicaci dan dianti oleh PN ANN ngan pembeli plaza dtoko [dbodo-bodo] akibat kelantangan saya memprotes agenda2 yang ntah hapa2 2 tahun dulu tuh...

Tumpang lalu.... saya baru baca page 1... nak sambung baca lagi!

[saja nak tunjuk yang saya masih lagi wujud walaupun dihalau oleh PN ANN & THE GANG suatu masa dahulu]

Salam,

Saya LydiaRosli, peniaga yang pernah dicaci dan dianti oleh PN ANN ngan pembeli plaza dtok ...
cikuci_comelnye Post at 13-10-2010 11:41

oo iya ke u di halau.. {:2_75:}

ingatkan memang menyepikan diri secara sendiri

iyer cik non....
dihalau macam anjing kurap!
sungguh jahat mereka itu....
saya nak gelak jap.... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Post Last Edit by fashionor at 13-10-2010 13:56
Salam,

Saya LydiaRosli, peniaga yang pernah dicaci dan dianti oleh PN ANN ngan pembeli plaza dtok ...

w'salam....

1st at all takde siapa yang halau you dr wmc tu...you sendiri yang nak berhenti meniaga since dah berjawatan besar...alasan you masa tu tak sempat nak jaga kedai....correct me others kalau i salah....the last posting i still remember....

lainlah kalau you sendiri yang terima instruction dr cik kiah tuh tanpa pengetahuan kami....

masa you posting di dbuzz dulu, kami terkilan...kenapa you tak inform pada kak nor atau kak wan atau mana2 pemilk yang you kenal....bukan tak pernah berym, conference lagi.....why not you story pada kitaorang cerita sebenar instead of you posting terus di sana.....

bila you fight mcm tu...ala2 menegur pm time mahathir berkuasa....laku ke suara you??? tak pasal2 you sendiri yang rasa org halau you....

this kind of people yang dah dianggap DIVA kena ajar secara berkumpulan...kalau out of 10 talking about a same story, another 100 will believe...you understand what I mean....

kalau you story luar dari wmc, and all of us pemilik plaza bersidang get a right solution, insyaAllah different action will be happen...

btw the damage already there....

cuma kak nor terkilan cara you berposting mendabik dada (sorunk-sorunk lak tu without any backup) apalagi kak wan yg you sendiri pernah berhi-tea, tempat you becerita kesusahan you.....

but for me i still boleh bertegur sapa if i do meet you somewhere when others said "it's enough with you" cause i do remember you are amongst the 1st customer yang masuk shopping kedai kak nor......

p/s - jgn byk ketawa...bumi nih berpusing...kejap je nanti dia turun bawah....

Follow Us
bumi sedang berpusing-pusing la nih.....

Salam,

rilek lydia...bukan ko je kena halau..aku n the geng pun kena gak halau dulu...then kena fitnah macam-macam kata kami jatuhkan dia...

pasai orang lain tu..ko maafkanlah depa..depa pun terpedaya masa tu dek penipuan puan ceo ni....biasalah...dulu kan dia dipuja ramai....

Medusa
    meh la kita berkenal2an hehehehe

kita org x pernah pikir korang bodoh pun tapi  ...
Bella75 Post at 6-10-2010 11:12

memang la bella...ramai tertipu ngan perangai dia yang konon baik lagi bijaksana dulu

huhuhuu..tak sangka yer puan ann tuh camtuh..kita nieh anak murid dia...belajar sulaman reben dgn di ...
remizati Post at 7-10-2010 11:26

bab ni memang...dia asyik kata orang suka fitnah dia...nak jatuhkan dia...bomohkan dia...dah bape orang dah kena daaaaa...dulu masa tak kenai dia percaya gak....lepas tu....nan ado....

sy bkn pengampu atau pencacai pn ann..

sy pernah bertentang 4 mata dgn dia n interview dia..
d ...
izza_dude Post at 7-10-2010 11:08

erkk..dia diberhentikan kerja ke?

4 angka sebulan? sapaaaaa???? agaknya mimpi kot? saya akui saya pnh dpt bersih rm15k di wmc  ...
ctredzuan Post at 7-10-2010 12:54

pendapatan dia 40K sebulan woooo

erkk..dia diberhentikan kerja ke?
Medusa Post at 13-10-2010 16:39

med, ko penunggu thread nih ker? muahahahahaha....

ada geder nanti aku nka anugerahkan ko Penunggu Paling Success ok tak....hehehehhehehe

med, ko penunggu thread nih ker? muahahahahaha....

ada geder nanti aku nka anugerahkan ko  ...
fashionor Post at 13-10-2010 16:47

aku kan gigih bergossip ...hahha

ko jangan janji kosong ngan aku....kang nanti aku buka topik khas untuk ko lak ngan tajuk

"fashionor menipu?"...hahhahah

mcm mcm ler korang ni....

wah ingat haku sorang yg paling awal kena halau...ramai gak no. Sapa jer tak setuju ngan dia ...confirm kena halau erk. Tapi ada orghannnggggg....tak suka tp ckp2 belakang dlm pada tu dok mengampu jilat habeh....meluat tuiiii...talam 2 muka ni....org mcm ni bagi jer penampar patbelas ratus kali....baru dia sedaq diri. Bila terkena....baru ler terhegeh hegeh....merayu-rayu mcm mana nak buat.

apa conclusion korang...aib dah aib dah ni....bila nak start tuntut....agaknya Pn Ann tengah dok goyang kaki kira duit....atau pun tengah bertungkus lumus jual rumah nak bayar duit korang......ni bukan batu api...tp masalahnya jgn ada org hidup senang2 ngan cara nipu org....

hohohoho.... dah puas gelak.
sorry.... sorry... dah lama tak dengar pasal pn ann...
tetiba baca story, adeh.... naik semput gelakkan dia!
saya diantara peniaga yg terawal dengan wmc.
bermula ngan zaman free, zaman rm10 sebulan hingga ke zaman rm30 sebulan...
paling tak tahan ngan kaki kipas lipas dia tuh....
pn ann tak yah bela diri... ramai peguam bela dia yang akan backing...
saya sound aje... tak perlu backup singer...
jawapan kepada soklan kenapa saya benti wmc ngan kenapa saya rehat niaga adalah 2 jawapan yang berlainan... tak ada kaitan di antara satu dengan lain.
yang pastinya... saya dihalau.... [siap hush...hush... lagi!].
harap dijadikan pengajaran.... kena siasat dan dengar pandangan semua pihak.
kenyataan mmg pahit... semua orang tahu...

adoyai.... pn ann.... pn ann....

saya x de la terlibat dgn dtoko nih.tp awal tahun 2009,saya sewa pakej supreme kt sana, sewa die sy lupe, 300 kot utk setahun..deposit rm100. bila kontrak saya tamat,topik sy didelete cam tu je without notice.
Dekat 2 bulan gak sy tunggu deposit saya..last2 dapat balik 50 hinggit je...tanpa alasan yg munasabah..bengang giler dibuatnye..
dah la x laku sangat pun kt ctu...

Post Last Edit by sapodilla at 14-10-2010 10:17

tumpang cerita kat sini

dulu aku ada join kat WMC.. tp aku nie mmg meluat la tgk pengampu2 CEO tu.. pantang sikit kita reply benda yg bertentangan dgn depa.. siap kena lahar teruk...

Paling aku tak tahan bila dia bukak topik.. terima kasih sbb WMC jd web no.1 malaysia yg paling ramai pengunjung.. ada satu forumer dia tepek gambo statistic 100 web paling hitz kat mesia.. dlm 100 tu pon x de list WMC... pastu si PENGAMPU2 dia x ske.. forumer tu kena lahar... Pn Ann senyap terus tak mampu nak reply .. statistic mana dia dpt...
then pengampu2 dia kata Pn Ann tgk statistic lain la konon... suruh tunjuk bukti .. x mau plak.... pastu dia lock topik tu..

Lagi kes2 peniaga bergaduh2 kat sana... nnt yg menang penjilat2 bontot CEO jugak..
kalau nak citer PENJILAT2 bontot Pn Ann nie... masyaAllah.. cam Tuhan depa anggap Pn Ann tu.. sikit tak boleh jentik...

mmm.. dulu aku byk save bab2 gaduh2 dan citer2 hangat puan ann.. tp dah aku buang semua sejak aku tak masuk lg WMC tu... sebb serabut nak mampus...

Nota kaki : Puan MOd CT... ko dulu bkn ke kroni Pn Ann nie... skrg apa citer ???

lagi aku nak cerita...

Dulu CEO buat promosi.. beli belah kat WMC sambil point.. then boleh tebus hadiah..
memula dia buat.. dia tak ckp hadiah apa.. then giler la org2 membeli kat sana.. peniaga2 sibuk kira2 point pembeli...

last2 apa jadi.. aku rasa nak gelak guling2 bila org tuntut hadiah apa boleh tebus.... dah ramai menyalak nak reddem hadiah.. Pn Ann kuar la senarai hadiahnya... ramai yg marah bila dah tgk hadiah2 yg ditawarkan... makin bengang la customer kat sana...
THEN apa PENJILAT2 bontot Pn Ann kata.....
" ala.. ok apa hadiah2 nie.. kalau redem bonuspoint pon dpt pen je ..." semua Pn ANN buat betul... sikit x de salah.. padahal ramai giler customer bengang sbb hadiah cam hamjad .... sbb promosi dia terlalu hebat dan org ingat hadiah pon hebat.. tpi indah kahabr dari rupa.. pastu skim redeemtion pon x berjaya....

hu..hu..PANAS..PANAS..!!