CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hantukiller

MASAALAH PERAWAT DAN YG DIRAWAT akibat gangguan JIN

Close [Copy link]
tapi untuk pengetahuan korang semua saya ni tidak menggunakan saka dan saya xada saka.. cuma ada kelebihan boleh berinteraksi dan melihat dan sebagainya... cuma saya tahu menggunakan ayat al-quran dan cara2 bagaimana kita nak lawan dia... semua ni dengan saya menggunakan cara2 tok2 imam dan guru dari banting dan ilmu2 keturunan saya yang tidak menggunakan saka....

saya sekrang ni di area taman sri sulong batu pahat... memang saya buka therapy dan mengubat orang2 yang bermasalah seperti dalaman organ, saka, buatan orang dan sebagainya.... jika sesiapa yang bermasalah barah insyaallah saya boleh bantu merawat dengan menggunakan kaedah2 islam dan therapy....

Memang ramai yang asalnya sakit teruk lepas tuhh jadi perawat.... tapi saya berasal usul sebab suka mengkaji tentang ALAM GHAIB especially JIN... sebab dari kecil2 sangatlah penakut yaa amat... selalu benar tersampuk dan ternampak bayangan2 ghaib.... sejak itu mula mengkaji alam ghaib... dan akhirnya menjadi seorang yang cuma 'bantu2 orang' yang dalam kesusahan.... bukanlah perawat pon... cuma bantu2 orang sahaja...

oooo.. macam tu sama gak saya dulu selalu kena kacau sejak kecil... sampai dah besar xlarat kena kacau dengan diorang ni... leh nampak dan sebagainya... pastu jadi sakit yang teruk dan terus berubat last jadi pengubat pulak.... mungkin sebab pengalaman dah kena kacau sejak kecik kot...?

saya lebih cengderung pada minyak attar je semua minyak attar mekah.... tapi bukan yang rm1-5 tu tapi yang rm20-50 tu sebotol bersaiz kecil yang besar tu xtahulah berapa... dan menggunakan minyak colour vibration therapy bernama SERI WAJAH MENGUBATI 1001 PENYAKIT...

dan banyak menggunakan ayat kursi dan albhakarah serta air masjid dan tanah masjid.... tanah2 lain dan limau nipis serta daun bidara dan sebagainya yang boleh mematahkan ilmu2 hitam... kalau nak tahu saya ada buka theard baru yang bertajuk :

gambar2 hantu yang berjaya ditangkap... ada pic2 botol dalamnya ada jin2... bolehlah korang tengok dalam botol tu....

oooo.. macam tu sama gak saya dulu selalu kena kacau sejak kecil... sampai dah besar xlarat kena kac ...
eazzad Post at 11-1-2011 18:35

agaknye kalau dah selalu sgt kena ganggu mmg makin lama makin malas da nak layan kan?
mcm mel jugakla..alhamdulillah skang semangat tu dah dtg balik..otomatik dah jadi berani..padahal dulu penakut yahamat

baguslah mel dah berani sekrang ni.. xnyah takut2 sebab diorang lagi takut dengan kita... ada sorang ni yang saya jumpa dia cakap kita yang dapat merasai kehadiran dia tu membuat kita rasa takut.. sebenarnya diri dia yang rasa takut dengan kita... bila dia tengok kita takut barulah dia berani datang... tetapi jangan pulak korang buat2 berani... kalau datang yang jenis kurang ajar tu penampar pun boleh dapat tau... tak tentu pasal je lebam...

cuma nak tanya mel sikit sekrang ni mel ada rasa pedih ke sakit macam kena bisa ke terasa panas ke? selalu mimpi bukan2 ke?? kalau ada rasa macam tu lagi elok mel berubat sebab mungkin ada lagi dalam badan mel tu... takut nanti jadi melarat pulak... susah nak baik nanti...

badan2 kita dia makan dan akan mengeluarkan bisa salah satunya adalah toksin dari kumbahan dia ataupun air liur dia... memang berbisa.... kalau dah bercantum dengan darah itu yang jadi macam2 penyakit datang.... sebab organ badan jadi rosak.. makanlah ubat ape pun tetap xbaik.. selagi xbuang benda ni....

Reply  hantukiller

Hk, saya tanya tadi 5 perawat jawapan berlainan bukan 5 pesakit....saya rasa  ...
pinktriangle Post at 10-1-2011 18:08
oh ye ke, tak perasan

Kalau kes perawat yg berbagai pendapat ni, sebab perawat perawat tersebut juga berlainan tahap ilmu@kepakaran dan kaedah rawatan.... ada yg diberitahu oleh jin dampingan, ada yg guna gerakhati, ada yg guna kasyaf jin, dan jarang yg dapat perawat yg sebenar benarnya kasyaf anugerah Allah, sebab tu susah sangat jawapan tu nak sama...

Nak mengenal punca gangguan jin tersebut pun pelbagai tanggapan, inikan pula kaedah nak merawat... sebab tu perlunya semua perawat islam (tak kira ustaz atau tak ustaz asal beraga islam) bergabung ilmunya agar lebih padat dan kuat....

Nak tau sakit atau gangguan  masih ada atau tidak, jarang perawat mengenalpasti dengan tepat, hanya pesakit dan Allah yg tau percentage kesembuhannya...  

kalau nak tau ada jin ke tidak, banyak kaedah, antaranya dengar ruqyah dll, diri pesakit yg rasa sendiri, masih sakit@terganggu atau dah tak sakit etc

Follow Us
sebabnya perawat islam takut nak upgrade persenjataan diri.... lagipula apa yang di ajar kan gur ...
edy137 Post at 10-1-2011 22:11
Aku setuju dengan pendapat ko ni, aku sendiri masih mencari dan mencari lagi ilmu ilmu Allah yg amat luas ni...

salam... saya nak perkenalkan diri saya dulu...

saya adalah salah 1 perawat macam korang jugak... ...
eazzad Post at 11-1-2011 13:15
Waaalaikum Salam... sumbangan tuan dalam mencurahkan input dan ilmu amat dihargai dalam thread ini... sila sila teruskan... mungkin ada kesempatan kita leh mengeteh sama edy sekali, org johor juga la kan.. hehe

Ramai manusia boleh menundukkan jin terutama perawat islam, perawat alternatif, bomoh pawang, tok cha, sami tok batin dll... sebab tu persihiran masih berleluasa kerana jin yg ditundukkan tersebut akan 'menurut perintah' tuannya.. dan amat takut jika engkar kerana tuannya mampu membunuh, menyiksa, mengurung dan sebagainya kepada mereka....

Kekuatan manusia jauh berganda ganda dari kekuatan jin jin tak kira apa jenisnya..

Selalunya tok cha , tok batin, tok sami memang lebih mantap ilmunya dalam menewaskan jin jin ni berbanding perawat islam yg kebanyakkannya kurang kekuatan dalaman, hanya bergantung pada bacaan ayat suci AQ..

baguslah mel dah berani sekrang ni.. xnyah takut2 sebab diorang lagi takut dengan kita... ada sorang ...
eazzad Post at 12-1-2011 11:14

rasa pedih dan terasa panas tu mmg ade rase kdg2..mimpi bukan2 tu pun ade..
cumanye mel tak amik peduli sgt..dan buat biasa je..
owh mcm tu ke..takpe..insyaallah nanti mel gi berubat balik..sbb HK pun ckp ade saki baki lagi yg tinggal..

Salam wak & sume...

baru jumpe "Siri Bercakap Ngn Jin' ni balik..hehehe..
Maklumle xde link dr Thread lama...

Wak... Badan sy panas2 balik la, kt blakang pinggang... lama dah xkene semenjak berubat kt rawang dulu... ribu2 lemon... sendawa2 xhenti2 perawat tu...
Biasannye sejukkan guna air xpon lepas wudu letak air kat blkg pinggang... normal sekejap..hehehe..
Skg ni menjak pindah umah baru, org umah lak ada lebam dua tiga...kt bdn... bukan sy gigit wak eh...hehehe..
Panas2 badan ni duk kt blkg pinggang je... kalo dulu2 ms skolah panas ni menyirap kat badan.. berjalan2... Jin la katakan... Kata je Islam tp  perangai mcm apetah...

Skg ni mcm berat je nk berubat... Biasanya perawat suh kita yg usaha baca surah2 tertentu... mereka kata xleh sgt harapkan sgt kt mereka...

Mcm mane ek jin2 ni leh dok kat keris ngn besi2... dia masuk dlm besi tu atau dia jaga?...
Taat benor jaga besi2 tuh...
Cubalah taat kat Pencipta kita Allah S.W.T

untuk pengetahuan cariknow kita xleh bergantung pada ayat Al-Quran je... Allah juga suruh kita berusaha jangan mengharap bulan jatuh keriba je... jin2 syaitan ni diorang pun leh baca macam kita je ayat Al-Quran... lagi laju memang xnyah tengok ayat tu pun...

jadi kita perlu berusaha untuk sembuh selain kita baca.... jadi cara dia memang kena jumpa perawat yang lain selain ustaz yang ko jumpa tu.... mungkin ustaz tu ilmu dia hanya setakat tu je... dan mungkin rezeki ko tu pada orang lain.... insyaallah ko akan sembuh nanti... cari pada pakar yang lain pulak...

Mcm2 da g.. Yg kt bangi tu pon dh g dari arwah pakcik lg...
Pakcik2 ramai dah meninggal, tinggal mak ngn yg sulong...
Mak asik kene rasuk ngn jin asik...
Puas menangis menjak sekolah menengah... kenapa2 jd mcm ni, mcm tu...
Mcm ada kuasa lain...
Skg ni dh dewasa br tau..tu pon tanya2 kat pakcik yg rajin berubat...
Skg pakcik n makcik tu dah meninggal...
Skg generasi kedua anak2 dia pulak ngn kluarga kitaorg g berubat merata..melata..
Tanya2 kwn2, sdara2 kt johor mcm dah xda yg leh mengubat...
Sib baik adaer Internet... Leh google2...
Sedih adalah lumrah... Mereka2 yg rapat/kenal dgn sy ramai dah xde...
Cuma skg masih berusaha berubat... Putus asa xsekali2...
Jin2 jahat ni masih disini...

tok cha atau bomoh dengan perawat perubatan islam semua tu berbeza dan ada cara masing2...

macam kita jumpa doktorlah ada doktor pakar, ada doktor sakit puan, ada doktor biasa je... so macam tu jugaklah pada perawat...

tengok kepada kepakaran masing-masing...

Pakcik2 ramai dah meninggal, tinggal ma ...
CariKnow Post at 12-1-2011 13:58

saya harap keluarga awak akan baik sepenuhnya nanti... cuba harap bersabar dan berusaha lagi... cuma kita mampu merancang Allah yang menentukan.... isyaallah dengan berkat kurnia Dia keluarga awak akan baik nanti....

`Burung` tuh ikot aku balik... ikot kemana2 shj.. tp jauh sikit..
Mcm burung gagak tp mata merah... spy kot... ntahlah... xpon...
tp..kenape seko2... Biasanya burung berpasangan...

Pakcik2 ramai dah meninggal, tinggal mak ngn yg sulong...
Mak asik kene rasuk ngn jin asik...
Puas menangis menjak sekolah menengah... kenapa2 jd mcm ni, mcm tu...
Mcm ada kuasa lain...
Skg ni dh dewasa br tau..tu pon tanya2 kat pakcik yg rajin berubat...
Skg pakcik n makcik tu dah meninggal...
Skg generasi kedua anak2 dia pulak ngn kluarga kitaorg g berubat merata..melata..
Tanya2 kwn2, sdara2 kt johor mcm dah xda yg leh mengubat...
Sib baik adaer Internet... Leh google2...
Sedih adalah lumrah... Mereka2 yg rapat/kenal dgn sy ramai dah xde...
Cuma skg masih berusaha berubat... Putus asa xsekali2...
Jin2 jahat ni masih disini...
CariKnow Post at 12-1-2011 13:58
Hari tu kata nak balik johor nak ubatkan mak, senyap je?

`Burung` tuh ikot aku balik... ikot kemana2 shj.. tp jauh sikit..
Mcm burung gagak tp mata merah... ...
CariKnow Post at 12-1-2011 14:42

burung ape tu?

Berat lah wak... kalo balik kg jd dungu...

Burung btol la... Dulu tnya perawat kt senawang ckp xda... Pastu apetah di awt kt bilik sorang2.. ckp mmg ada... Dia ckp dua eko, tp yg ikot ni seko je.. yg hitam yg jahat, yg putih tu baik.. Dah lebih 4 tahun dia xikot...
aku balik srwk pon dia ade..penin2... dia naik airasia kot...

Dia anta balik kt gunung kt indon...tp dia dtg balik...
Jin mane leh caye...