CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

Kali Kedua Beraya Sebagai Ibu Tunggal, Shuhada Seronok Beraya Dengan Anak-Anak – ‘Alhamdulillah Mereka Dapat Banyak Baju Sponsor’

gideoncross replied at 12-4-2024 11:29 PM
Forum Cari ni lgi lubuk mncerca tpi ada acik2 yg x sdar diri

Dia mcm ni tau ..nk cerca x reti tapi nk mencerca lepas tu x kena dgn aliran dorang tup2 kita semua salah yang betul tu dorang

dewi_rina replied at 12-4-2024 11:01 PM
Eh rambut sister dah lain..

Shungai baca porum ler tuuuu, org dok komen anak dia asyik rambut to ...

Ngai memang bergentayangan pun dalam porem, cuma tak nak mengaku je, macam la tak biasa kan? Hehehehehe….. btw tak sabar nak tunggu ngai sambung master in data analytics. Biasanya ipta new semester bulan sept/oct kan?

Bukan semua janda tersakiti tu mulia .. ramai je janda2 marhaen mmg kaki buruk kan ex pun . Nk bolot ank2 kat dia sorang je konon nnti bila ex laki tua padan muka ank2 xde nk jaga . Bodoh nk mampos punya pemikiran elok lah pergi membenak dgn nek rita.. x penah dgr kot mak jaga ank 10 org penyudah dh tua ank sekor pun x jaga campak mak kat umah org tua2.. yakin betul konon depa bela ank besar kan ank ..ank2 akan jaga bila tua pakai pampers nanti.. mmg spesis ni pun yg dok menyokong janda2 gedik ni . Serupa main dildo dapat ngandung jd mak.. move on lah idup ni tak yah berdendam sgt x bwk guna sesen pun kt ank2 . Acik2 janda yg asyik salah kan ex tu pun move on lah ..ex ko dh bahagia dgn insan tersayang pun. X yah lah nk jd barua janda2 tersakiti ni hahahahaha

Nanadjo replied at 13-4-2024 01:02 AM
Ngai memang bergentayangan pun dalam porem, cuma tak nak mengaku je, macam la tak biasa kan? Heheh ...

Masalah nya dia baca apa je dlm forum ni sampai masih x sedar diri lagi

Dah jd janda besaukan anak2 diam2 je la.

Ko bukan retis.rimas tgk.try hard nak tunjuk kuat besaukan anak2.batak

gideoncross replied at 12-4-2024 03:27 PM
Ehmad & Phyrosh je yg mnjadi, btw uol ada dpt notifications x?

Kengkadang dapat, kengkadang idok.

Btw dulu aiols dah hadap masalah noti tak masuk ni. Buat la hapa adjusment settings pun, tetap tak jalan. Ujung2 aiols biorkan je. Sebab tu aiol tak guna nick lama, nick tu bertahun2 tak dapat noti unless mentioned in a post, barulah masuk. Sekarang ni worse. PM pun tokleh baca. Dah 2024, porom Cari masih bermasalah.

Follow Us
dua_chzy replied at 12-4-2024 10:34 PM
Kengkadang dapat, kengkadang idok.

Btw dulu aiols dah hadap masalah noti tak masuk ni. Buat la h ...

Forem ni memang bodoh sikit.

Kat ruangan post ni pun kalau taip pjg2 pun... yg bawah2 ko x leh  nampak apa ko taip... dia tak naik bende ko taip tu.... klu typo..typo lah...

AWEKSAMURAI replied at 12-4-2024 05:25 PM
Bukan semua janda tersakiti tu mulia .. ramai je janda2 marhaen mmg kaki buruk kan ex pun . Nk bolot ...

Maaf bertanya, dulu2 bukan ke chu ols penyokong setia shu. Melawan arus acik2 selaku haters shu ni. Maaf, klu silap orang.

Mari kita imbas kes penjagaan anak2 mereka.

"Proses perbincangan mengenai tuntutan hak penjagaan anak berlangsung lebih sejam gagal, meskipun pada awalnya Hafidz bersetuju dengan segala syarat diletakkan Nurul Shuhada. - NSTP/Aziah Azmee"

APAKAH SYARAT2 SHUHADA?
Awalnya, Hafidz memang sudah bersetuju nak beri saya menjaga anak-anak dan akur dengan syarat tidak boleh bermalam disebabkan Humairah masih dalam keadaan tidak stabil.

"Bila sudah capai kata sepakat dan saya gembira dengan keputusan, tiba-tiba dia keluar berbincang dengan peguam, kemudiannya masuk semula kata tak setuju.

"Tindakannya ini menyebabkan saya menjadi perempuan keji. Dia memang tiada pendirian," katanya ketika ditemui selepas prosiding tuntutan hadanah bersama pegawai sulh di Mahkamah Tinggi Syariah Shah Alam, petang semalam.

Nanadjo replied at 12-4-2024 07:21 PM
Aikkk benang ngai dah kena hijack dengan cerita family arwah sohai pulak  Btw ngai dah sediakan ...

She mmg merenyam kannn..bukan ke ari tu kata trauma berlaki
maybe skrg dah hilang trauma tu

AWEKSAMURAI replied at 12-4-2024 07:47 AM
Aku pulak yg nk nangis .. ye lah dlm dok berdua bersama tetibe xde uwaaaa serupa mcm citer 172 DAY ...

Alaaaa.... sedih sangat ke citer tu...
Tengok poster movie, terasa nak menonton, tapi kalau sad ending, kensellaaaa... saya lagi hati tisu....

Nanadjo replied at 12-4-2024 11:21 AM
Aikkk benang ngai dah kena hijack dengan cerita family arwah sohai pulak  Btw ngai dah sediakan ...

Menggeletisnya ayat janda yang konon serik nak berlaki....

Nanadjo replied at 12-4-2024 07:21 PM

Gedik betul!

matjerk replied at 13-4-2024 12:05 AM
Forem ni memang bodoh sikit.

Kat ruangan post ni pun kalau taip pjg2 pun... yg bawah2 ko x leh  n ...

Adehhhhhhh.... ingatkan saya sorang je yang hadapi masalah tak boleh tengok semula apa yang kita taip, kalau taip panjang², sebelum pos.... hang pun sama rupa²nya...
Marilah bertabah...
Ni dah bukan forum bodoh sikit, malah bodoh banyak ni.......!!!!

matjerk replied at 13-4-2024 12:14 AM
Mari kita imbas kes penjagaan anak2 mereka.

*sambung here* sebab forem cari ni bodoh tak boleh taip pjg2.

Ayat shu "Tindakannya ini menyebabkan saya menjadi perempuan keji."

Kenapa pulak tindakan hafidz x bersetuju dgn syarat2 shu, membuatkan shu jadi pmpuan keji pulak? Bagi aku, kau letak syarat kat hafiz tiada bermalam tu pun dah menunjukkan kau keji.  Nak suruh hafifz dtg jauh2 from kl, pegi perlis.. main2 dgn anak depan rumah kau je ke? Pastu hafidz balik? Or tido hotel sorang2, tanpa anak?

Mula2 hafiz setuju aku rasa sebab hafiz ni jenis slow, blur2, x faham.

Lps sejam, baru terpikir n faham or ada anyone advise apa2... so baru dia last2 minit x setuju.. tp bagi aku... apa yg jahatnya hafiz buat bila dia x bersetuju dgn syarat shu tu? Bg aku syarat shu tu kejam. Lps tu buat cerita, sister murung. Sisyer hilang focus. Sister tnya kenapa Allah x bg happy family. Sister tanya.. sister jahat ker..kenapa abah chose bad girl over sister. Lps tu kau kata sister x stabil. Sbb x de complete family. Tp kau buat syarat abah tak boleh bermalam dgn anak2. So murung sister tu makin murung ke, makin berkurang dgn syarat2 kau ni?
"Selama sejam berbincang, pegawai sulh itu pun cakap plaintif setuju atau tak, dia cakap setuju. Bila pegawai sulh suruh keluar sekejap dan akan panggil balik untuk tandatangan, tiba-tiba dia masuk balik cakap tak setuju,"

matjerk replied at 13-4-2024 12:31 AM

Ayat shu "Tindakannya ini menyebabk ...

*Sambung lagi

DAH ALANG2 KO TAK BAGI HAK BERMALAM. APIZ TUNTUT HAK PENJAGAAN PENUH.
16 MAY 2023 4:07 PM
SHAH ALAM - Pelakon, Hafidz Roshdi memfailkan permohonan hadanah iaitu hak penjagaan penuh dan interim dua anaknya iaitu Humairah, 6, dan Umar, 2, di Mahkamah Tinggi Syariah di sini.

"Hafidz memohon agar diberikan hak lawatan yang tetap memandangkan setakat ini berlaku kesulitan untuk Hafidz berjumpa atau berkomunikasi dengan anak-anak."

EVEN DIA MINTAK PENJAGAAN PENUH. DIA TETAP TERBUKA TENTANG SYARAT HAK LAWATAN. AKU YAKIN KALAU DIA BUAT SYARAT LAWATAN TANPA BERMALAM KAT HANG.. HANG AKAN BUAT KARANGAN PJG 1000PATAH PERKATAAN...KELUH KESAH, PERIH JERIH MENGANDUNG, BERANAK KAN DUA KETUL TU..
"Walaupun tuntutan adalah melibatkan hak penjagaan penuh, namun beliau berkata, Hafidz terbuka untuk berbincang dengan defendan mengenai syarat lawatan komprehensif."

matjerk replied at 13-4-2024 12:31 AM

Ayat shu "Tindakannya ini menyebabk ...

*sambung*

Mesti shuhada rasa sakitnya di situ, sebab Hafiz mcm sungguh2 tak berminat nak communicate dgn dia dah.... maybe dia teringin gak nak tgk ada call in dari duda dia ke hp dia... tp duda x berminat nak berhubung terus dgn dia khennnnn?
--------------------
Sementara itu, Nurul Shuhada memaklumkan pegawai sulh ada menasihati Hafidz untuk

menghubunginya bagi berbincang mengenai anak-anak, namun aktor itu enggan.

"Pegawai sulh pesan untuk menghubungi saya berbincang soal anak-anak. Kena ada usaha berhubung untuk bercakap pasal anak.

"Dia jawab tidak akan hubungi saya. Semua melalui peguam," katanya.

matjerk replied at 13-4-2024 08:07 AM
Maaf bertanya, dulu2 bukan ke chu ols penyokong setia shu. Melawan arus acik2 selaku haters shu ni ...

Hahahaa aku ni bukan jenis totok tau ..aku ikut peredaran masa kalau memula okey di mata aku lelama tak okey pun aku akan kutuk jgak .mcm dlu aku x suka ruhaines tu tapi bila jadi gini org kutuk2 ruhaines tu aku okey plak..aku suka tgok org di sisi berbeza ..bukan jenis melutut menyembah tak tahuan.

telracs replied at 13-4-2024 08:23 AM
Alaaaa.... sedih sangat ke citer tu...
Tengok poster movie, terasa nak menonton, tapi kalau sad en ...

Best giler citer tu weh..memula aku tak rasa nk tgok tapi bila dh x ada apa nk tgok aku tgok jgak sekali best ..nak2 true story ... Iktibar cerita ni seorang wanita tak perlu jadi seorang alim utk memiliki cinta seorang lelaki alim.istilah lelaki yang baik tidak akan tanya ttg masa silam wanita..tgok lah weh.

Tgk cara dia respond kat komen ni... dia kata "my ex tak post pegi mana2 kat soc media" adoiiiii bodoh ke apa? Main hembus jer cakap. Mcm si nabelah jugak la.... main hembus je cakap. Tak cross check.  Kau pegi fb laki kau tu... penuh gambar2 muka pinggan kau dia post... masa korang dok travel sama2 dulu.. korea, siam, indon, mekah, madinah.. ada semua gambar2 kat situ. Bukan org lain yg post.. tp EX KAU SENDIRI. pastu penyong2 bingai ni... lebih percayakan ayat2 shu... tak percaya komen manbae tu...  dan tak cross check... gitulah pentaksub mana2 artis.. apa sahaja yg keluar dari mulut2 retis, dia orang percaya je 100%. Ni aku gigih cari n tempek balik.. kalau ada taksuber2 dia dlm ni.. yg jenis suka percaya 100% kata2 dia.. n even kalau HR x pnh post pun.. tp ko sendiri tahu kan... kau pegi x travel dgn Apiz dulu2.. so kenapa bila org cakap fakta tu, ko melenting? Kenapa kau bersetuju bila ada org komen apiz dulu x bawak kau jalan mana2? So ko ni memang jenis pompuan manipulative... kenapa la masih ada yg x nampak2 jahat kau ni.

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x