CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Dik_Limah

18SX!! Aku pelik atau suami aku yang pelik? *Sudah jumpa jalan keluar*

TT cube beli pantis ngan bra nipis..tapi x tahu lah klau ade saiz TT..klau  takde cari2 lah kelambu lame cube buat sendiri..time laki nak tiba kat umah je..TT cube menari cha cha.smbil pakai bra ngan pantis nipis tadi...tgk die tergoda x...

pergghhhhhhhh --terbaek dari ladang lah -----

menetes air mata suami limah kalau limah i follow saranan BM ni -----
sayawifenikmie Post at 9-11-2011 23:59

Hehee..memang kena ada semangat tinggi cam gunung baru leh buat cam saranan BM tu. Kalau baru2 kawen dulu buleh aa laju jek try buat, skang dah berkarat nih takot pengsan jek somi tu kang haha

Pasal salahlah hang dok melangut macam ni....7 tahun dok garu pala sorang2...tak pa, masa ada lagi.. ...
cmf_blingblings Post at 10-11-2011 00:37

Ye tak ye jugak ye. Tapi bila baca posting dari pak aji, ada benarnya jugak tindakan tak kejut somi taim dia tido. Makanya setelah ditimbang kati pendapat semua pengomen, maka buleh la disimpulkan bahawe masa paling baik nak memulakan operandus adalah masa dia baru nak masuk tido. By crook or by hook, aku akan mengendeng sesungguh hati supaya dpt perhatian dia. Takpat ML, dapat menyelit bawah ketiak dia pon jadik la

TT cube beli pantis ngan bra nipis..tapi x tahu lah klau ade saiz TT..klau  takde cari2 lah kelambu lame cube buat sendiri..time laki nak tiba kat umah je..TT cube menari cha cha.smbil pakai bra ngan pantis nipis tadi...tgk die tergoda x...
ateng79 Post at 10-11-2011 02:49

Kihkih..kelakar plak bila bayangkan potong kelambu bagai nak buat pantis nipis

Saja nak crite kat korang, pagi tadik sebelum gi keja, aku ikut la saranan salah satu posting kat sini. Aku kiss le pipi dia waktu dia tido. Melompat somi aku sebab terkejut hahaha. Aku lagik la terkejut sebab tak sangka dia tersedar taim tuhh..aiyoyokkk

Post Last Edit by Dik_Limah at 10-11-2011 08:30

Reply 234# ParinAmat

Err..kawan baru incik SOLEX dahnak muncul yek? Kenapa yek? Sebab tajuk topik nih ke? Aku tak pacak papantanda '18SX' tu kang ramai plak yg bawah umur menjenguk, tapi bila aku pacak, makin ramai plak org yg baca topik nih. Serba salah eden

Follow Us
Reply 248# Dik_Limah

pro & contra u buka thread ni...coz mshalah ni bukan u sorang je...secara umum ramai yg diluar sana baik si suami & istri punyai mshalah yg serupa cuma mereka2 tak tahu nk meluahkan pada sapa...sekurang nya pada sapa yg menbaca terbuka luas minda (yg dh nikah je ya..) ...jgn nk dok memendam perasaan...bila dh lama sgt mula la nk buka cawangan baru dgn alasan tiada layanan mesra...

ha'ah bukan tak penah. nampak aku pakai two piece kat lam bilik pastu kantoi gi citer kat  ...
MelahJanda Post at 9-11-2011 17:09

huhuhu..maksud bel tu bukan la pakai seksi semedang kat umah...
pakai yang look nice. cute gitu..
bel pun idakle memakai 2 piece begitu
cuma pastikan di rumah bel nampak comel macam amoi2 kat luar
dan sentiasa gunakan body language dgn dia..
kalau berselisih tu saja2 le ter'brush' butt kita dgn dia ke..atau saja2 cubit lengan dia ke

jangan ketar lutut saja..ketar kan@kemut keliling punya skill kena belajar..(bak kata ashna ) {:1_ ...
GONE Post at 9-11-2011 17:37

huhuhu..camna nak belajar tu?
cer bg secara teori kat sini..bulehla menambahkn ilmu lgi

sebelum kejut tu..pasti kan semua terurus...solat wajib & sunat mohon apa2 yg patut tu leb ...
anur Post at 9-11-2011 18:55

hmm sebut pasal red & black tu baru bel tingat...
pakar feng shui ada sebut, dlm bilik tidur elok di letakkan hiasan or anything yang berwarna merah.
ianya akan membantu menyemarakkan tenaga romantis.
jgn percaya pd pekara2 ni..buat je as hiasan. kita hanya mencuba, allah yang izinkan

Saja nak crite kat korang, pagi tadik sebelum gi keja, aku ikut la saranan salah satu posting kat si ...
Dik_Limah Post at 10-11-2011 08:21

wowwww satu perkembangan positip tu!!!

Reply 252# beldandy

ya ke bel..thanks beri infor..i berkata berdasarkan pengalaman cik kak...cik puan kat sini..majoriti punyai mshalah yg sama dgn TT..so bila dh berceta tu..ada infor membina i bagi laa tip...warna red or black lebih menyerlah...

Reply  beldandy

ya ke bel..thanks beri infor..i berkata berdasarkan pengalaman cik kak...ci ...
anur Post at 10-11-2011 09:10

kan kan?
thread ni byk bg tips yg berguna pd pasangan suami isteri kan?
really merah tu mmg bagus di gunakan dlm bilik tidur. bel biasa letak bantal merah...
nnt nak cat merah dlm bilik kat one of the wall.

Reply 247# Dik_Limah

Salam.

Syabas Dik kerana berusaha utk mengembalikan keriangan di dlm kehidupan berumahtangga. Auntie puji sikap Dik kerana bertanya, berusaha, mencuba dan tidak berputus asa. That's the way to go Dik.{:4_181:}

Whilst being a mother, don't forget to be a wife and a lover to your husband. Di belakang lelaki yg berjaya ialah seorg isteri.... {:4_182:}

P/s Auntie yg dah senja ni pun suka kumpul lingerie yg menarik. Bukan pakai kat luar bilik pun, pakai utk tidur utk en suami - kira dah pahala gak!

Hehee..memang kena ada semangat tinggi cam gunung baru leh buat cam saranan BM tu. Kalau baru2 k ...
Dik_Limah Post at 10-11-2011 08:13

ko ni banyak sangat alasang lah limah -----------

biar arr dia terkejut ---- lagi besar kejutan lagi bagusssssssss

kan kan?
thread ni byk bg tips yg berguna pd pasangan suami isteri kan?
really merah tu mmg ba ...
beldandy Post at 10-11-2011 09:13

tu la pasal..teori berbagai i dgr cuma practikal je belum{:4_241:} ...merah semua tak cantik laa bel...apa kata lau bel warna soft grey..jadi material yg lain boleh diperbagaikan...so lebih menyerlah kot..

Reply  Dik_Limah

Salam.

Syabas Dik kerana berusaha utk mengembalikan keriangan di dlm kehidup ...
auntieagony Post at 10-11-2011 09:45

kumpul lingerie menarik? hmmmm macambest pulak --- nak tiru lah ----

tu la pasal..teori berbagai i dgr cuma practikal je belum ...merah semua tak cant ...
anur Post at 10-11-2011 09:47

tak blh merah semua...nnt jd gelap sbb warna2 gitu akan serap cahaya.
bel pilih satu wall aje..merah pun kena pilih shades yang cantik

Ye tak ye jugak ye. Tapi bila baca posting dari pak aji, ada benarnya jugak tindakan tak kejut s ...
Dik_Limah Post at 10-11-2011 08:16

menyelit bawah ketiak pun ko tak dapat jugakkah?

sikit laki ko tu --- lena woo tidur bawah ketak suami (janji ketiak tak bau masyammmm lah)

Saja nak crite kat korang, pagi tadik sebelum gi keja, aku ikut la saranan salah satu posting kat si ...
Dik_Limah Post at 10-11-2011 08:21

wahhh -- gud start tu limah oii
malam ni ko prektis hak lain pulak -----
mana tahu untung sabut timbul untung batu tenggelam -- ko nak timbul ke tenggelam?