CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: MamaMima711

Thread LUAHAN vol 2: NO quote/reply dlm terang/gelap [penalty-497]

Close [Copy link]
keje makin blambak tp x pemenen2 lg . haizzz .
pastu ramai plak yg kuat ISAP boss. puihhh

Exam anak aku dah makin teruk. Now, takkan nak bagitau kat aku itu ajer kot... tentulah nak suruh aku amik action. Aku tahulah anak aku tu slow tp takkan semua aku nak ngadap... hari2 dah dgn emaknya...
        Mmg buat aku meletup..but on another side.. at least aku tahu result exam anak aku.. ni nak kena sit down dan tanya apa mslhnya..  I'm just not a happy father anymore if ur result is bad hoccay!!?  Let me know and we sort out.. tp kalu nak aku ulang alik selalu...dah melampau tu...

I wonder, camner janda2 lain uruskan hal anak2 ??? Ini mcm x boleh nak survive sendirik.. sikit2 cari aku suruh resolve hal anak2... sampai bila nak mcm ni.. ko mmg tengin!!!! Menjawab pandai..tp bongok... kalo aku biarkan, anak aku jugak yg jadi mangsa keadaan...  Haishhhhh...... sabarlah wahai hati..

'why have u been withdrawing lots of money lately'....he asked

'dont worry...i only invested the money that have ROI or bought stuffs that have value added'...said me.

'oh ok....i was only asking'.....said he

'in that case dont ask anymore'.........said me

alamak, rasa bosan lah ari nie..semalam pusing satu bandar nak carik keropok lekor..yang ada cumalah yang hado sahaja..bukan yang di ingin oleh lidah~

rasa cuaak nak masuk thread nih

kalau kena -497 tinggal nama ajerlah aku nih

terharu anak bagi hadiah hari ibu
ingat jugak kat maknya

tapi lepas tuh
mak ada 5 hingget nak bayar duit hadiah tadi...............................

Follow Us
i need to find a new hobby..............ASAP!
cant stay like this...

Baru masuk opis, baru on pc........

Dari pagi di hospital, jiran masuk ICU, tumpang sedih bila lihat anak-anak meraung menangis bila doktor suruh jumpa, ajar mengucap, berair mata si suami menahan sebak sedangkan diapun tgh menahan sakit.....hanya aku org luar yg entah mengapa menjadi tempat rujukan utk anak-anak jiran-jiran aku bertanya untk membuat keputusan...

Degupan jantung yg hampir lenyap tiba2 naik semula di skrin monitor, doktor dah buat apa yg termampu, hanya Allah yang menjadi tempat bergantung...

Betis lenguh sangat dari petang tadik..nih semua gara-gara heels 5 inci..tobat tak pakai dah gi sekolah

syukur hari ini cantik sangat cuacanya
first time rasanya since october last year, suhu di siang hari is dua digit. selalunya satu digit jer
jun nanti dah summer, dptlah aku enjoy 3 bulan sebelum merudum mendepresskan diri di dlm kesejukan
dan.... sudah startlah aku menanam harapan utk tinggal di bumi asing ini dgn lebih lama
sebelum bermulanya musim kesejukan yang mana aku akan meroyan nak balik malaya

aku sukaaaaaa summer
aku takmo balikkkkkkk tapi laki kata dia takde hati kt sini lagi dah
stress sungguh

baru ari isnin rumah aku dh bersepah balik... kemas, sepah... kemas, sepah... hmm kalo aku xkemas agaknyer makin bersepah ke maintain jer kesepahannyer?? hehe bak kata laki aku, ramai hantu taik dlm rumah ni

...kenapa aku rasa mcm bos aku ni mcm nak aniaya aku ya?... hmm... takpa, esok aku akan confront dia... either I'm in or out... no half2....  

bila suami aku nak balik ni? lapar daaa....

Asyik kata mengata orang jek.... diri sendiri dah tengok ke belum? Hiissshhh....

Tadi kat Tesco aku terserempak budak tahfiz mintak derma utk madrasah dia org.... biasanya aku kalau jumpa budak2 mintak derma bg kalendar/kismis/apa2 la, aku mesti tanya dari mana? Kalau kata dr sekolah pondok kat Kedah ke, Kelantan ke or yg jauh2 tu, aku mmg tak bg... aku bebel tanya apasal sampai sini mintak derma? Tak cukup ke kat Kedah (klu dari situ) ? Tp td budak tu jawab dari madrasah yg aku cita2 nk antar anak sulung aku ke sana cuti hujung thn ni.. aku tanya lg kenapa ustaz suruh mintak derma? Kenapa bkn ustaz yg ikhtiarsendri? Budak tu jawab "saya yg sukarela nak bantu sekolah"..... hurrrrmmmmm, takkan la aku antar anak aku pi tahfiz, kena merayau kt shopping complex mintak derma? Maknanya aku antar ke pusat mengaji harian biasa je la...

Miss my late parents so much
i have nobody. Dahla xde anak. Kwn2 aku buang sbb asyik cite pasal anak dorang je, aku xde anak, camne aku nak cite pasal anak aku. Adik beradik sume wat hal. Laki aku. . . . ? Waaaa. . . . Kuar umah x balik2 lepas aku hempas tepon dia bila aku tau ada anak dara sms dia.

Aku dah redha. Masing2 ada hak mencari bahagia sendiri. Bahagia aku dimana? Mungkin aku x nampak lagi. Insyaallah. . . REDHA. . . .

siannya sukeje. harap awak kuat semangat, bertabah dan berusaha lebih keras utk anak
maaflah tuan tanah dan momods sbb saya mungkin berquote dlm kegelapan tapi tak dpt tahan hati lak tgk posting cik porumer di atas
napelah lately ni husband2 buat perangai? adakah atas alasan tade anak?

haku pun nak ngamok neh!!
baru balik dari outstesen seminggu... arini laki dah kemas baju nak outstesen lagi seminggu
bila masa nak buat anak??????

Rate

1

malam ini kena jadi burung hantu, nak rebut tiket murah international AA..
harap² tiket ke HCM dlm rm500-600 ajer.. utk 2 adult & 2 child
kalau dekat2 seribu (rm800-900) tak jadi lah beli..diluar kemampuan rakyat marhaien..

kalau tak jadi gi HCM.. bykk duit boleh save - utk bina umah banglo..(poyoss ajek..)

stressnya
tak bole tido neh
aku ditinggalkan utk sekian kalinya
nak marah ke nak nanges ke tak taulah

Adooyaaii...penatnyee...!!
Baru lepas vacum kete, lom cuci lg... Kire dpt faedah 2 in 1, smpai peloh nitik2..

me :sayang, my car dah macam belacan, bila nak cuci?
encik suami: esok saya cuci, don't worry

ye la sgt..xde maknanya
bulan lepas pon ckp cmtu gak..last2 ai jugak pergi cuci..