CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sophie_paris

BEUTSKIN ESSENCE-RAHSIA KULIT BERSERI ADIRA

Close [Copy link]
kernasayang posted on 29-8-2012 09:18 PM
dah makan abes sekotak... ok jugak..kulit rasa lembut jek...
kalau pernah beli, automatik jadi ahli ...

ok. good. teruskan makan. nanti lagi dpt kesan memberangsangkan ke atas kesihatan dan kecantikan.

kene bagi nama dan ic serta detail contact number n address utk daftar dgn pembelian pertama.

i takde buat pakej2 sis. i cuma ada 2 harga yg memang sah dan mengikut undang2 syarikat.

rottberry posted on 29-8-2012 04:14 PM
dgn rasa terharunye today is my first day ber'BE' setelah puas hati detox all the margerine, butter  ...

maybe betol kot.. sblm berBE, i minum tomato blend 4 biji everyday selama sbln lbh dah. maybe dalaman dh agak bersih so sbb tu even mkn 2 biji jer sehari within 2 weeks dh obvious kesannya. masa raya stop jap now nk smbg blk diet buah daily.

allyhasana posted on 29-8-2012 10:12 PM
maybe betol kot.. sblm berBE, i minum tomato blend 4 biji everyday selama sbln lbh dah. maybe dala ...

betul la tu dear. membantu banyak kalau kita pandai atur nutrisi makanan yg kita ambik. selain air kosong, buahan juga kan sangat bagus utk kulit etc.

mana tokey? PM me price sekotak,account number to bank in, and whatsApp/Line/BBpin utk urusan akan dtg. Cewah maklumlah benchmark suh maintain 3 bulan utk kesan optimum. TQ

misoto posted on 30-8-2012 11:39 AM
mana tokey? PM me price sekotak,account number to bank in, and whatsApp/Line/BBpin utk urusan akan d ...

melampau

aQuA_dIaMoNd posted on 29-8-2012 12:23 PM
Oi ape diskaun2 aku byr apee yg org len byr ok,pd pndngn aku dia cntik kulit flawess n glowing
Ap ...

pprt nya jawapan...nak emo tak tentu pasal sebab tu layak ko berforum kat board petua kecantikan saja...ko pun bacal selindung sebalaik id apa.....brainless

Follow Us
tak silap abg mat...produk sne dulu ada kes kan....

baca kat link ni....

http://mzubairafandi.blogspot.com/2010/06/ubat-bahaya.html

Ala abg mat ni... baru nak memborong dah beri berita ngeri. Tokey mana, tokey me dah reply PM ya.

misoto posted on 30-8-2012 01:53 PM
Ala abg mat ni... baru nak memborong dah beri berita ngeri. Tokey mana, tokey  me dah reply PM  ...

ekekekekek.....layaaaaaannnnnnnn

dah jawap dear. tq

dah mkn 4 biji...2 biji mlm & 2 biji pg...rasa kembung air je arini ... termuntah air pun yer sbb I mmg x bole minum plain water bnyk2..biasa 2 gelas je... tp nak cantik punyer psl telan jgk la bergelas2....huhuhu

tupai posted on 30-8-2012 02:44 PM
dah mkn 4 biji...2 biji mlm & 2 biji pg...rasa kembung air je arini ... termuntah air pun yer sbb I  ...

macam2 hal korang seksa sungguh nak telan ayaq kosong...he he....teruskan sis. nak cantik kene berkorban sikit. tutup mata jah la minum air tu

sophie_paris posted on 29-8-2012 09:15 PM
kan?

ingat iols ni mcm org lain ke nak rasuah2? ha ha.....mcm2 ada

sapa yg berasuah2 pulak tu? bukan ko sorang je ke tokey kat sini? ada competitor meh?

rottberry posted on 29-8-2012 04:14 PM
dgn rasa terharunye today is my first day ber'BE' setelah puas hati detox all the margerine, butter  ...

gigih.

sophie_paris posted on 29-8-2012 09:38 PM
ok. good. teruskan makan. nanti lagi dpt kesan memberangsangkan ke atas kesihatan dan kecantikan.
...

harga sah ikut undang2 syarikat? harga retail 240MYR kan? harga cost 200MYR. meaning kalau ko jual under cost price, ko rugi je laa. tak de plak salah dari segi undang2 ke apa kan? ke macam mana? yg aku dok give away pun kira kesalahan ke even aku bukan bernaung bawah SNE and memang bukan berniaga macam ko? care to elaborate. sebab aku ada laa beberapa orang tanya pasal aku tulis 570MYR and aku suh depa beli dengan @sophie_paris sebab ko adalah tokey BE n SNE.  aku give away, reason? sebab aku beli banyak. sebab aku saja nak bagi orang murah. kena ada catch ke bila bagi orang free? maybe orang lain macam tu laa kot. sebab aku memang tak de catch. aku memang saje2 suka2. boleh tanya @rottberry tuh kot aku ada extend promo ka kat dia..kihkih.  sebab tu aku tak reply mana2 posting pasal give away dah. just like i said, busy dengan kerja aku sendiri (macam ahkak pink plak sebut2 busy nih).

dan aku rasa 'memang ada' yg tahu aku macam mana bab saje2 suka2 nih. macam aku saja2 suka2 belikan dulu orang barang without orang bagi aku duit dulu pun. kan?

ephyra tu betapa ramai yg jual ikut selesa masing2 harga. tu yg aku kata MLM tak untung mana. dia bagi bonus jah. but still terpulang masing2 punya hal bisnes. aku as consumer memang akan pilih yg terbaik.

madeinborneo posted on 30-8-2012 09:45 PM
harga sah ikut undang2 syarikat? harga retail 240MYR kan? harga cost 200MYR. meaning kalau ko jual ...

btoi tu jah..ko bagi aku skali je. xpatut btol. kekekeke
xdela..giveaway ni terpulang la pd yg nak memberi. nama pun giveaway kan
so, bila time n brp kali dia nk buat giveaway pun..hak owner
kita yg mmg jenis menunggu giveaway kena la pandai cari peluang n bnda ni pun ikut luck jugak
but utk meminta2 spy owner buat giveaway lagi tu, mcm xpatut (w/pun begitu, kalau ada buat lagi..aku cpt2 la tadah tgn)  kena la phm konsep giveaway ni.
alaaaa..sng mcm ni je, letak diri kita as the owner. suke ke kalau org asyik dok terjah tanya bila nak buat giveaway sdgkan kita dah state kan utk semua yg kita akan bagi bila kita terasa nk bagi
gitu la jah kekdahnye.

psst: pehal dgn aku mlm ni? serious semacam plak? kesan BE ke? ataupun kesan togak air mineral byk2?  

rottberry posted on 30-8-2012 10:32 PM
btoi tu jah..ko bagi aku skali je. xpatut btol. kekekeke
xdela..giveaway ni terpulang la pd yg na ...

maksud aku 'extended promo' tu adalah aku bukan give away pasal nak suh orang beli dengan aku lepas tu. aku nih consumer. aku apa yg aku tulis, itu laa aku. tak de promo2 secara PM ke apa. aku tak main laa sindir2 orang, tapi kalau orang buat aku (fitnah ka, pandai2 spekulasi ka) memang saja laa. kihkih

aku ingat kes anamuslim. macam aku plak yg terhegeh2 nak bagi dia sedangkan dia yg request dengan aku. bila aku kena secara direct, macam aku laa plak berjanji nak bagi tak tak bagi2. alih2 sedara bawak datang berkotak2 and boleh cakap kat aku (secara umum sedangkan sebelum tu dia PM) "bagi laa kat orang lain"..aku nak marah sebenaqnya tapi aku tahan laa kot masa tu. tak tahu laa kenapa aku nak burst plak malam nih. terlebih minum ayaq macam hang kot.

senang cerita, aku tak kacau orang and aku pun harap yg sama. benda tak dak jangan ada2kan.

madeinborneo posted on 31-8-2012 12:30 AM
maksud aku 'extended promo' tu adalah aku bukan give away pasal nak suh orang beli dengan aku lepa ...

aku yg salah paham ni jah oooiii  
tapi mmg aku perasan yg extended promo ko tu ditolak.
xpela jah, biasala tu hidup berkomuniti kan? kita lebih kurang aje la.
ko pun dh lama xonline, tetiba hari ni online berangin plak..takut aku  
menstrual cramp ke?  
jgn marah eh jah, aku gurau2. hehehe

rottberry posted on 31-8-2012 12:49 AM
aku yg salah paham ni jah oooiii  
tapi mmg aku perasan yg extended promo ko tu ditolak.
xpela ...

mana ada extended promo. aku memang give away kat ko sorang je. ni yg buat aku nak tepek PM nih. tak timbul pasal give away aku ditolak sebab bukan aku offer. aku hanya offer SEKOTAK dan untuk SEORANG SAHAJA. dan orang tu adalah ko.

bila orang PM aku mintak jugak, aku bagi bukan sebab extended, tapi aku tak sampai hati. dan aku hanya nak bagi SETENGAH KOTAK. nasiblah aku posting macam ni sebab sapa suruh attack aku sedangkan aku langsung tak salah. dah ko mintak orang punya, orang nak bagi, ko nak kenakan orang balik, memang saja je laa. macam aku kata, aku tak kacau orang. aku respect bila orang PM. bila nak publickan dan tak telus, memang mengundang marah la.

aku butakan je masa posa hari tu. nih pun terasa nak butakan gak pada mulanya. tapi menjadi2 plak nak spekulasi.

jangan terasa safe zone sangat. jangan buat orang, bila orang tak buat kita. karang lain plak jadinya. sabar nih tak ada limit, tapi manusia nih memang ada limit insanity.

hidup berkomuniti memang kena tolak ansur. tolak ansur tu melibatkan dua pihak. jangan orang ja nak 'kena tolak ansur' sedangkan kita sendiri asyik nak 'mengena'.

choiii sangat tetiba aku plak nak dipertikai. bila kita ingat kita best, ingat laa yg orang lain pun ada bestnya jugak. bukan kita ja.

Last edited by madeinborneo on 31-8-2012 01:29 AM

abang mat tanya....benda ni boleh panjangkan umur ke

ngape seller tak tunjuk gambo sendiri....tapi testimoni gambo pengguna digunakan untuk melariskan produk boleh pula