CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123Next
Return to list New
View: 10655|Reply: 59

Penampakan apetah di Macau...

Salam! Yeah setelah berkurun lama aku berhibernasi, peristiwa di macau membuatku ingin kembali ke cari.com nih...

KEJADIAN: Penampakkan entiti yg tak terexplain oleh kata2...

Adapun aku pegi situ untuk urusan kerja. Aku memilih untuk menginap di hotel itu sebab tak lah mahal sangat dan dekat dengan tempat berurusan pada kadar leh jalan kaki je atau berlari lari anak...

Hari pertama pagi lepas check-in aku trus naik ke bilik untuk meletak barang2... Lepas memberut sambil menghisap curut, aku pun baring2 sebab plan nak gi meeting lepas lunch... Aku pun terdengkur sampai tengah hari.. Terus mandi dan menghensemkan diri yg sedia hensem, aku pun keluar... Takde sebarang syak dan wasangka... tak terpikir apa2 pon...

Lepas melantak (tak byk restoran halal sana, aku kene makan kat kedai vegetarian sebab tak jumpa... klu ada pon jauh...) aku pun gi meeting... lepas meeting ditunda besoknya, aku pun gi jalan2... nama tempat macam sepanyol tapi mata sepet2... ptuuuiihhh....

Lepas makan kat restoran halal dekat ngan yaohan, aku pun balik la hotel sebab aku rimas kesibukkan kotaraya situ... Balik mandi , memberut, tengok TV, aku pun terlelap... Kul 3 pagi aku terjaga... AKu gi kencing pastu tido balik... nothing happened, tapi aku rasa macam x berapa best dan rasa macam berdebar2 semacam je so aku pun tutup aircon and ON lampu... bantal tutup muka terus berdengkur sampai pagi...

Continue rutin semalam dan aku dijadualkan berhembus balik KL kebesokkannya, so aku amek keputusan gi masuk pub Macau Soul... memainkan lagu2 berirama jazz dengan gadis2 genit bergoyangan hampir disetiap penjuru... aku pun sedut coke dan hisap beberapa batang curut lagi dan kepala pun dah bergoyang macam amoi seksi so aku amek teksi balik hotel...

Sesampai di hotel kepala dah berdenyut denyut... Aku pasang hot tub berjacuzzi dan terus berendam... tertido... kul 3am aku terjaga (sib baik tak mengelongsor masuk habis dalam air klu tak lemas sia sia...) dengan malas dan saki baki denyutan kat kepala ada lagi, aku lap2 trus sarung PJ dan merangkak naik katil... baru je nak terlelap aku rasa katil bergoyang... tapi aku tak syak apa2 sebab ingat tu after effect tengok amoi seksi kat pub yg asyik bergoyang manja menurut irama jazz... tapi goyangan makin kuat so aku dah lain macam... belakang kepala pun rasa besar semacam meremang sakan... ah sudah...

AKu beranikan diri, aku bukak mata dan katil masih bergoyang dan semakin sakan... Gempa bumi? Resaksa menyerang bumi? Tapi katil je benda2 lain disekeliling steady je... Mata aku pun mengejas dlm kegelapan... Semakin lama semakin clear pemandangan dalam bilik... katil masih berdansa... AKu beristighfar dan melompat dari katil menuju ke suis lampu yg dihujung corridor ke pintu keluar... Sebelum memetik suis dan sambil beristighfar, sempat ku menoleh melihat ke katil... bergoyang dan yg tak bestnya, ada kelibat mangkuk hayun manatah dlm keadaan samar2 seram, dengan bersahaja tanpa segan silu, bertengkek di bucu katil, memandangku dengan senyuman sinis, mengoyang2 katil... berbaju tipikal putih yg kusam dan rambut yg tak di rebonding... lahanat tul...

Aku pun terus petik suis, katil pun tak lagi bergoyang dan si mangkuk hayun pun lesap... Tengok jam dan dekat kul 4... Flight schedule kul 8.45am... Aku terus amek wuduk, pakai baju sembur perfume, gulung kain baju terus sumbat dalam luggage... Terus aku keluar dan masa nak tutup pintu bilik, aku kedengaran "hik hik... tataaa..." lahanat tul la...

Aku gi lobi, bagi kunci terus sambung tido kat lobi... receptionist tye awalnya turun, aku cakap aku suka membuat persediaan terlebih awal...receptionist cakap room number *** is it? AKu cakap ye... Dia senyum je... lahanat tul...

Bangun je dah ramai manusia kat lobi... Aku naik teksi, g airport, balik sini... Itulah lahanatnya pengalaman aku... puiii!.... Last edited by Santeira on 1-1-2013 07:02 PM

Rate

1

Seramnya..mcm hantu melayu jer..blh ckp tataa..

Mungkin saki baki pelacur melayu yg mati kat situ kot? Tapi nampak muka takdelah ciri2 gadis melayunya...

so TT x sempat la attend meeting? ke lepas hari meeting tt kena kacau?
Last edited by reddots on 8-12-2012 03:15 PM

biar betul TT minum coke.nasib baik si mangkuk hayun tu tak berendam/bejakusi dgn TT.

Sempat meeting... pengusikkannya berlaku saat kepala berdenyut nak tido... meetingnya siang, usikannya malam... Memang balik sini rasa x best la macam sayu je swasana... Jawabnya kene berlibur lah lagi malam ni...

Follow Us
voiletiris posted on 8-12-2012 03:37 PM
biar betul TT minum coke.nasib baik si mangkuk hayun tu tak berendam/bejakusi dgn TT.

Ko jangan membuat spekulasi ye... aku ni baik macam ostad xde la, tapi aku ni tak jahat taw... tu klu dia berendam sekali memang terus aku buat oppa gangnam style dalam jacuzzi...

hi hi.. tataaaa..

serem jugak nih tt. yang tak boleh blah nya, dorang pihak hotel memang sedia maklum bilik tu ada something, receptionist siap tanya lagi.. siott je kann.. kalau aku, mengamuk jugak kat situ.. haha..

aerolz posted on 8-12-2012 04:57 PM
hi hi.. tataaaa..

serem jugak nih tt. yang tak boleh blah nya, dorang pihak hotel memang sedia ma ...

X kuaser nak ngamuk... dah la tido kat lobi, bangun2 memang blur... sib baik benda2 camni bukan kali pertama... so dah terbiasa... lagipun receptionist tu cun... sebagai jejaka ulung abad ini, tak sampai hati nak maki... huhu...

tu lah TT.ko bejakusi tak ajak mangkuk hayun.tidur  pun tak ajak .kang dah kena goyang katildlm hati mangkuk hayun tu kata..."kalau aku tak tidur ko pun takleh"

awat tak mintak tukar bilik? btw berani gak nak stay kemas2 beg bagai. kalau saya dah menghambur keluar. panggil receptionist tu teman kemas beg. hehe

JodoKast posted on 8-12-2012 01:15 PM
Mungkin saki baki pelacur melayu yg mati kat situ kot? Tapi nampak muka takdelah ciri2 gadis melayun ...

Hahaha...ada la tu yg sesat agaknya..mybe ada yg gi lepas kt macau nun...

TT, pasti ka si mangkuk hayun tak ikut balik sini? manalah tau menumpang dalam luggage..jeng jeng jeng..

encikWawad posted on 8-12-2012 09:55 PM
awat tak mintak tukar bilik? btw berani gak nak stay kemas2 beg bagai. kalau saya dah menghambur kel ...

Takde makna nyer nak tukar bilik... kul 3 lebih kene kacau, kul 8.45am flight nak takeoff... huhu...

JDT posted on 8-12-2012 11:38 PM
TT, pasti ka si mangkuk hayun tak ikut balik sini? manalah tau menumpang dalam luggage..jeng jeng je ...

Tak kot sebab dia dah cakap tataa... klu dia cakap hai, masalah tu... mentang2 orangnyer ganteng dan kacak, semua pun nak kacau termasuk yg dari dimensi lain... aduiii....

TT kata bukan pertama kali kena gangu.meaning TT sebelum tu pun dah kena.so TT cerita lah misteri ganguan mangkuk hayun yg lain.

TT cita la lg..hehe..hantu2 kt tempat lain ker..

Sempat lagi Tt terpikir raksasa menyerang bumi ek...

LoveLavender posted on 9-12-2012 10:30 PM
TT cita la lg..hehe..hantu2 kt tempat lain ker..

takut lak aku menengok gigi kucing ko tuh..... dah la tgh mlm ni

Cite la peristiwa seram tt yg lain....wlu pun cite seram tapi aku tergelak plak baca cite tt ni....