CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: luraziera

[Tempatan] Cubaan merogol oleh budak 13 tahun di SHELL

elnor_81 posted on 2-1-2013 05:40 PM
Salah atau tidak,mereka xde hak utk sebarkan gbar tu sbb blum dibicarakan lagi.andai dh dibicarakan  ...

dalam forum cari ini kalau tak suka orang aje gambar sudah pegi merata disebar sebar, inikan pulak budak yang dikatakan merogol , alahai

sebar gambar tu mmg no big deal..but aper kes dia nak letak alamat lengkap budak tu bagai ? n most of the comment tak fokus on dat kid pun..but semua nya menghina kaum melayu..wtf lah kan. kalau nak kata bangsa melayu tu jijik skalipun..sila lah cermin diri skit la amoi..
yang dok jual vcd lucah..bawah china doll bagai tu bangsa mana>>>??????????????

See.. budak belum baligh pon dah terangsang tgk ompompan x tutup aurat... Bukan nak cakap nyonya yg hampir kena rape tu berpakaian seksi, mungkin budak ni tgk org lain, sekali KEBETULAN, si nyonya tu berseorgangan pulak kat stesen minyak tu.. Tu yg kena ambik kesempatan... Tapi kalau diri yg berpakaian seksi pastu berharap org lain yg kena jaga & kawal kepala bawah, mmg silap sendiri laaa...

atira posted on 3-1-2013 08:06 AM
smalam kat FB wall aku.. banyak la update pasal anak2 depa kat sekolah...
sorang kawan aku ni.. ana ...

agak jauh beza bumi dengan langit untuk dibandingkan dengan kes budak laki , untuk menentukan salah atau tidak ada caranya mengikut undang-undang......ditentukan oleh pihak berkuasa.....dan menyebarkan gambar juvana sudah menyalahi undang2 bukan??? cuba ubah sikit jika anak kawan ko tu atau anak ko gambarnya tersebar seperti budak laki nih....belum pasti salah mcm mana??

so bila marah dan emosi  boleh buat sesuatu yang salah...so apa bezanya dengan orang yang kena kutuk....???

Last edited by my^fluffy on 3-1-2013 10:59 AM

....keadilan undang2 ciptaan manusia ... , kalau hukuman  d lakukan d depan khalayak d katakan hukuman barbarik ... nih belum  d jatuhkan hukuman pun d jaja serata alam ....

APA NAK TAKUT DGN BUDAK UMUR 13 TAHUN
kau wanita kan. terajang. sepak la sedas dua.
bukannya lelaki umur 31 tahun

lembik betul ke  cina ni...

cam tak logik. leh je ko nak terjang.hempuk kepala dekat sinki ke. adeh. gelabah

Follow Us
faraway1 posted on 3-1-2013 09:01 AM
dalam forum cari ini kalau tak suka orang aje gambar sudah pegi merata disebar sebar, inikan pulak ...
  1. dalam forum cari ini kalau tak suka orang aje gambar sudah pegi merata disebar sebar, inikan pulak budak yang dikatakan merogol , alahai
Copy the Code
adakah gambar dalam forum  itu dikatakan melibat pertuduhan yang berat seperti penglibatan jenayah seperti tuduhan merogol, ada nama betul, ic, alamat rumah....dan ia tersebar sebelum dibuktikan salah ??adakah pemberatnya sama??........

my^fluffy posted on 2-1-2013 07:47 PM
adakah gambar dalam forum  itu dikatakan melibat pertuduhan yang berat seperti penglibatan jenayah ...

oh berat gila pertuduhan di forum ini. bertahun tak habis sampai hari ini

so kerana ikut perasaaan bolehlah buat sesuatu yg menyalahi undang2...?? so apa bezanya......

err..amoi yg kena rogol 2 ada gambar tak..?

faraway1 posted on 3-1-2013 09:50 AM
oh berat gila pertuduhan di forum ini. bertahun tak habis sampai hari ini

apa pertuduhannya boleh share dengan saya??? ada tulis nama IC, alamat etc tc...so kalau salah maka boleh membenarkan pekara lain yang salah ke??

my^fluffy posted on 2-1-2013 07:57 PM
apa pertuduhannya boleh share dengan saya??? ada tulis nama IC, alamat etc tc...so kalau salah mak ...

sila cari orang lain untuk berbalas di forum, me malas sebab no point

faraway1 posted on 3-1-2013 10:02 AM

hahhahhaa adakah saya suruh kamu balas..kamu yg nak reply juga kan...kenapa tak nak ignore dari awal

Maideen. posted on 2-1-2013 05:15 PM
Bukan lah nak kata perbuataan dia meraba tetek pompuan itu atau cuba mencium pompuan itu seperti y ...

mencabul, pasti

atira posted on 3-1-2013 08:06 AM
smalam kat FB wall aku.. banyak la update pasal anak2 depa kat sekolah...
sorang kawan aku ni.. ana ...

apa buktinya polis tak pro?? reportnya tak terima ke?? so mcm mana dia tahu nama, alamat, ic, pekerjaan ibu bapa budak tu....

sashin posted on 3-1-2013 09:15 AM
sebar gambar tu mmg no big deal..but aper kes dia nak letak alamat lengkap budak tu bagai ? n most o ...

tuh yg aku cakap

bab yg selamatkan orang melayu dia tak komen lelebih pun

my^fluffy posted on 2-1-2013 10:39 PM
soalan secara umum......ingin saya tanya lagi apakah ada peruntukan tertentu  di malaysia untuk mend ...

sy kurang arif part criminal, tp stkt sepengetahuan sy, budak bwh umur a.k.a juvenile, kite x blh sebarkan gambar, in fact nama pun kite x blh sebut.even waktu perbicaraan pun, ianya akn dibuat secara tertutup.

noraidil_06 posted on 3-1-2013 10:47 AM
sy kurang arif part criminal, tp stkt sepengetahuan sy, budak bwh umur a.k.a juvenile, kite x blh  ...

terima kasih saudara

faraway1 posted on 3-1-2013 10:02 AM

jangan layan sangat my_flufy tu, dia tu bila bab mulayu/umno melopat je dia masuk, tak kira la betul ka salah ka...

my^fluffy posted on 3-1-2013 09:38 AM
agak jauh beza bumi dengan langit untuk dibandingkan dengan kes budak laki , untuk menentukan sala ...

apa yg ko cuba kornar ni??
aku tak kata pon amoi ni betul..
aku terang2tak setuju ngan kawan aku yg pi pampang muka budak 7 tahun yg usik anak dia...

aku kata kalau benda yg jadi kat amoi tu jadi kat aku... aku mungkin buat perkara sama..
aku tak kata aku betui.. aku tau salah..
so??