CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: luraziera

[Tempatan] Cubaan merogol oleh budak 13 tahun di SHELL

Bedah.Cun posted on 6-1-2013 11:21 PM
Malaysia patut kenakana syarat, hanya yang bermuka dan berbodi lawa sahaja dibenarkan ambik IC merah ...

bedah ni cun sgt ka?
cuba tepek gmba berukuran pasport sket..

edee_91 posted on 6-1-2013 11:13 PM
wat report akta tu dimansuhkan? memang pulis tak layan la jawabnye...
puncenye aku jadi ...

ya lah buat repor cuma cadangkan....pikir lah sendiri ingat report polis ke

at yang aku quote kat atas ni bunyi macam kau nak kate aku soh kau wat report pasal kau tak setuju dengan aku lak. let me make it clear that aku cume suggest kau wat report pasal sandiwara kau yang tak abes2 tu jah.

yg aku quote  di atas ko yg tulis..  no isu tak perlu nak clear sebab aku pun cadangkan pada ko semula  jika ko tak puas hati pasal akta itu so sila wat  apa2 tindakan jgn bising dalam forum.. cos ko pun sama kan tak puas hati?? ..so sebelum bagi cadangan kat aku ...lebih baik ko buat dulu ....

oooh so mcm mana dengan percubaan merogol???

bolehkah guna istilah percubaan merogol jika terbukti hanya mencabul??? tak boleh ambil ke ambil tindakan jika itu fitnah  disamping menyebarkan gambar dan maklumat budak itu??

my^fluffy posted on 6-1-2013 11:31 PM
ya lah buat repor cuma cadangkan....pikir lah sendiri ingat report polis ke

tak puas hati? aku berpuas hati jah. muke budak tu terpampang habis kat internet. siap ade alamat beliau lagi... amoi tu pon setakat ni tak kene ape2 tindakan menyalahi undang2 lagi kan? so aku amat sangat berpuas hati.

amoi jenis tak pernah basuh berak, taik masih melekitkat punggong , muka penuh jerawat, tetekk leper pun ada hati nak cabul? hilang akal ker budak ni?

my^fluffy posted on 6-1-2013 09:52 PM
tak releven bagi kamu adakah maknanya tak releven untuk semua??? mesti ada pro n kontra...undang2  ...

sebab aku pikir pro and con die tu la yang aku tak sampai gigih MENYERU ummah sekalian alam untuk ikut aku. takde la sampai berpuluh-puluh pages penuh ngan seruan aku jah...
InsyaAllah, aku akan jage anak aku and make sure die tak buat aku malu.

Follow Us
penjejak_awan posted on 6-1-2013 11:52 PM
amoi jenis tak pernah basuh berak, taik masih melekitkat punggong , muka penuh jerawat, tetekk leper ...

memang hilang akal.

edee_91 posted on 6-1-2013 11:46 PM
tak puas hati? aku berpuas hati jah. muke budak tu terpampang habis kat internet. siap ade alamat  ...

then kenapa tulis:

de malaun yang dok pertahankan undang2 bodoh dah tak releven lagi untuk dikuatkuasakan. harusnye dibubarkan saje undang2 sebegitu.

sebab tu lah aku pun cadangkan pada ko juga jgn bising2 dalam forum ada paham...

penjejak_awan posted on 6-1-2013 11:52 PM
amoi jenis tak pernah basuh berak, taik masih melekitkat punggong , muka penuh jerawat, tetekk leper ...

Budak besor ni memang semua nak di cuba....
mungkin dia nak cuba apa rasa jadi pencabul....asyik baca dalam paper je orang mencabul, tu yang dia nak rasa sendiri....

my^fluffy posted on 6-1-2013 09:37 PM
yup ko kan minat retis illuminati???

lupa dah ke.....???

Nyahh kalau ko nak stalk org, stalk cara professional kekdahnye dah tade life khen.
Jgn la nmpk bimbo sgt, konon dah research hakak nye past threads nk personal attack hakak ko mesti dah nmpk facts been told in previous thread and posted that this account is multi-user. Dari member uni haku zaman mat kilau dulu, sampai ke hakak2 opis, sampai ke macik aku pon pakai accnt ni kekdahnye utk berporum. So ko personal attack org lain kekdahnye dgn facts brittany murpahy tu yerr nokharomm. Sila cuba lagi

Yg paling best the facts where these attack began from, was me being sarcastic but the tshirt but then some bimbo mcm ko tak get it reply and sentappp.
Nyah, kesian ko bimbo nyah.

my^fluffy posted on 6-1-2013 11:58 PM
then kenapa tulis:

de malaun yang dok pertahankan undang2 bodoh dah tak releven lagi untuk diku ...

itu pendapat aku. salah ke aku luahkan pendapat aku? you jugak yang bagi statement ni kat I kan tadi? tak gitu?
wahahaha.

edee_91 posted on 6-1-2013 11:53 PM
sebab aku pikir pro and con die tu la yang aku tak sampai gigih MENYERU ummah sekalian alam untuk  ...
  1. sebab aku pikir pro and con die tu la yang aku tak sampai gigih MENYERU ummah sekalian alam untuk ikut aku. takde la sampai berpuluh-puluh pages penuh ngan seruan aku jah...
  2. InsyaAllah, aku akan jage anak aku and make sure die tak buat aku malu.
Copy the Code
so undang2 itu ingat berdasarkan pro n con pada perspektif ko sahaja tanpa mengambil kira sudut lain, hinggakan kata tak relevan.

jaga anak sahaja itu tak cukup sebab tuhan adil kalau  mak bapak tak jaga mulut kata kat anak org nanti tuhan tunjuk terbalik  kat batang hidung

Last edited by my^fluffy on 7-1-2013 12:25 AM

edee_91 posted on 7-1-2013 12:02 AM
itu pendapat aku. salah ke aku luahkan pendapat aku? you jugak yang bagi statement ni kat I kan ta ...

tahu pun so lain kali sebelum cadangkan pada aiiiii...fikir dulu ya...cadangan tu bernas ke tak...kan dah terkena

my^fluffy posted on 6-1-2013 11:44 PM
oooh so mcm mana dengan percubaan merogol???

bolehkah guna istilah percubaan merogol jika terbukt ...

tak fitnah dah..dah ngaku salah  depan majistret dah pun
nasib dia la wat jahat zaman millenium ni...info tersebar cepat..

my^fluffy posted on 7-1-2013 12:04 AM
so undang2 itu ingat berdasarkan pro n con pada perspektif ko sahaja tanpa mengambil kira sudut la ...

ha elok sgt la tu doakan yang buruk2 untuk org lain ye.

btw, ape kaitan 'mak bapak tak jaga mulut kata kat anak org nanti tuhan tunjuk terbalik  kat batang hidung' ni dengan kerelevenan undang2 tu ye?

my^fluffy posted on 7-1-2013 12:05 AM
tahu pun so lain kali sebelum cadangkan pada aiiiii...fikir dulu ya...cadangan tu bernas ke tak... ...

terkene apenye? im still satisfied rite now.

stokin posted on 7-1-2013 12:02 AM
Nyahh kalau ko nak stalk org, stalk cara professional kekdahnye dah tade life khen.
Jgn la n ...

Copy the Code
opps panjangnya points self defence......faham kalau tak mengaku

saya just reply posting kamu tanya artis  barat idola kamu, ada tengok kartun disney tak?? dan next  posting saya pasal illuminati  tu adakah kamu perasan seolah-olah  ditujukan pada kamu...so siapa yg sentap dan reply

edee_91 posted on 7-1-2013 12:10 AM
ha elok sgt la tu doakan yang buruk2 untuk org lain ye.

btw, ape kaitan 'mak bapak ta ...
  1. a elok sgt la tu doakan yang buruk2 untuk org lain ye.

2. btw, ape kaitan 'mak bapak tak jaga mulut kata kat anak org nanti tuhan tunjuk terbalik  kat batang hidung' ni dengan kerelevenan undang2 tu ye?
Copy the Code
bila masa saya berdoa..

kenapa soalan kamu  nak dikaitkan dengan relevannya undang2 itu ...kenapa tak boleh lihat daripada dua sudut entiti yg berbeza???

my^fluffy posted on 7-1-2013 12:23 AM
bila masa saya berdoa..

kenapa soalan kamu  nak dikaitkan dengan relevannya undang2 itu ...kena ...

bukan kite sedang 'berbincang' pasal kerelevenan undang2 tu ke sekarang ni?

p/s: cadangan aku untuk melaporkan kesalahan amoi tu bernas what? nape lak tak bernas?

edee_91 posted on 7-1-2013 12:26 AM
bukan kite sedang 'berbincang' pasal kerelevenan undang2 tu ke sekarang ni?

p/s: cadangan ak ...

perlu ke saya melihat dari perpektif kamu seperti kamu kata undang2 itu tak relevan berdasarkan pro n kontra dari perspektif kamu??? so kamu pun tak setuju dan tak berpuas hati  bukan???

sebelum nak cadangkan pada orang .....kalau apa yg kamu rasa tak relevan so harap kamu praktikkan cadangan yg mahu kamu sarankan pada org........terlebih dahulu