CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Leonarzi

Fakenil vs Azwana Alia...mana lebih meluat

disebabkan ada selebriti yg mcm nila rating show ni naik.. klu skema and mendatar jer..tak best..aku suka tngok.. tapi aku mmg tak berkenan dgn NK dlm show ni.. kuat mengarah org tapi keje x buat..mmg mcm2 perangai dorg ni..tapi mana tau kot2 tu mmg Astro punya idea utk nak bagi ramai viewers kan..

myakayina posted on 13-5-2013 10:09 AM
disebabkan ada selebriti yg mcm nila rating show ni naik.. klu skema and mendatar jer..tak best..aku ...

tugas ketua mmg la mengarah je noks..perancang strategi katanya

iols br tgk masterchef ngn laki iols last week..siyes nyampah gile ngn paknil..nk ckp pon nangis2 bagai..fake sgt..duhhh~

maxim posted on 13-5-2013 10:11 AM
tugas ketua mmg la mengarah je noks..perancang strategi katanya

iyo lah tu..masalahnyer si NK ni suka mengacau org..dia buat keje ni skit pastu tinggal..kang dia dtg kt org lain ..buat keje skit pastu tinggal..setakat kacau org buat keje..paling kesian si Radhi OAG tu jadi budak suruhan dia dgn si Kenchana jer..

sememang-memang nyer fake pun.. kawan aku ada cerita masa dia join jangan lupa lirik dulu.. kat depan TV bukan main bagus lagi.. tapi back stage hazab bebeno perangai.. suka2 nak marah2 tenking2 org.. claim diri tu bagus sgt la siap ckp diri tu pengacara paling popular tak layak nak tunggu2 org la sebagai.. mmg dasar fake dah la makin lama makin kepondanan..

maxim posted on 13-5-2013 09:46 AM
tiada yg mampu melawan kesucian azwan ali dlm masterchep..sesuci embun pagi giteww

... sangat2 setuju ...... sampai tak sanggup nak tengok keFakekan si aznil buat2 sedih ... ingat ini AF ke .... AA jugak genuine ...

Follow Us
paling meluat paknil masa kempen pru bebaru ni......

aku suka azwan walaupun mulut puaka dan hazab.

loveocean posted on 13-5-2013 10:21 AM
sememang-memang nyer fake pun.. kawan aku ada cerita masa dia join jangan lupa lirik dulu.. kat depa ...

sungguh tak sangka kan nok.. tapi ABP baru2 ni masih ada lg yg undi heols..menang pengcara lelaki paling fofular gitueww kan..

serious
tgk MCS ni nyampah gila dgn fakenil!!

myakayina posted on 13-5-2013 10:25 AM
sungguh tak sangka kan nok.. tapi ABP baru2 ni masih ada lg yg undi heols..menang pengcara lelaki  ...

sbb peminat tak tahu perangai hazab dia.. dan  mungkin dikalangan peminat si fakenill ni layan baik jer sampai menbutakan mata peminat yg fakenill ni sgt la hazab perangai nyer.. dan tak mustahil pun kalo keputusan ABP Tu tak telus dan ada penipuan dan tajaan dari fakenill tu sendiri.. sedangkan PRU-13 pun dah ramai yg kata tak telus dan byk ketipuan.. nikan lak result ABP!!!!

ckit2 nak nangis...rse rimas lak tgk sikap die camtu

kalo azwan menten lelaki tulen ...aku pilih dia...
so i go to aznil...aku x nmpk pon fake nya...ok jehhh..
dia dh kuar ni...x best la...xde seri nya

maybe fakenil hengat bila masuk je masterchep ni, bleh le glemer ala2 azwana
skali kene kutuk kaw2
dlm MCS season 1, ms AA join, bleh la nmpk yg AA ni x fake..dia just jadi diri sendiri jah
siap bagi nama tajuk resepi yg lawak "ala tom, ala tom gituh"
aku bukan nak beking AA, tp nampak la ketelusan AA dlm MCS masa tu
berbeza sgt dgn fakenil, hadapppp sgt dgn puji pujian

pak nil ni suka sangat tempek bedak tebal2.

aku vote fakenill.....mengada2 skit nak nangis...

Aku tgk masterchep 2 ni byk sgt adegan nangissss.... Pastu ramai sgt benci NK... sian lak kat nk... Biasa la dia ketua... Kena la ikut ckp ketua...tak professional langsung masing2 bila ade sikap berpuak puak.....

dulu masa masterchep aku risau bulu mata pelesu cek ta terbako...tp lama2 aku risau tgk bedak fakenil mencair... seb bek heols mengoffer diri utk keluar mcs...iols taleh bayangkan kalo maikel ang takde..takde sape nak menjoyah kat situ

Masa pengunjung hotel nak buat voting pun fakenil boleh tersentap bila voter buat main2 dan tak vote group dia... Tp aku tak boleh blah time fakenil emo lepas tersalah letak garam dlm bingka... Siap berputus asa ala ala emo nk bunuh diri bila chef adu dtg..dia buat2 muka...

oke je paknil.... MCS kan scripted so adala drama2 selingan..... tak imun la korang dgn reality show lagi....

Ni la akibatnye kalau hidup sentiasa dipuji dan dipuja... Jd takleh terima tekanan dan kritikan.. Terus emo dan tak matang....Hidup ni masalah dan cabaran yg akan mematangkan dan menguatkn seseorang