CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: limesherbet

for fun : bile jumpa Andartu (wanita 29thn ke atas)

limesherbet replied at 5-4-2015 12:25 AM
tt dah lama single kembali. sekian

tak jumpa lagi duda idaman?

ifanonline replied at 18-7-2013 02:37 PM
tell me, lelaki mana tidak mahukan zuriat? gay dan lesbian pun nak anak...

Ada... My fren, Amran namanya..
I was telling about another friend yg x mo bercerai dgn alasan sominya tu jahattt sgt. She said dia dah ikat peranakan so " siapalah yg mahukan perempuan yang dah x boleh beri zuriat mcm dia". N Amran ni, cakap, " bukan semua lelaki kahwin nak anak".. Hahhahahha so ada la ye ipan

ifanonline replied at 5-4-2015 12:31 AM
tak jumpa lagi duda idaman?

tt dah kawin pun..lahir anak sorang. masih hidup thread ni ye
pilihan suami tt adalah duda...alhamdulillah. if i get married married again...my choice will still be duda..lol.

limesherbet replied at 25-2-2018 11:03 PM
tt dah kawin pun..lahir anak sorang. masih hidup thread ni ye
pilihan suami tt adalah duda...al ...

tahniah tt...semoga berbahagia selalu dan bertambah anak cucu...stay tight bebeh...

Pernah kene yg last tu,bini no 4 tp cakap single lagi.. huh
Habis teruna akuu..

rezeki masing tu lain.....setiap orang tu lain.... mintak bersabar je la ya...

kdang ada jg kes masalah tu berpunca sbb individu be it male or female la ya.... attitude ; siape nak pasangan hidup yg asyik muke masam...biarlah la tambah sikit gule spya manis sikit kan? NO one wan to spend his or her entire life with long face :-------(  life partner la.....

lepas tu, ada juga pandai demanding.... nak other behalf tu mesti ada $$$$$$$$$$$$$$ , ini la itu la..... or mesti tinggiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...... or macam2 la ya.... plz la, wahai forumers, if you pandai pilih orang, orang tu pun tengah memilih also tau.... so, as long da bergaul or berkenalan buat suatu tempoh masa, and you feel, think (gune otak punya think ok?), feedback frm orang lain (famili ka, kawan akrab ka, ...) if ok, why dont u give your self as well the other one a chance, cuba la couple2..... see if keserasianya tu bagaimana..... you will knws if the rship will last till your last breath or not.... so try la berpikir ngan otak yg diberikan tu, guna la hati yg suci diberikan tu masa tu menilai..... guna la due biji mata yg bulat tapi bukan size bentuk donut mahupaun flat ke or anythg size la ya....tuk melihat budi pekerti seseorang tu.....

oh mak ku.......... essey jadi nya.... oh my...

Follow Us
Well, she must be having the time of her life. Don't need a so called men to give her happiness.
She must be the most self sufficient and independent women I've ever met.

Kalau dia cantik putih mungkin aku akan try ngorat. Tua dari aku? Don't care.
Tapi persoalannya, nak ke dia kat aku yang pemalas, tak handsome, suara tak sedap dan tak berwawasan ni. Hmmmm

lain2.... perempuan yang 29 keatas tu mmng nak kawin pun, cuma jodoh tu x sampai2 lagi. kita nak tapi laki x nak. laki nak tapi kita x ready. halangan family. agama. duit. smua tu kan ada.... tapi yang pasti, x da perempuan pun yang x nak kawin

larra89 replied at 8-4-2019 10:40 AM
lain2.... perempuan yang 29 keatas tu mmng nak kawin pun, cuma jodoh tu x sampai2 lagi. kita nak tap ...

Sokong sye pun berpendpt sebegitu.. Semua wanita nk merasa berumah tngga n ada keluarga sendirikN.. Tp jdh mai lgi2.. Bnyk2 berdoalah

Aquagurlz replied at 12-7-2020 04:25 PM
Sokong sye pun berpendpt sebegitu.. Semua wanita nk merasa berumah tngga n ada keluarga sendirikN. ...

kan. saya pun still x kawin lagi n saya pun mmng nak kawin nak tgok muka bakal anak saya (kalau ada rezeki)... so harap org2 kat luar sana x yah la nak negative2 sngat.

Apa yang dalam fikiran aku plak lain, adakah usia wanita lingkungan 45 above yang sudah berkawin atau planing nak kawin itu kan solid dalam segala hal, atau tetap suami ada menangung rasa terkilan dalam hati