CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 23524|Reply: 176

suami rajin melayan msg dengan pempuan

salam..... dulu 5tahun lepas saya ada luahkan masalah yg sama kat sini..sekarang berlaku lagi..lemah rase badan ni nak mulakan cerita...baru2 ni suami sibuk nak g reunion ngan kawan2 sekolah dia..(x bawa saya n anak2)ok la kat ctu saya x de masalah..biarlah..then lps reuinion tu rancak lak mula berwasap dgn kawan2 sekolah dia..kalu [size=15.4545450210571px]whatsup  kat group x kisah lah..ni get long personal [size=15.4545450210571px]whatsup....adoiii ai apehal lak kan..cube pikir setiap saat sibuk yg kwn2 betina sekolah rajin whatsup dengan suami..tnaya kat mane buat ape perlu ker..n mula share cerita2 masalha peribadi...n suami  sangat rajin melayan...bukan ape dulu penah jadi macamni saya x perasan tau2 da bermesej lucah2...ya allah sekarang dia buat perangai balik..then da mula2  msg2 share masalah peribadi kwn betina dia tu..saya takut makin lame jadi macam dulu semula....apa patut saya buat..nampak mcm simple msg je kalu x dibendung lama2 jadi lain plak..selallu kantoi n suami ckp x de apa2..msg biasaje..ego nye dia...n ckp saya cemburu dan pikir negatip...saya buntu mcmmane nak nasihat dia n apa perlu saya buat..kawan2 tolong la saya..x tau nak cerita kat siapa...dan buat pengetahuan saya dan suami memang x de masalah lain means gadoh ke..kami elok2 ja..cuma napa mesti dia rajin nak melayan betina2 tu..sedih..dengan saya kalu mesej pun susah nak dibalas

Boleh start kemas kain baju ...

Kawan laki awak menjadi betina sebab bertemu laki awak seorang jantan....

Tak perlulah gelar orang macam-macam kalau laki sendiri berperangai seperti jangan...

kesian pulak i dengar.
meh sini i bagitahu kenapa laki org layan pmpn lain setelah berkahwin.

1.kurang perhatian & belaian dari isteri.

isteri kerja then balik nak jaga anak2 pulak.
bila malam nak bermanja dgn huby, tapi dah tertidur sebab penat sangat urus rumah tangga.

2. performance atas ranjang dah x sehebat dulu

disebabkan faktor beranak. lubang dah longgar dan xde usaha nak buat senaman kemut & cari produk repair dalaman.

Edited by jepun_murtad888 at 7-1-2015 02:03 PM

cube awk cermin diri awk dulu sblm tudoh suami mcm tu.

mesti ade sbb nape suami awk main msg dgn pompuan laen.

selalunye, dia boring dgn awak.

blk blk sembang hal same je. Buat benda same je.

Cuba do something different, tak kisah ah apa pun jogging kew, try new hobbie kew

So sblm awk kata suami awk gatal, amik cermin tgk muke awk dulu. Kusam ke, gemok ke, gedebeh ke. Sah sah laa laki ni suka bende bende yg cantik dan x membosankan.

Ingat ye, isteri bkn org gaji tapi mmg tugas isteri di dapur. tp klu awk meletakkan diri awk sbg orang gaji 24 jam, mmg mcm org gaji la awak jadinya.

jgn bgalasan jaga anak n bagai lagi. Ramai je yg anak 4-5 tapi bleh je jaga badan, g facial dan n bagai lagi.

skang  ni dah moden dik, GOOGLE je. x mampu nk g saloon atau buat facial di kedai buat sendiri. GOOGLE je dik. nk kuruskan badan? g la bersenam.

sumanye, hendak dan x nak je. klu dah pemalas tu sesuai la dgn muka kau pun

awak cemburu? memang patutlah isteri cemburu bila laki berkomunikasi dengan perempuan lain sehingga tahap kelucahan. Tu bukan setakat cemburu, tapi meluat.

fikir negatip? tu bukan negatip, tapi berhati2 dan berjaga2 sebab track rekod dia buruk.

sila tegakkan hak puan.

Follow Us
tq for komen..maaff agak kasar x salah kan perempuan tu pun sbb suami sendiri yg melayan...bab2 cerita kat katil ni...so far ok je saya dan suami x de masalah..bab size badan tu..ada ler gemuk sikit..tapi x ler tahap gelebeh sampai bergegar2 mase main..sbb saya breatfeed my baby now...nak kurus ambil masa sikit....tapi sejak dia buat hal ni berat pun bnyak da drop...betul kata jepun laki ni selera nak perfect jer..saya ni bukan jenis sexy2 kat uma..tapi mase intimasi dun worry i give 101% terbaik..utk suami..malu lak rase ckp camni..maybe betul ckp jepun lepas ni kena beli lingerie bnayak2 ...hheheh..tapi betul ckp uols semua saya kena duduk renung apa masalah pada diri sendiri..dan kena penambah baikkan utk suami tq uolss muahhhcikedd

PEPPERMAN replied at 7-1-2015 02:31 PM
awak cemburu? memang patutlah isteri cemburu bila laki berkomunikasi dengan perempuan lain sehingga  ...

sedih x salah suami mungkin saya pun ada kelemahan meh pinjam bahu tapi laki ni nape x pernah puas..x bersyukur sedangkan dia sendri x sempurna

Esok lusa 'betina'2 ni ilang, mai lak 'betina' len.....semua salah 'betina'2 ni...laki hang lindungan kaabah kekdahnya

kalo aku... aku dah warning laki sesiap
pastu aku wasap plak kat betina tu (ye bahasa kasar... abes.. ko dah tau laki org... lagi nak melayan ker?)

wasap aku berbunyik.... 'dah takde keje ke kak oiiii bermesej ngan laki org? mak mai nomot laki hang.... aku nak bermesej ngan laki hang pula'

bedahjambu replied at 7-1-2015 03:32 PM
sedih x salah suami mungkin saya pun ada kelemahan meh pinjam bahu tapi laki ni nape x pernah p ...

laki x penah puas sebab dorang ada 1 nafsu. u know what i mean..

tapi agak pelik lah. knp ur huby repeat the same mistake..
r u sure he's satiesfied with u?

atau dia memang mampu tambah lagi sorang?
cuma takot nak mintak izin u.

bellaa replied at 7-1-2015 03:48 PM
laki x penah puas sebab dorang ada 1 nafsu. u know what i mean..

setuju ckp bella malam tadi kami ada bincang cr baik tanya dia ape yg dia x puas hati dgn saya..dia kata everything ok saya tau dia nak jaga hati saya..baiklah saya terima komen2 positif kawn2 saya akan kaji kelemahan diri saya...

penmerah replied at 7-1-2015 03:45 PM
kalo aku... aku dah warning laki sesiap
pastu aku wasap plak kat betina tu (ye bahasa kasar... abes ...

dulu 1st time buat perangai saya buat gitu..kini da ada anak..saya malas nak mengamok marah peremppuan tu sbb suami saya pun same melayan..malas nak gado dpn anak2 saya cuba kaedah lembut tanya dia elok2.apa masalah saya pada dia....apa yg jijiknye saya..

it takes two to tango........sama2 melayan mmg mendapat.tp kalo sorang x melayan,x jadi..

Biasalah jantan gersang xpernah cukup ngan bini.betina lain plak dilayan.org laki ni masalah sendiri xpandai settle masalah betina lain sebok nk settle.tt sound je setepek.kalau laki tt ckp tt sensitip tlebih..mmglah..cuba tt plak wasap ngan jantan lain..silap aribulan kena terajang siap2.org laki jgn bagi muka sgt..tolak ansur boleh tp dlm hal ni xsesuai lansung nk tolak ansur.

jepun_murtad888 replied at 7-1-2015 01:59 PM
cube awk cermin diri awk dulu sblm tudoh suami mcm tu.

mesti ade sbb nape suami awk main msg dgn  ...

TipikaL nasihat dr org yg judgemental.apehal pulak jantan menggatal tt pulak kena ubah diri.yg jantan tu bukan budak kecik pon xleh pikir baik buruk.kalau xleh pikir baik buruk baiklah xpayah kawen.

bedahjambu replied at 7-1-2015 04:29 PM
dulu 1st time buat perangai saya buat gitu..kini da ada anak..saya malas nak mengamok marah peremp ...

Xperlulah tt nk salahkan diri.mainan saikologi laki tt je.bila dia buat prangai semua nya sbb bini bg layanan x cukup. Mental abuse namanya tu..

mokcikKSKB replied at 7-1-2015 04:52 PM
Biasalah jantan gersang xpernah cukup ngan bini.betina lain plak dilayan.org laki ni masalah sendiri ...

TQ DEAR...BILA PIKIR BALIK SUSAH NYE NAK JAGA 1 JER PUN NAFSU SUAMI...KITE BERIA PIKIR YG TERBAIK UTK DIA..X KIRA DR SEGI EKONOMI,,,ATASKATIL,ANAK2,KELUARGA......TPI X PAHAM MINTA JAGA LAH HATI ISTERI NI SIKIT...X PERNAH PUAS...NAK YG PERFECT 100% DAN SAYA PLAK X PENAH KONDEM DIA KALU ADA YG X KENA..MALAH PERBAIKI SAMA2 DIA X...AGAKNYE DIA DA GELI  NGAN SAYA  KOT..TU PASAL DIA SAJA GELI2 NGAN ..PEMPUAN LAIN

mokcikKSKB replied at 7-1-2015 04:53 PM
TipikaL nasihat dr org yg judgemental.apehal pulak jantan menggatal tt pulak kena ubah diri.yg jan ...

Setuju sangattt
So kalau isteri tu ada kekurangan then the affair is justified?? Pfftttt
Kalau mcm tu senang giler jadi laki, takyah beriya nak bertanggungjawab nak jadi ketua keluarga pembimbing bagai...kalau bini ada kurang terus toleh lain jek

And amazingly, some of these pathetic views suoh bini cermin diri dulu come from pompuan jugak
Betul lah kata org, sometimes yg menjatuhkan wanita adalah wanita jugak

wildlily replied at 7-1-2015 07:55 PM
Setuju sangattt
So kalau isteri tu ada kekurangan then the affair is justified?? Pfftttt
Kalau  ...

Bukan sometimes uols.tp most of the time.yg bg nasihat cermin diri tgk silap diri tu dh rasa dia cukup hebat sebagai seorang isteri kut. Snglah ckp sbb tak diduga camtu. Atau over confident isteri solehah confirm suami redha..hat yg jenis camni kang kalau laki derang carik lain jgn pi bukak thred pulak eyh sbb ada baiknya makan balik nasihat tak berguna theyols tu.