CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 4302|Reply: 9

Dua2 sama..

Aq adalah 2 org member ni, yang sorang ni mulut lepas yang sorang ni lagak2 alim gitulah.. ceritanya macam ni, ada la 1 ari ni masa aku jalan2 dengan diorang. kitorang tengah makan sesama n tiba-tiba adalah orang vietnam mana ntah datang nak minx sedekah.. aku pun ambil la risalah yang dia hulur tu..nak tengok la betul2 sebab sekarang ni kan ramai yang tipu...
kawan yang alim ni aku gelar Miss A n yang mulut lepas ni aku bagi Miss X..
Miss A ni pun baik hatilah bagi duit kat orang tu, aku pon join je la sekaki.. Miss X ni jeling je kat orang tu.. tak apalah kan benda nikan ikut keikhlasan.. mana boleh paksa2 kalau dia memang x nak bagi kan???
x lama lepas tu adalah mamat ni datang.. kawannye si X.. aku memang x berkenan sikit dengan mamat ni sebab dia ni pau orang je kejenya...
Dia minx la si Miss X ni belanja dia makan..dengan tergedik2nye si Miss X ni cakap ok.. dia hulur duit kat mamat tu.. bila mamat tu blah si Miss A ni niat nak tegurlah kot.. cuma myb bahasa dia tu x kene dek telinga si Miss X tu..
"Orang susah kau tak nak pulak tolong, mamat tu yang dah keje ada duit sendiri tu jugak kau nak tolong. x tau la otak kau letak mana.." cm tu la lebih kurang ayat Miss A ni.. aku malas nak campur so diam je la..

"Lantak akulah, duit aku. yang kau nak sibuk kenapa? aku tak guna duit kau pon kan?" Jawab si Miss X tu.. Bila mamat tu dengan x tau malunya duduklah sebelah Miss X ni.. Si miss x yang tadi muka dah macam naga tetiba jadi kucing..gelak sana..gelak sini...bertepuk tampar..main suap-suap depan kitorang...
aku pon naik meluat la..yang aku lagi hangin..Si miss a pon lebih kurang sama je..dok layan mamat yang duduk sebelah meja kitorang yang dok usha dia...

yang x patutnya, lepas je mamat meja sebelah tu blah lepas pas no phone dngan miss a tu.. si miss a wat muka bengang dengan miss x..

"Kau ni agak2 la tempat awam, nak bermesra2 kat tempat lainlah. korang tu kan bukan mahram.. jaga la adab tu sikit." tercengang aku dengar miss a ni bagi ceramah free kat miss x..
"Aku tak kacau kau pon kan..so kalau x nak tengok blah la dari sini" aku yang dari tadi dok sabo je dengan diorang ni... hentak meja kuat2..

"Korang berdua ni dah kenapa? aku dari tadi lagi sabo je dengan korang tau.. yang kau miss x.. x payah nak bermesra sangat dengan mamat sengal ni.. kau tau kan yang dia dah ada awek..kau pon dah ada pakwe.. malulah sikit..kalau ye pon nak pasang line baru..x payah nak tunjuk dengan aku.." bila aq dh sound macam tu.. terkulat2 si miss x dengan mamat sengal tu..  yang miss a ni pon wat muka bangga..knon2 aku sebelahkan dia.. sorry okk..no way!!

"Kau x payah nak senyum2 sngat..kau sedar x kau bawak imej agama? kau pakai tudung labuh ni tok apa? tok elak fitnahkan? habis yang kau menggedik2 dengan mamat tadi tu kenapa? lau orang nampak x timbul ke fitnah? kau ingat dengan tudung tu kau boleh tutup semua ke?? dah la kau x kenal mamat tu boleh pass no cam tu je.. bukan kau cakap diri kau ni mahal sangat ke? baru kene usha sikit dah lentok." haaa..hambik kau..bila ustazah x di iktiraf berkata-kata.. tertunduk semua orang kat meja tu...

aku dah malas nk layan aku pon kemas barang aku.. blah dari situ.. malam 2 dua2 chat minx maaf pd aku kata aq betul n diorang rasa malu bagai... aku bukan nak cakap diri ni baik sangat.. tapi aib sendiri pandai2 la simpan.. yang kau nak tunjuk sangat kenapa??? wahai kaum hawa..apa erti mahal pada kau??? apa erti setia pada kau??? konon cakap lelaki ni penipu la..curang la...kau x fikir diri tu macam mana?? semua org x perfect k.. so please la ubah sikit2 perangai tu..

aku ni fikir kawan sebab tu aku tegur.. aku tegur sebab aku sayang n care sal kau..kalau aq dh x tegur tu faham2 la sendiri...
assalamualaikum

Sabarlah TT..

bertabahlah TT punya kwn seperti miss X dan miss A

Member macam tu blah je angkat kaki, mesej xreply, call xangkat, cari kat umah pesan kat mak siap2 aku xde kuar dgn kete kawan lain...aman idup apa susah...

Aq.. aq... geng gagak hitam

AQ AQ AQ AQ AQ AQ

Follow Us
MINX MINX MINX

dengan itu,jangan lah jadi fake

klau kaki tongang,x yah hide hide,x yah malu malu,minum jek..........lgi penting,jngan pura pura,lgi2,pura2 alim,ini pantang

mcam aku?kaki rogol,jadi makanya aku me

haxhaxhaxhaxhax

terbaiklah tt. terus dua2 minta maaf n sedar akan kesalahan sendiri.

Budak baru nak ip sme cam tu

Nak nak pompuan
Depa ada musim mengawan.

Tu yg hormon.tersasar