CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ainnymidie

[SERAM KAMPUS] Kisah Seram di UiTM

Close [Copy link]
Originally posted by lesung at 9-2-2006 05:21 PM
Ada yang kata syarat tuntut ilmu so kena rasa 'dara' anak dara.. ada kata every 4 yrs om datang sebab balas dendam kat harun din..ada kata orang indon..ala banyak version laaaa...tp masa time om da ...

dengar2 gak OM nih indon..ada yg kata staff ITM sendrik...diaorang nih nak nuntut ilmu hitam pah tu nak grad kena rasa "dara"..tuhan ajelah yg tahu...apa pun barang siapa ayng menuntut ilmu hitam nih tak lain tak bukan sedara dengan jin aprittt...setan laknattullah...

yes wa kat seroja 2 tahun 92-95....ko seroja 1 tingkat brapa?....masa OM mengganas tuh...bilik kawan wa kat seroja 1 tingkat 6 sebelah rumah ustad kena gak..siap ada kesan jari cam cat warna hitam lagik...

uitm shah alam..

1. green lady- dekat perindu 4
    student pempuan mati bunuh diri kat bilik tu coz pregnant
    n kena peras ugut ngan pak guard yg tau kes dia tu, last2
    presure...terus bunuh diri gantung kat kipas..dalam bilik tu penuh  
    dgn perkataan mayat2 di setiap tempat..skang ni telah di tutup se
    penuhnya-ini adalah main kpd semua cerita2 hantu dekat perindu.

2. ader student yg rekodkan bunyi pempuan mengilai masa dia
     orang tengah lalok n jamming..masa main balik lagu tu tetiba ader satu bunyi pempuan tengah mengilai...

3. perindu 3 bilik aku dulu..3315....macam tu macam2 yg ader...
   pernah ader pempuan dengan rambut panjang bertengek atas kipas..masa tu kita turun kan tilam dr katil n tidur bawah ramai2..kemudian kita beberapa org mmg nampak ader yg bertengek tu....
lepas bg tau mngmt peridu coz semua dah takut nak balik bilik...ader lah sorang ustaz ni g melawat bilik kita orang...last2 dia jumpa sirih berkapur n berlipat tiga n bertali jerami bertampat kat celah pintu masuk bilik tu...dia buang benda tu...kita orang tak tau aper benda tu ..n lepas tu 'hantu' kat bilik tu macam 'tak datang2' plak.

banyak lagi kisah nya...kat ss2...perindu ss13....eeeee..nantilah aku ceritakan lagi.

ditgh kotaraya shah alam dan kesibukan mat rempit pun hantu masih banyak di ss2 tu ek

yup di celah2 hingar bingar deruman ekzos motor mat rempit
ader lah sebijik umah kat ss2 di percayai 'berpenghuni'..teres 2 tingkat
dengan cermin bertanda pangkah!!...tanpa pintu...
akibat 'menegur' sesuatu yg melintas di kaw situ..terus dia ikut kita orang ke asrama perindu 13!
kesannya...satu malam satu dorm x leh tido...'dia' main lompat dr katil ke katil...main geger2 katil...

tak abis2 umah tu..bosan aku..citer lain laa plak..aku pi tgk umah tu rase biase jek..rase cam umah aku je..hahah

yes wa kat seroja 2 tahun 92-95....ko seroja 1 tingkat brapa?

ff:

aku taun 92-96.. seroja 1 tingkat 5.. tp bukan baris tingkat 6 tu.. kiri kanan 5 tingkat..then ngadap office pengawa tu 6 tingkat..

kawan akupun level 3 ada kena ngan OM..kena raba..nangis2 minah tu..since tu dia tak balik bilik.. fobia sampai berenti blajo...sadis!

Follow Us
Originally posted by Informer at 13-2-2006 02:05 PM
tak abis2 umah tu..bosan aku..citer lain laa plak..aku pi tgk umah tu rase biase jek..rase cam umah aku je..hahah

oooo bosan..!!
cam ner plak ngan umah besar kat ss 11...(simpang kanan sebelum bulatan kayangan) ?? dah pernah test..??

dah gak...seram seram ayam jek...seram lagi bilik aku kat uitm dungun dulu

Originally posted by lesung at 13-2-2006 04:35 PM

ff:

aku taun 92-96.. seroja 1 tingkat 5.. tp bukan baris tingkat 6 tu.. kiri kanan 5 tingkat..then ngadap office pengawa tu 6 tingkat..

kawan akupun level 3 ada kena ngan OM..kena rab ...

ff: lesung....ko sempat tak tengok awan yang berubah bentuk kalu tak silap mlm pesta konvo thn 92'' yg diaorg dok menari-nari kat padang kawad kesatri..masa tuh aku dok delima 3....

adik-adik junior...ahkak nak tanya..sekarang nih UiTM ada lagi ke OM nih..ke depa sumer dah "konvo"..

nak sambung citer ari tuh...

lepas sessi pulihkan Ina tuh..malamnya Ina balik tido kat bilik kitaorang..bilik kami nih sebelah toilet dekat dengan tangga...malam tuh kami angkut tilam susun kat lantai..upacara tido beramai-ramai kat lantai...dah sekali terlelap dah..Ina tiba-tiba peluk kitaorang..dia kata dia dapat rasa OM nih dok kat tangga tapi tak leh masuk sebab lepas peristiwa bilik ujung blok kami kena serang pakcik "pagar" kan blok kami..then malam tuh lepas solat kami "pagar" bilik kami...

dalam beberapa minit lepas tuh..kami dengar bunyi cakaran kat dinding..agaknya OM nih mengamok kot tak lut nak masuk dek kerana "pagar-pagar" tuh..masing2 saling berpelukan takut..aku entah camner datang kekuatan terus jer bang..perghh...masa nih rasa cam bilal kat surau plak dah....lepas jer selesai aku azan..OM nih hilang...

esoknya...abang & kakak ipar kau datang ajak balik rumah they all..masa tuh memang sunyi..masing2 pakat balik..lepas peristiwa tuh aku nyesal plak ikut abang aku balik dan tinggalkan kawan-kawan lain..yelah sedara mara jauh..nak lari ke mana...nak tak nak..tempuh gak ler OM nih...

Originally posted by lazyboss at 6-2-2006 09:34 PM
uikss sanggup ke dowang pakai baju budak laki yg ntah ade kurap ke aper.. hauahaha...
amik kesempatan la tu... yg laki beh jeer... hauahauhau

terjadik kat roomate aku gak nih...dia dok berdating ngan bf dia kat bus stop seroja tuh..alih-alih terpandang kat langit nampak OM nih terbang...ape nye..tang tu jugak dia suruh bf dia buka baju and dia sarung terus balik bilik..malam tuh tido dgn baju bf dia tuh la...sib baik dia bawak sweater...kalu tak mau bf  dia berjalan separuh bogel balik perindu...

Originally posted by que_eight at 14-2-2006 03:28 PM

terjadik kat roomate aku gak nih...dia dok berdating ngan bf dia kat bus stop seroja tuh..alih-alih terpandang kat langit nampak OM nih terbang...ape nye..tang tu jugak dia suruh bf dia buka  ...

mesti sronok bf dia sbb gf dia pakai baju dia buat tido...
takpe...sanggup jln separuh bogel pun..

Arwen...bawak tido bawak tido gak..kutuk..kutuk gak kawan tuh kat bf dia..mau nya tak...entah berapa bulan tak mendobi...hapak nak mampos :gila:...merungut sepanjang malam..dek OM nya pasal...pekup jer la lubang idung tuh...:kant:

Originally posted by que_eight at 14-2-2006 05:34 PM
Arwen...bawak tido bawak tido gak..kutuk..kutuk gak kawan tuh kat bf dia..mau nya tak...entah berapa bulan tak mendobi...hapak nak mampos :gila:...merungut sepanjang malam..dek OM nya pasal...pekup ...

nasibler kawan tu....
bf dier balik rumah happy2 jer fikir gf tido dgn baju dia...
si gf plak balik rumah merungut2 pasal baju bf berbau...
takpelah...janji selamat dr orang minyak...

Originally posted by que_eight at 14-2-2006 03:28 PM

terjadik kat roomate aku gak nih...dia dok berdating ngan bf dia kat bus stop seroja tuh..alih-alih terpandang kat langit nampak OM nih terbang...ape nye..tang tu jugak dia suruh bf dia buka  ...

org minyak pun ade spesis yg bleh terbang ke??? terbang pakai spender je laa ek??hahahahaahhaah

naz dah cite belum yeeee... rasa belum kot... kisah member naz

masa tu dia studi kat ITM Shah Alam... kisah ni dah 10 thn berlaku...  rambut dia pjg sampai pinggang... & cantik beralun mcm iklan rambut kat tv tu leeee...

one day, dia terbangun dr tido, sedar2 rambut dia separuh tinggal pendek, separuh lagi menten... tekejut dia...

dah tu, malaun tu potong, cantik & rata... kira mcm ni -->   __----    bentuk sama rata rambut dia tu la... takde cacat cela...

malah, takde langsung kesan rambut kat bantal dia yg tertinggal... sampai skg muskel, saper yg potong... takkan manusia potong punya cantik dlm keadaan member naz terbaring?

iskkk...

aturcara This user has been deleted
agaknye benda tu jeles kot...rambut kawan Naz tu lawa dari "dia" kot..sebab tu dia potong...hmmm

Originally posted by Informer at 14-2-2006 08:39 AM
dah gak...seram seram ayam jek...seram lagi bilik aku kat uitm dungun dulu

iyoooo koooo!! nasib baik ayam ..ingat kan semut tadi!

hebat lah ko..peel cam UNCLE plak
dungung ker? ..nunnnn di sinun..
ceritala...ceritala....hikhik

ko sempat tak tengok awan yang berubah bentuk kalu tak silap mlm pesta konvo thn 92''

malam tu aku tak gi la kat pesta tu..serius..sebab aku temankan akak bilik aku buat assignment..sian kat dia tinggal sensorang.. alih2 roomate lain balik depa citer pasal kes nih..melepas akuuu..

Originally posted by Informer at 15-2-2006 09:26 AM

org minyak pun ade spesis yg bleh terbang ke??? terbang pakai spender je laa ek??hahahahaahhaah

apa ko ingat..hero omputeh cam superman...batman  tuh jer ke boleh terbang..OM pon boleh apa..bezanya superman pakai spender kat luar..OM pakai bra kat luar...hahahahah...