CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: metalnivana

Konsert Siti Nurhaliza Live In Kuantan Sekadar RECYCLE??? or BERJAYA??

Klu buat kat Ballroom..make sense lah..mana boleh tampung ramai2..btw 5K tu pun dah ramai giler..

sbb tu dia target wat kt ballroom je...dia sedar diri la tu...

Klu tgk baju ct real lawa siut....nmpak kelasss myb sbb org yg pakai.... Tp bila tgk dlm pic nmpak serabut....

..ikut celah mana pun, siti nurhaliza tetap memang..masih..dan tetap satu yang special dlm industri seni nihh.. apa lagi di mata hati peminat dia..

seb_baik posted on 12-11-2012 12:56 PM
dr pemerhatian aku. jauhhhhhhhhh lbh berjaya dr anugerah skrin. cuma anugerah skrin free konsert ct  ...

betul tu. drpd ASK yg sungguh membosankan tahap gaban tuh. tp biasa la, klu dh x minat siti ape pun siti buat semua x btul. cuba 1 day nanti siti buat konsert FREE pulak utk peminat dia. mesti yg haters siti ni akan ckp "dah x laku la tuh. sbb tu bagi konsert free kat peminat" HADOIYAIII laaaaaa....x suka siti duk diam2.

*sy pun hanya suka lagu2 dia je. x de la fanatik atau haters sgt.*

okay je dengan Siti.. aku tak pernah in denial yang siti mengalami zaman kejatuhan..sebab frasa 'siti dah tak laku'tu dah berkurun lama kite dengar..sejak2 zaman dayang, misha, jac, siri sarah dan berbagai2 artis lagi la... tapi tetap menten.. tak payah la korang IN DENIAL yang siti masih kekal no 1 kat Malysia ini

one thing aku tak gemar pasal siti ni, aku rase hidup die dah terlalu expose sangat dengan public.. die kene belajar la dengan dayang..lagi satu..lagu2 pun recycle ..baik aku dengar kt utube je.. bayar mahal2 tapi dapat lagu sama..tak best..

Follow Us
de member nk jual tiket ct arge RM600 yg drp RM1000...siap duk belakang sultan pahang lagi...
dakpe laaa.....baik aku simpan jea la duit tu...

Aku bukan peminat CT tapi ada satu lagu dia yang aku sangat suka yang lirik dia mcm ni.. 'Takkan mungkin kita bertahan, hidup dalam bersendirian, panas terik hujan badai, kita lalui bersama....

Sorry aku tak tau tajuk, tapi kalau dgr kat radio mmg tak tukar channel la.. Sangat berinspirasi bagi aku, dan patutnya dia banyakkan lagu mcm ni daripada buat lagu omputih yang saaaaaaaangat tak sesuai dgn beliau. Sekian.

mak aiii sanggup dorg berabis duit tgk tokti? mmg peminat fanatik ni   tp mungkin gak kerana mereka mampu

btw tokti nmpk dah berisi

fazila17 posted on 12-11-2012 04:51 PM
Aku bukan peminat CT tapi ada satu lagu dia yang aku sangat suka yang lirik dia mcm ni.. 'Takkan mun ...

haha aku suka lagu tuh....mr google kn ader
btw lagu tuh seindah biasa.....dah popular sgt lagu nih.....rmai jer yang tau

wizardLy_boy posted on 12-11-2012 05:01 PM
haha aku suka lagu tuh....mr google kn ader
btw lagu tuh seindah biasa.....dah popular sgt lagu n ...

Malas Nak google Actually sebelum ni tau je tajuk lagu tu tapi petang ni belum makan goreng pisang lagi jadik lupa lak..

Thanks anyway

fazila17 posted on 12-11-2012 04:51 PM
Aku bukan peminat CT tapi ada satu lagu dia yang aku sangat suka yang lirik dia mcm ni.. 'Takkan mun ...

Laaaa sama la kite, ske dgr lagu tu tapi tak tau tajuk....bkn lirik je best & bersemangat tapi rythm dia pon catchy.....masa tu kalo tak silap masa musim2 AF1....yg ada concert ngan dak2 AF tu....tapi pastu da tak minat kat dia esp pas dia tawen....paling tak ske pon ble dia nyanyi lagu Inggeris mmg tak sedap lansung, dgr kat radio mesti tkr channel lain....
Last edited by mamapip on 12-11-2012 05:13 PM

kuantan tu jauh and mak aku dah susah nak naik turun bas
kalau mak aku sihat cam dulu memang mane mane dct buat show dia akan pegi
naik turun bas dia sanggup
gerenti happy dia
kalau dia dapat pegi show kat kauntan tu, walaupun lagu recycle (tapi tu lah yg peminat dia nak dengar kan)
mak aku mesti happy senyummmm memanjang

mazensumaila posted on 12-11-2012 04:14 PM
betul tu. drpd ASK yg sungguh membosankan tahap gaban tuh. tp biasa la, klu dh x minat siti ape pu ...

good one.like

Ala..Siti saja nak exercise kotak suara tu. not that she really need money etc, she got loads of that already.

Dia taknak lupa connection dengan crowd yg naik kan dia.. personal satisfaction, not really biznezz. my theory la. So at the end of the day, 5K tu consider bagus gak.

penyanyi pengalaman...mmg lah nyanyi lagu recycle...
kalo nyanyi lagu baru2...terkebil2 peminat nak follow...

(teringat ttg concert dato' shake yg kene hentam sbb bawak lagu baru yg rata2 peminat tk pernah dengar...)

5k? satu jumlah yg besar..even ada artis antarabangsa yg buat konsert kt sini pun x sampai jumlah tu. sesapa yg kata siti in denial..korang tu yg sebenarnya in denial x nak mengaku siti je artis m'sia yg mampu buat konsert berbayar secara solo (tanpa berganding ngan sapa2)..tarik crowd berbayar seramai 5k..mampooo??asik2 kata zaman kejatuhan siti....jatuh tang mana tu cheq??

vionna007 posted on 12-11-2012 01:21 PM
TAK KIRA LA CT WAT PERFORM RECYCLE KER APE KER.....TP BAJU YANG DIA PAKAI TETAP FAILLLLL.......ADOII ...

tulaaa..kalau la aiols bertuah mcm dia..cantik macam dia kayo macam dia talented mcm dia dah hap to date ngn fesyen baju ..ini tak samo tarap eh ngn RCW tu..kok nak menandingi che ta ke hapoo?dct xde stylist ke?arghhhh tulunnnn lahhh dct...nak gaya mak datin dah mmg ya tp manyak mak datin mude yg hap to date yg wpun menutup aurat still x npk wrong in so many wayss..but her is likeeee.....harap2 dia dgr la keluhan kita nih..

haters gonna hate...