CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: anne_boleyn

Aku, Bilik Aku dan Hantu Pervert (18sx)

FanTasyCreaTioN posted on 27-5-2014 01:22 PM
ai rasa .. TT sekadar nak kongsi ja pengalaman dier
bukan nak berubat sangat pun

Setuju jugak dgn awak...
Jgnlah cepzt nak judge... kalau jadik kat orang laki, bleh plak  terima... sbb tuh ramai pompuan terpaksa diamkan diri. Sbb ada orang mcm ni lah judgemental.
Kalau lelaki ada mimpi basah, pompuan takdak ker? Mesti ada... tak semua mimpi sbb jin, ada jugak sbb psikologi. Pernah kawan saya sorang janda muda, sekarang dah lawen, sebab lama sgt dah menjanda masa tuh, mimpi basah dia bersama dgn exboyfriend. Katanya,dia tak nah pikir2 pon pasal benda tu sbb bz dgn kerja. bila letak je kepala atas bantal, terus padam.  Pada saya, mimpi 18sx ni biasa. Sbb kadag2 mgkin sbb itu respon badan kita dan psikologi kita. Tapi, x nafi ada mimpi yang berlaku kerana kerjaan jan jin jun ni.. jadi, jgnlah kita kita judge orang lain dgn mudah.

Rate

1

TabletSusu posted on 22-5-2014 05:06 PM
tak boleh belah ayat ko hahahha

pecah perut aku.

miniminimor posted on 22-5-2014 05:21 PM
erkk... x jadi la sama kes aku
aku xde la sampai bogel raba2 sendiri
hehehehe

hehehe, sakit perut aku
korang ni kannnnn

share dr sahabat

Gangguan Jin Dan Wanita

Peringkat Awal Gangguan Jin Terhadap Wanita

Setiap malam wanita ini akan mengalami masalah di datangi oleh lembaga hitam pada awal kedatangannya. Biasanya isyarat awal ialah:
a. tidur selalu ditindih,
b. ternampak kelibat dan
c. sering merasai ada sesuatu apabila tidur.

Situasi seperti tidur dengan keadaan seksi lebih mudah mendapat amaran awal ini, selain tidur dalam kaki terkangkang dan tidur seorang diri

Peringkat Pertengahan Gangguan Jin Terhadap Wanita

Pada malam-malam tertentu, kelibat ini sudah berani muncul. Biasanya badan berbulu (seperti hantu raya). Tapi yang berbulu bukan semestinya hantu raya. Sebagaimana petanda peringkat awal tadi, kali ini lebih agresif dan sudah pandai melawan. Antara kesan yang dapat dilihat selepas bangun pagi:
a. Badan letih (kerana berlawan kudrat ketika ditindih)
b. Ada kesan lebam
c. Ada juga kes anggota seperti tangan atau kaki bercorak batik.
d. Jin main guli
e. Jin tiup-tiup di telinga

Peringkat Akhir Gangguan Jin Terhadap Wanita

Lembaga berbulu tadi sudah berani menunjukkan muka dan memulakan sumbang songsangnya (iaitu bersetubuh dengan makhluk bukan jenisnya). Jin akan merogol wanita berkenaan. Wanita tidak lagi berdaya melawan kerana sudah penat dengan kerenah ini bertahun-tahun lamanya. Ada sesetengah kes, wanita ini mengandung dan terasa ada anaknya dari alam jin. Malah ketika ini, jin itu menjelma dalam bentuk lelaki yang tampan kerana wanita itu sudah mula sayang kepadanya. Tapi kes ini adalah kes terpencil.

Wallahu alam

Kaedah Merawat Diri Sendiri

a. Berwuduk sebelum tidur
b. Baca Al-Fatihah dan Ayat Kursi sebelum tidur.
c. Dalam kedudukan baring, tadahkan tangan seolah berdoa, baca 3 Qul (Qul huwallah, Qul Auzubirabbil Falaq dan Qul Auzubirabbinnas) kemudian hembus ditapak tangan dan sapukan ke seluruh tidur.
d. Jangan lupa pasang mp3 ayat quran (surah al-Baqarah paling disyorkan) atau ayat-ayat ruqyah sebelum tidur.
e. Sewaktu uzur, hendaklah berzikir 1000 kali sehari semampunya. Tak perlu zikir yang susah, cukup sekadar zikir mudah seperti Subhanallah atau Alhamdulillah atau Allahu Akbar.
f. Jika didatangi juga ketika sudah buat semua amalan tadi, hendaklah azan apabila diganggu. Jika lidah kelu, azan sahaja dalam hati. Insya allah.

Rate

1

Dewa19XKangen posted on 22-5-2014 06:18 PM
rekod la sedari,bateri standby 10 jam.siap rekod kasi aku edit,yang terselak nanti aku taruh cencore ...

korang tengok...dia nak tengok dulu
cheh

FanTasyCreaTioN posted on 27-5-2014 01:22 PM
ai rasa .. TT sekadar nak kongsi ja pengalaman dier
bukan nak berubat sangat pun

hehehe...ai sekadar nasihat sahaja bukan judge pun. terpulang pada tuan punya badan. ai nasihat sebab TT dah ckp ada fizikal contact. kalau experiance yg bagus boleh la layan. tapi kalau ini patut dah jadi bad/dark experiance yg patut buat pedoman.  

dan mmg semua manusia ada nafsu. khayalan ttg sex mmg ada. bohong la siapa ckp dia takde. yg mati pucuk pun ada nafsu. nak lampias guna tangan atau pasangan halal pun takde masalah. dan benda nih boleh control kalau utk diri sendiri. tapi kalau TT siap ckp dia sedar tapi badan tak boleh control siap buka baju, tarik selimut, raba sana sini bukan mind control dah. itu consier dirogol. dan kita mmg tak boleh control minda perogol unless kita professor Xavier.

sekadar pendapat

Last edited by lompatikam on 27-5-2014 06:20 PM

Follow Us
lompatikam posted on 27-5-2014 06:14 PM
hehehe...ai sekadar nasihat sahaja bukan judge pun. terpulang pada tuan punya badan. ai nasihat se ...

aiseh maap tau ..
bukan kata lompatikan ni judge TT
maksud ai..
bila baca2 komen sini..
ramai yang minta dier berubat..
tapi tengok dan baca2 ayat2 TT
pendapat ai sendiri .. TT memang nak melayan jugak benda tu
lebih kepada nak tau ..
terasa best? kot tu perkataan yang betul

rasa nya masa bukak baju bagai tu ..
TT boleh kontrol lagi..
saja dier layan dalam mau tak mau
perasaan seronok + nak tau tu lebih menguasai .. kot
selepas semua2 tu..
kejung kejang tu la kot tak terkontrol lagi

yang pelik nya .. TT xtakut pun kan

by the way .. ai suka cara uols bagi nasihat

k_a_a posted on 27-5-2014 05:43 AM
Makhluk yg dah mati duk di alam barzah takkan kembali lagi ke dunia ini.. kalau kembali pasti dia  ...

hehehe thanks atas xplanation tu .... yelah dr kecik di dendang2 masuk kubur kene hisab ....ada yg menjadi sebahagian dr taman syurga ada jadi sebahagian lubang neraka.... kalo btollah kene kerje lagi ...penat wei

sebab tu aku tanya...kalo bende menjadi kemudaratan, boleh jgk kte forumer bg solusi agar dipermudahkan kesulitan itew...tp kalo x,kte baca pengalaman TT sajalah ....bg aku ...more yg kejang kejung tu je aku nak tau ...

whadda posted on 22-5-2014 05:22 PM
uuhhh... berat kes ko ni smpai masuk dalam... nape tak bace ayat qursi ke azan ke... dah ko layan  ...

kannn?? seolah2 merelakan diri di puppetkan..

Mcm smua nasihatkan, sebelum tdur aku solat dan zikir jugak. Tp dia ni siap tolong kirakan zikir aku skali. Contoh aku zikir sebut allah dan niat nak buat 500 kali. Jari aku gerak2 mengira dan bila habis 500 terus tgn aku stop dan tadah tgn utk berdoa. Actually aku pun x counting.
Aku masih control ke atas diri aku sendiri. Aku x diganggu sgt. Dia cuma ber communicate dgn aku bila aku yg nak ber communicate dgn dia. Tiapa bisikan yg pelik2. Ada yg aku record dlm buku dan ada aku tulis di tgn or meja guna jari.
Sbb busy smpai skang aku dok postpone pegi berubat. Insha allah hari ni aku pegi kot lepas office hour.
Btw, psal kes 18sx tu telah pun aku bgtau ia hanya happen on the first night sahaja. Malam seterusnya ialah silat tari. Tp seolah2 smua fokus ttg 18sx.

pendapat aku, benda halus tgh nak cari tuan baru..
cer tanya org lain dlm rumah tu, takde ke terkena isu-isu pelik ni..

jebat05 posted on 27-5-2014 02:20 AM
khas buat mereka yang berjinak2 dgn alam mistik dan alam ghaib atau mereka yang menghadapi permasala ...

Assalamualaikum..

Salam ukhwah dari saya

evilcooler posted on 28-5-2014 12:47 PM
Assalamualaikum..

Salam ukhwah dari saya

wslm... join threat http://mforum2.cari.com.my/forum ... 38&pid=56787528

kalau dibiarkan benda ni berlaku, lama-lama luck kau akan jatuh, hidup menjadi susah, banyakkan solat sunat, sebelum tidur solat dulu,  buat solat tahajud dan mengaji quran.

ghjhgjgkjgfhkfh Last edited by shazman73 on 6-11-2014 01:59 AM

prettyuglybabe posted on 23-5-2014 04:08 PM
iya.. rekaan semata-mata

REKAAN!!!!!!! ahhhh mati2 aku ingat betul

shazman73 posted on 30-5-2014 11:09 AM
Benda macam ni yg buatkan kita tak pasti yg adakah ianya jin atau syaitan, ada benda lain.. sebab  ...

Maaf yer tuan.. qt percaya qarin... tapi.. hal kita dilahirkan semula or kehidupan masa lampau.. itu kepercayaan budha kan.. islam xder ajar pasal kelahiran semula ni.. Wallahualam...

a

ghjhgjgkjgfhkfh Last edited by shazman73 on 6-11-2014 02:00 AM

shazman73 posted on 2-6-2014 12:39 PM
Qarin adalah jin kan, apa ada pada qarin itu sehingga membuatkan dia boleh mengawal pergerakan k ...

Yer la.. ilmu kita sgt terbatas... kita pon mendengar atas dengar... Al-Quran yang suci pon ditafsirkan oleh pelbagai pendapat manusia..