CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dondangdendang

Peraduan MawarFizo kena Hencap!!!

I harap ada la hackers dkt luar sana yg boleh hack fb fareeda ni & reveal siapa admin tu.

Kalau kita ada access to the account, kita boleh tgk siapa admin yg post comment walaupun ada ramai admin kekdahnya. Sebab dia akan appear nama admin yg reply dkt comment tu. But public tak dpt la tgk setting yg ni

But still i kuat mengatakan yg madam rose sendiri yg reply. Tak kan nya la staff berani nak reply macam tu bagi publisiti buruk dkt company. Tak pasal2 kena sacked

patutlah kena saman dulu..

siapa admin dia? gaya cakap mcm mawar je..
takkan peghak mcm tu skali

macam mawar je jawab. berani dan berulang keberanian.

admin paridah yg reply ni mmg bodoh wat statement yg bakal melingkupkan kompeni...

bawanghitam posted on 26-11-2014 09:07 PM
macam mawar je jawab. berani dan berulang keberanian.

mmg pun tuan punya bdn yg jwb... takdenya staff nak jwb seberani tuh.....

Follow Us
Ehem..ehemmmm.. Dulu waktu ruby pertikaikan pasal care pertandingan di buat dulu, ada yang cakap ruby hadap cemburu.. Tak heran pon kalau admin ni kurang ajar sebab ikot jejak langkah ownernye jugak..dulu ruby inbox ape yg tidak puas hati pasal pertandingan di buat, mawar bukan nak coment..tapi teros block ruby.. Memang kurang ajar

kuang hajonye admin dia

Ya Allah.. kau bangkrapkan lah syarikat fareeda.. amin..

Beria betul orng beli tudung fareeda yg harga rm200 ke atas. G jalan Tar kat muaz textiles tue ada banyak jual style tudung nie baru rm5.

Tah2 owner x tahu pepe
Admin sykt yg lebey2

semalam kat buletin tv3 aku nampak puteri amno sederet 3 org pakai tudung paritdah warna pink + biru muda. muka kebangga. sebijik cam badut.

juliez posted on 26-11-2014 05:36 PM
I harap ada la hackers dkt luar sana yg boleh hack fb fareeda ni & reveal siapa admin tu.

Kala ...

tu lah orang kampung aku kata....money cant buy u class
bisnes empayar tudung juta2
tapi cara handle customer mcm bisnes part-time acik jahit baju kat flat pprt, si anak tak abis spm jadi tukang hamun jerit 1 flat bulih dengar bila org tak puas hati

chekshu posted on 25-11-2014 02:57 PM
tak semua wanita mengidamkan tudung fareeda ni

iols salah sorang yg tak penah teringin pun tu ...

i feel stupid if i wear Fareeda...~ ejas ayat sh. amani sket...hahahaha

aku pon tak pernah berkenan...harga die too ridiculous!! mcm cup cake rase pakai tudung layer2 nih....

aku sng pakai tudung syria itam atau shawl ikut kaler baju.... satu tudng fareeda rm200 lebih...kalao tudung syria aku yg rm15 selai tu dh brape ratuss  ratus helai tudung aku ade....

kalo duit bnyk sgt bole beli tudung harga ratus2..(even >500 pon ade) baik g sedekah la....ramai lagi org yg memerlukan.... tudung fareeda pon singkat....berlapis2 tapi tak tutup dada pon...

Aku heran fareeda ni selalu jugak kena hencap tapi still ramai yg sanggup beratur bagai.

agak bangang nih...

aku pon pelik...asal ler..diaorg hadap sgt nak kan tudung pareedah nie..setakat senag pakai tu memangler...to dari segi design..yg ropol & warna warni xkena?? suami aku pon xkasi aku pakai.....huhu...kalau aku nak adiahkan tudung untuk mak aku ke or mak mertua ker..better aku belikan tudung ariani..simple and cantik..aku pon pakai selendang jer senang ader mcm2 design cantik and murah daripada tudung pareedah kebanggaan sgt tu...yg mahal gler..pastu yg tukang jual lak over...nak kasi hadiah mcm xnak kasi jerk..letak syarat merepek....

kawan aku peminat tudung2 mahal. tapi cuma tak pakai yg fareeda je.
sekali..boss dia (kwn kitorg gak), advice dia suruh pakai fareeda.sbb katanya...nampak bergaya sikit.
CHHOOIIIII...aku dgn segera brainwash kwn aku..
"ko tahu tak?..kwn2 aku yg kat forum ckp, hanya geng pprt je yg kemaruk nak berfareeda ni"

YG AKU PERASAN ADMIN FAREEDA NI KLO MENJAWAB COMMENT2 KT FB X PROPER LANGSUNG...MCM NK MARAH JER JAWAB..DGN QUEST MARK BERKALI2..SBG TANDA PENEGASAN..

Fizo Omar: Terpaksa Ubah Syarat Sebab Ada Yang Main Kotor

Kecoh di kalangan peserta peraduan yang dianjurkan jenama tudung Fareeda baru baru ini apabila mereka didakwa sesuka hati menukar syarat pertandingan di saat saat akhir serta berlaku tidak adil kepada peserta yang bersusah payah berusaha untuk turut serta.

Bercakap kepada mStar Online Fizo Omar menjelaskan yang mereka kini terpaksa menukar syarat pertandingan Berposing Ala Mawar Fizo itu selepas ada segelintir peserta yang menggunakan taktik kotor untuk meraih undi (likes) melalui Facebook.

“Pada asalnya kami memang buat peraduan ini secara santai sahaja dan tidak menjangkakan akan menerima beribu-ribu penyertaan sehingga membuatkan kami terpaksa menambah syarat tertentu supaya pemenang yang dipilih adalah benar-benar layak”

“Kami dapat tahu ada yang menggunakan cara kotor dan tidak sihat apabila mereka menetapkan akaun Facebook mereka secara auto like membuatkan gambar tersebut mendapat like secara automatik. Ia tidak adil kepada peserta lain yang menyertainya,” jelasnya.

Syarat baru yang menimbulkan rasa tidak puas hati ramai adalah peserta akhir yang terpilih wajib mengkaji latar belakang jenama Fareeda, Mawar dan juga Fizo Omar dan akan disoal pada pentas akhir yang akan berlangsung di Bangi 30 November nanti.

“Saya perlu berlaku adil kerana ada peserta yang benar-benar berusaha untuk beri posing terbaik. Ada yang meminta kebenaran pengawal keselamatan untuk bergambar depan rumah saya”

Selain dari perubahan syarat di saat akhir, kami rasa para peserta sebenarnya lebih terkilan dengan jawapan yang diberikan oleh pengurus akaun Facebook Fareeda yang seakan biadap dan tidak menghormati pelanggan. Bukan pertama kali rasanya ‘kan?(rtky/m)

Credit to http://www.rotikaya.com/fizo-oma ... da-yang-main-kotor/