CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: roy3

Jawapan saiful MELUCUKAN

Reply  guagcore

Kekunun ilmu macam Rabiatul Adawiyyah....tetiba "Adakah itu suatu khayalan ...
Maideen. Post at 3-6-2010 20:08

Orang ugama kurang gitu la maideen, aku paham, hanya rashad khalifa je hang picaya kan???

Orang ugama kurang gitu la maideen, aku paham, hanya rashad khalifa je hang picaya kan???
guagcore Post at 3-6-2010 20:14

sorang lagi yg dia amat mempercayai iaitu mirza ghulam khan....

guagcore Post at 3-6-2010 20:14

Rshid Kefala ni siapa? Sepupu Rabiatul Adawiyah ka? Prrrrrrrrrrrrrrrpfffffftght

sorang lagi yg dia amat mempercayai iaitu mirza ghulam khan....
DATUK_K Post at 3-6-2010 20:17

Guangore, newbie berhinguih ni anak murid hang ka? Tetiba lak dia cakap pasal Mirza Alam Khan.....hahahahaha

Ka itu hujah paling bernas pejuang Isle ala sarban janggut PAS? Hahahahahaha

Guangore, newbie berhinguih ni anak murid hang ka? Tetiba lak dia cakap pasal Mirza Alam K ...
Maideen. Post at 3-6-2010 20:27

jap lagi kuar la fatwa khutubudden tuh....

Isu ni mudah sangat dipk la Maideen.

Tak ada apa yg lucunya pun.

Orang Bodoh..Tolol....Ben ...
Anak_Nogori Post at 3-6-2010 13:14

tu lah....aku sampai heran...kenapa depa rasa lucu..sampai itu sajakah akal depa..?
Aku ceklah jugak... kot2 kelenjar lucu aku tu rosak ker apa ka...terpikir gak aku...

Follow Us
Semua jawapan yg keluar dr mulut dia mmg x logik pun.
1. Sy x basuh pungkok 2 hari
2. "Dah meninggal 2 minggu lepas"
3. Dgn relanya pergi masuk bilik air dalam bilik majikan kau. (motif???)
4. Saya diliwat oleh org yg berumur 60 tahun. (taste org tua ke saiful ni? )

sape2 yg follow up bolehlah tambah

ntahnya.. org gelak bukan pasal org tu meninggal dunia.. org gelak pasal percakapan sayfool tu.. adoi2.. tu la fanatik bontot sayfool sgt..

doa laa banyak2 pakcik, orang seakdar dok sibuk berdoa untuk palestin, pendukung umno sebu ...
DATUK_K Post at 3-6-2010 19:54

berdoa dalam laut?

Wujud.....cuma Saiful tersilap tentang tarikh kematian guru agama itu. Ialah lebih dari du ...
Maideen. Post at 3-6-2010 19:34

tersilap tarikh pun...tak ada masalah gak Maideen..yg penting..apa yg dikatakan oleh Sepol tu bahawa guru agama tu sudah meninggal betul..itu yg penting.

Macam AN cakap awal2 tulah..kalau nak dibuktikan..tak susah mana pun..lain lah kalau lawyernya benggap..

tu lah....aku sampai heran...kenapa depa rasa lucu..sampai itu sajakah akal depa..?
Aku c ...
myseba2u Post at 3-6-2010 20:50

ada la sorang tu cakap...orang lam kamar tu gelak...so..agaknya pasal tulah dia rasa lucu..

Bila AN tanya..apa yg lucunya...dia tetiba kena sindrom bisu plak...tukar multinick la kot..

ada la sorang tu cakap...orang lam kamar tu gelak...so..agaknya pasal tulah dia rasa lucu..  ...
Anak_Nogori Post at 3-6-2010 22:38

Lawyer bodoh macam Karpal Singh tu memang dah tahu orang tua tu dah meninggal AN.... yang meninggal lak dia tanya... Mumtaz Jaafar yang segar bugar tak nak lak peguam tua bodoh tu nak tanya....

Bagi derang, lagi banyak derang gelak... lagi Sepol yang bersalah...

Lawyer bodoh macam Karpal Singh tu memang dah tahu orang tua tu dah meninggal AN.... yang meni ...
Kopiahmasam Post at 3-6-2010 22:41

Tulah...kita bukan bodoh macam puak2 bengap tu....kalau nak tahu sama ada sepol bercakap benar atau tidak..karpal boleh tanya sepol lebih lanjut..ni dia tak tanya lebih lanjut lagi...stop situ je.

Lagipun..takkan tak boleh dibuktikan sama ada guru agama tu benar2 sudah meninggal atau pun tidak..bukannya kat Malaysia ni bila ada orang meninggal terus tanam je tanpa ada report polis dan sijil meninggal..bodoh ke apa..tak tahu mende simple macam tu.

Lain sepol cakap..guru agama tu dah ghaib..tak boleh panggil dia kemahkamah...tu lain lah.

Apa punya bengap bende mudah macam ni pun susah nak pk...patutlah senang sangat Anwar dan Karpal tu kencing atas pala mereka2 ni semua..

nasib baik karpal tak soal dan mohon mahkamah untuk melihat sendiri kubur tok guru tuh.. mau terkincit dok rikie kubur mana nak tunjuk nanti...

Lucu sebab orang tu dah meninggal ?

Lucu sebab orang tu dah meninggal ?
cmf_houdini Post at 4-6-2010 00:11

"kami sempat belajar sampai huruf ta je, kemudian cikgu kami meninggal..ish ish ish kesian... " ajis,ramli,sudin

wei..berita terbaru yg aku baca - ada 2 DNA kat pungkok sayfool lah .. perghhhh...sapa punya lagi satu??? (assuming yg satu lagi Ai punya w/pun belum dibuktikan..)  isk iskk...takkan lagi satu DNA pun 'saya tak rela'! - perghhh...gila mamat nih ...sampai 2 DNA yg berbeza..

~hmmm..i wonder why .. i wonder how .. yesterday u told me bout the blue blue sky ...la la la la ....~

org yg asik.............TANGGUHKAN kes tu x lucu ke? kenapa pulak nak mengata statement saiful lucu pulak?

Karpal: Tak tahu nama? macam mana kamu boleh mengadu pada orang yang kamu tak tahu nama...boleh bawa dia ke mahkamah?
Saiful: Dia meninggal dua minggu lepas

Semua hadirin ketawa mendengar jawapan yang diberikan saiful itu.

seb baik gak saiful cakap atuk tu ninggal 2 minggu lepas...kalau dia cakap tak dapat nak bawak ke mahkamah sebab dia mati 2 minggu lagik...tak sempat kot.....

wei..berita terbaru yg aku baca - ada 2 DNA kat pungkok sayfool lah .. perghhhh...sapa punya lagi sa ...
watieaziz Post at 4-6-2010 02:43

Rasa2nya boleh baca dah apa yg berlaku...