CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: hantukiller

Cerita-cerita Mistik bersama Hantu Killer Part 2

Close [Copy link]
askum hantukiller, bagaimane pule kalu jin tu yg kena pakse oleh tokmoh masuk badan manusia. sbb ade kes dimane jin mmg tak mau kaco manusia tp terpakse sbb takut kene dera dgn tokmoh. katenye kalu duk dlm kena dera perawat, kalu kuar plok kene dera tokmoh....ni ibarat mati telan emak , luah mati bapak le ni...huhuhuh

askum hantukiller, bagaimane pule kalu jin tu yg kena pakse oleh tokmoh masuk badan manusia. sbb ade kes dimane jin mmg tak mau kaco manusia tp terpakse sbb takut kene dera dgn tokmoh. katenye kalu duk dlm kena dera perawat, kalu kuar plok kene dera tokmoh....ni ibarat mati telan emak , luah mati bapak le ni...huhuhuh
hearts Post at 2-11-2011 15:27
BIASANYA PENIPUAN JIN JEK

BOMOH MANA PANDAI SAMPAI MACAM TU, JIN PULAK SAJA AMBIL KESEMPATAN JIKA ADA MANUSIA YG NAK LAKUKAN KEJAHATAN MALAH BERLUMBA LUMBA JOIN SAMA MEMUSNAHKAN MANUSIA YG DITUJU

Aku biasa sangat borak dengan jin jin ni, malam tadi pun dari maghrib sampai pukul satu baru siap membunuh beribu ribu jin yg merasuk....sihir dan tak de satupun yg nak balik pada tuannya walaupun aku hendak bunuh, depa rela dibunuh dari keluar tubuh mangsa kemana mana

Tak jumpa yg takut kene seksa oleh sipenyihir, kalau ada yg cakappun tipu je

bro.... lagik 1 nk tanya
selalu baca jin kene zass zass zass bunuh bunuh bunuh
pas jin jin tu sume mati ....... diekor gi mana??
sume pergi neraka di sinun ker??

BIASANYA PENIPUAN JIN JEK

BOMOH MANA PANDAI SAMPAI MACAM TU, JIN PULAK SAJA AMBIL KESEMPATAN  ...
hantukiller Post at 2-11-2011 15:38

huh...kamikaze jugek le jin ni eh.

wak.. ada ker  jin islam jadi saka.. ke yg saka sak tu sume.. jin kafir?

bro.... lagik 1 nk tanya
pas jin jin tu sume ...
seeri_7843 Post at 2-11-2011 15:45

setau aku yg mati tu akan kuar ikut saluran najis ngan kencing rasenye ataupon muntah. roh dorg tu tak tau plok mcm mane, masuk nerake ke.. tunggu HK jawap.

Follow Us
bro.... lagik 1 nk tanya
pas jin jin tu sume ...
seeri_7843 Post at 2-11-2011 15:45
Jin dan manusia sama je, dijadikan Allah untuk beribaadah pada Allah

Bagi jin jin yg dibunuh, biasanya jin di alam manusia yg dah mengganggu manusia, iaitu kalau jin tepi jalan ke kat pokok ke, kami tak le zasst tak tentu pasal kecuali kalau sedang merawat, tetiba depa macam bersedia juga nak sama mengacau, zasst je kasi habis hehe

Jin yg dah tentu kerjanya kacau manusia, itu dipanggil syaitan(jahat), tentang hukumannya belum lah lagi sebab syurga dan neraka tu kan adanya nanti semasa akhirat(walaupun sekarang tetap ada sebab dulu adam dijadikan disana).. kematian jin jin tu akan masuk kealam barzakh juga, tapi alam barzakh jin lah yg tak sama alam barzakh manusia... ialah hidupnya kat sini pun di alam yg lain kan kan.......

Tapi kalau jin merasuk di rumah aku, selalu cakap, banyaknya rangka jin jin kat lantai rumah aku.... hehe aku bilang sama mereka, rumah aku ini kan kuburan jin!!! hehe terdiam jin jin tu

wak.. ada ker  jin islam jadi saka.. ke yg saka sak tu sume.. jin kafir?
nichiyoubi Post at 2-11-2011 15:54
jin islam lagi banyak jadi saka berbanding hantu dan dewa

setau aku yg mati tu akan kuar ikut saluran najis ngan kencing rasenye ataupon muntah. roh ...
hearts Post at 2-11-2011 15:54
biasanya jin ditubuh manusia yg dibunuh oleh pembunuh jin, bukan aku aje ye, ramai pembunuh jin kat mesia ni! hehe, terus terkeluar jasadnya ketika terbunuh tu juga, tercampak kelantai

Rohnya? hehe macam roh manusia, ada alam barzakh jin sendiri, cuma terus masuk ke tidak tu bergantung sama macam manusia... betapa baik atau jahatnya dia kat dunia

wak kenapa ada adegan merasuk ni wak. tak boleh ke kalau takde.. macam mengaibkan pesakit je pulak.. esp pompuan tu wak.. terkangkang lah.. terbaring lah..

tak boleh ke dielakkan... lagi satu yg upload kat web tu.. tak mengaibkan si pesakit ke wak

Jin dan manusia sama je, dijadikan Allah untuk beribaadah pada Allah

Bagi jin jin yg dibunuh, ...
hantukiller Post at 2-11-2011 16:02

oooo..... macam tu ke.....
alam barzakh derang lain ekh......
abih tu syurga neraka utk jin jin nih pun lain ke???

hmmm..... wak...malaikat mati tak??

biasanya jin ditubuh manusia yg dibunuh oleh pembunuh jin, bukan aku aje ye, ramai pembunuh jin kat  ...
hantukiller Post at 2-11-2011 16:06

hahahaha..... teringat aku citer ceplos ari tuh
tergolek golek jin yg dok merasuk tuh

Post Last Edit by kismis at 3-11-2011 16:06

edited

...........

wak kenapa ada adegan merasuk ni wak. tak boleh ke kalau takde.. macam mengaibkan pesakit je pulak.. ...
nichiyoubi Post at 2-11-2011 16:30
Rasukan ini bergantung pada kekuatan roh pesakit, kalau kuat jin tak mampu menguasai dan merasuk tapi boleh hanya menyakitkan jasah...berbagai peringkat rasukan

Vedio yg aku upload tu yg terpendek dan tak menampakkan rupa paras pesakit, rupa aku dan geng geng hantukillers hehe

Rasukan ini bergantung pada kekuatan roh pesakit, kalau kuat jin tak mampu menguasai dan merasuk tap ...
hantukiller Post at 2-11-2011 16:41

oo.. kira kalau yg wak rawat tu tp selambe je.. kira kes senang la.. tak thrill la..

wak, jelas jugak muka pesakit wak.. esp yg pompuan rambut paras bahu. aurat dia jelas..

oooo..... macam tu ke.....
alam barzakh derang lain ekh......
abih tu syurga neraka utk jin ...
seeri_7843 Post at 2-11-2011 16:34
malaikat mana mati, dia dari NUR.... apa saja yg dari NUR Allah tak musnah... contohnya Roh manusia dan roh jin(roh binatang dan tumbuhan musnah ye)....

since dah jadi thread soal jawab bersama hantukiller, aku pun nak tumpang sekaki.

Wak, yg dlm tub ...
kismis Post at 2-11-2011 16:39
hehe, kalau kesnya berat ye tak boleh

oo.. kira kalau yg wak rawat tu tp selambe je.. kira kes senang la.. tak thrill la..

wak, j ...
nichiyoubi Post at 2-11-2011 16:46
ye, tapi kawan dia sendiri pun tak kenal kalau hanya lihat vedio tu kalau tak diberitau... dan masa rasukkan sebegitu, jasad seluruhnya dikuasai, dan yg berada didepan mata hanyalah jin yg ganas, bukan lagi pesakit yg lemah lembut

malam tadi pun aku kene terajang, pegang 4 orang pun dia masih kuat sangat hehe

kalau lala ni pon x setel..nk trun jb jumpe wak la

lala turun je JB... senang settle semua.... leh gak jumpa HK yg putih ngalahkan aku......
kalo masa tu ramai tetamu... byk juga adegan nyerr....