CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: junkredish

All about ilmu pengasih/pemanis latest pengasih cenuai by wasntme

tapi masuk syurga bukan sebab pahala...cos kita leh kira ka pahala kita dapat..?? mcm mane lak dosa...?? kita nampak dosa kita sebesar mana..?? sekali ditunjukan dosa sebesar stadium bukit jalil.... nah ko... cukup ker pahala kita..??
kita masuk syurga pun sebab rahmat dia... (",)

moga2 kita termasuk dalam golongan ahli syurga......

Originally posted by anonymous at 14-6-2006 10:38 AM
tapi masuk syurga bukan sebab pahala...cos kita leh kira ka pahala kita dapat..?? mcm mane lak dosa...?? kita nampak dosa kita sebesar mana..?? sekali ditunjukan dosa sebesar stadium bukit jalil... ...

that why la aku ckp taat..... kan setiap satu2 pahala itu dapat menghapuskan dosa2 kecil, setiap kali amik air semayang boleh ilangkan dose kecil kite dgn titik2 air dari muka dan tgn kite( baca doa selepas wuduk), menghormati org tua2( jaga org tua kite mase sakit) dah boleh hapuskan dose jugak, ehhhhh.... banyaknye pahalaaaa.... yg penting kite buat aje, ada janji ALLAH buat kite....

tapi kalo tak ikhlas mana nak letak... sesungguhnya aku memandang hati kamu..bukan perbuatan kamu... dah lari dah.. pepun buat biar ihklas.... asalkan setiapnya diredhaiNYA....insya allah

liez This user has been deleted
Ada tak sesapa sini tau pasal "cincin emas"? dia cam air gitu, kaler cam brown skit... kononnya oghang pompuan sapu kat area vagina dia, so that bila suami merasa time bersetubuh, gila sedap dan akan tergila2 kat vagina isteri dia dan takkan nak ngan pompuan lain lagi...

Ada sorang makcik ni dok laa rekemen kat aku... dia kata halal, bukan sihir, diamalkan sejak para sufi lagi... aku sbb tak tau benda2 ni, nak laa tanya korang...

Ada sesapa boleh cite skit?? Kalau betul boleh, apa salahnya cuba kan? Sbb kalau suami best, isteri pun tumpang happy :nyorok:

liez This user has been deleted
kalau ada sesapa yg tau pasal cincin emas ni, pm saya pun takpe.. mekacih...

Follow Us
tertarik gak ngan topik ni...ntah la..tak penah dengar pun pasal cincin emas ni..tapi kalau ader..nak jugak lah test...hehehe....pasal ilmu pengasih lak...ader tu memang la ader...tapi dah tak pakai...sesekali ader gak test market...still ok lagi tak...hehehe..emm cuma jangan ader yang sesajer nak cabar......nanti ader yang ikut balik...hehehe...:nana:

dasat ko mira.. tanak sharing ke?

Originally posted by fawabi at 1-8-2006 03:29 PM
dasat ko mira.. tanak sharing ke?

bukan taknak sharing..tapi ader banyak pantang nyer...kalau betul nak ajar orang kena tgk time la...aper la...susah..lagipun...kalau bg tahu kat sini nanti ader yg tersalah pakai...kan susah...

siap berpantang bagai? berat tu.. aku ni takat ayat baca-baca aje aku boleh terima lagi, kalau berpantang ni... tak apa lah.... anyway.. melalui pengamalan ko lepas-lepas.. memang menjadik ke?

sorry to ask, no offence eh..

Originally posted by fawabi at 1-8-2006 03:59 PM
siap berpantang bagai? berat tu.. aku ni takat ayat baca-baca aje aku boleh terima lagi, kalau berpantang ni... tak apa lah.... anyway.. melalui pengamalan ko lepas-lepas.. memang menjadik ke?

s ...

bukan berpantang...ader pantang...contoh nya kalau nak ajar orang...kena time matahari naik...jangan ajar masa matahari turun nanti tak naik seri muka...ader banyak lagi la caranya....mestila menjadi...boyfriend keliling pinggang..hahaha...tapi sekarang ni dah malas nak layan benda camtu..ada satu masa tu aku pegi interview kat astro...terus dapat kerja tu...tapi sebab ada masalah ngan transport...aku tak keje kat astro...kalau tak jadi femes aku....

emmm... aku lak tak yah la nak buh2 ape2 nye... sebab ani aku tu sensetif... kang tak pasal lain lak jadinye... ehhehehe... aku nih selalu amalkan ape yg pelacor2 dulu buat, selalu eksesiskan ani kite tu kemur depan kemut belakang tahan nafas.... hahahha... byk lagi care2 dia...

ade satu lagi arwah tuk aku kasi ayat pengasih ni, nak bagi laki tu sayanggggggg sangat kat kite dan aku ade la nmpk kesan2nye... tak byk sikit la.... dia bagi aku ayat mandi, untuk di amalkan 3 kali setiap 16hb yg bertemu ari selasa.. alhamdulillah ade la menjadik nye...... bacaannye macam biase cume sebut bulan bintang, sayang dan kasih, bunga dan pokoknye byk menyebut tentang alam ciptaan tuhan... takde kesyirikan lansung.

try wat kart SITI NURHALIZA leh ka ? heheh.. jangan terkejut r kalo CT kawin ngan aku.. ehehe.. tq all

ade satu lagi arwah tuk aku kasi ayat pengasih ni, nak bagi laki tu sayanggggggg sangat kat kite dan aku ade la nmpk kesan2nye... tak byk sikit la.... dia bagi aku ayat mandi, untuk di amalkan 3 kali setiap 16hb yg bertemu ari selasa.. alhamdulillah ade la menjadik nye...... bacaannye macam biase cume sebut bulan bintang, sayang dan kasih, bunga dan pokoknye byk menyebut tentang alam ciptaan tuhan... takde kesyirikan lansung.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mana ko tau ianya x syirik ??

ada ada sebut perkataan lain selain ayat quran dah kira sebagai mentera.. jangan nanti masa membaca ayat tuh kita iktikad dengan sebut suma bulan bintang n alam neh leh buat dia jd syag kita.. dah salah tuh.. cuba check balik..

Originally posted by lesung at 18-11-2005 02:57 PM
aku ada sorang cousin pompuan..dah masuk 30 taun tp takder pakwe.. nak kate tak lawo..ok la lawo gak..putih tp tak penah lekat ngan pakwe.. kalau dia suka org..org tu tak suka dia  gitula sebaliknya.. tp kadang tu dah berpakwe pihak lelaki nak mai merisik..makcik aku tunggu punye tunggu hmm.. usah kan bayang, batang idung tak nampak pastu pihak lelaki diam teruss camtu jer..sian gak cousin aku nih..  

akak aku pon kene mcm nie gaks..mak aku bwk jumper kwn makcik aku yg pandai berubat nie..die pon kater org tue buat akak aku nampak x lawa..bau busuk mcm bangkai..jodoh x lekat..tp bkn jodoh jer..die buat samapai x dpt keje, penakut..sumer ah..tutup pintu rezeki. Sib baik dah berubat and almost 90% dah recover..sian akak aku..sedih n marah sngt kat saper yg buat dia mcm tue..masalhnyer kt org kenal org tue plaks..x sangka di buat mcm tue..

mcam tuh r idup dlm dunia neh... macam2 jenis org ada...

Originally posted by Mily at 2-8-2006 03:05 PM

akak aku pon kene mcm nie gaks..mak aku bwk jumper kwn makcik aku yg pandai berubat nie..die pon kater org tue buat akak aku nampak x lawa..bau busuk mcm bangkai..jodoh x lekat..tp bkn jodoh je ...

aku bersimpati dgn nasib akak ko.. dan aku tumpang rasa marah kat orang yang pedajalkan akak ko tu.. selalu aku mesti terpikir,.. apa perasaan org yang menganiaya orang lain? depa rasa best ke? depa rasa hepi gila ke? depa rasa puas ati sesangat ke? depa tak pikir Tuhan ke? macamanalah boleh still ujud manusia iri hati macam depa ni dalam zaman modern milenium ni kan?

tue lah pasal..aku dok terpikir..dah x der lagi ker persaingan sihat dlm dunia nie..asyik ader PHD jer..

biasa laa kalo org dah dengki... apa pun dorang sanggup wat..