CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: intercurrent

Perbicaraan Kes Liwat Anwar Kembali...

Saudara, seperti yang Maideen katakan tadi nampaknya anda amat tidak puas hati bahawa seseorang yang memasukan zakarnya kedalam mulut orang lain, dikatakan melakukan seks di luar tabii.....

Tetapi harus diingat didalam sistem yang terpakai diMalaysia, undang undang secara teori adalah dibuat oleh rakyat sundri melalui wakil mereka diParliament.

Jika majoriti rakyat mahukan perbuatan memasukan zakar kedalam mulut bini mereka (termasuk bini tua), tidak lagi perbuatan jenayah mereka bolehlah berjumpa dengan wakil mereka.

Maideen sedar perbuatan menerima zakar kedalam mulut ini mungkin menjadi amalan biasa yang digemari oleh sesetengah kelas wanita.... Maideen boleh faham wanita wanita begini yang suka blow job pasangan mereka mahukan undang undang di tukar....

Maideen. Post at 11-5-2010 13:22

prffffffffffffffffthththth!

Tabley tahan la tengok gambar ikan kembong tu! prfffffffffffth! prfth! prffffffffffffffffffffthththththththth!

yang salah tetap salah....manusia sekarang pun dah pandai menilai kebenaran sebenarnya.....takkan nak kene tunggu keputusan mahkamah semata2 baru kite nak yakin orang yang bersalah itu bersalah.......takkan perkara yang mengaibkan diri nak di canangkan kepada semua (1 Malaysia )...kite boleh marah bile kite adalah akarnya (supporternya) tapi kalau kite adalah tunjang nye siapa lagi yang nak membantu kalau bukan akarnya....konsep nya sama......

mungkin kite tak sedar bile kite tak berada di situasi itu.......kite hanya akan terpanar dan tersedar bile segala sihir dan pukau itu hilang....tapi bile segala sihir tu akan hilang? bile sampai satu masa orang yang tertuduh dan menuduh itu dijangkiti dengan pelbagai penyakit ? (SubhanaALLah jauhkan).......tapi mungkin itu la kot yang orang nanti2kan sebenarnya.......

maaf mj pun bukan la orang politik dan tak minat pun dengan segala politik ni......tapi mj masih tak faham dengan orang di luar sana yang masih diulik mimpi.......dan masih tak sedar negara kita kini dah parah...dah tenat.....nyaris2 dah nak jadi negara kafir.......dan dikuasai dgn orang kafir yang memakai hijab dan jubah........

Reply 222# dmerahjambu

Pakai jobah tapi kaper ye, mj? ish ish ish!

apa lobai bodo PIS kata tadi? UP?

apa lobai bodo PIS kata tadi? UP?
kasmela Post at 11-5-2010 17:10

UP macam mana pun...lobai2 tu tak akan jawap persoalan2 yg AN timbulkan tu kas..mereka berpusing2 gak macam roda..kalau boleh nak cover gak dosa2 yg ada tu.

Lagipun...kalau berlaku la liwat antara Anwar dan Sepol tu..banyak lagi persoalan2 akan timbul..misalannya..kenapa Anwar menafikan yg dia meliwat sepol..kalauberlaku kenapa Anwar sanggup mengunakan nama Yusuf Qadawi?..so..banyakpersoalan akan timbul gak.

So..sama la..ko yakin sepol tidak diliwat oleh Anwar?...ko boleh buktikan?...ke ko jadi alibinya ...
Anak_Nogori Post at 11-5-2010 13:55

Doktor punya bukti takmo pakai pulak..
Dah tentu2 xde tusukan... xde calar.. xde luka...

Dahlah bersumpah tergagap2...
Dlm mahkamah pon tergagap2...
Last2 adjorned nak parctice & hafaz script betul2 balik...

Follow Us
Kita x guna cakap pasal akhirat dengan balaci2 nih...ajaran suci depa adalah humno yg bole ...
cikglemer Post at 11-5-2010 14:05

Tu lah.. Depa masih bernyawa neh bolehlah gelak2kan penyataan "Maa robbuka..." tu...
Jgn sok masa dlm kubor, bila malaikat tanya tu sumer depa pi jawab "Blowjob.." ... "Blowjob.." tak henti2...
Sebab masa hidopnya dah terbiasa meratib natang word blowjob tuh...

pertuduhan silap, bukti boleh diragui, saksi cakap belit2 sebelum kena liwat 26 hb jumpa najib 24 hb boleh diragui.. siap jumpa sapa? rodwan?
tu apa tu kalau mengong namanye.
doktor kata takde tusukan, takde kecederaan so takde la liwat (kalau ikut definasi aku la)...

pada aku kalau dah takde bukti kukuh, cuma ada pengakuan sepool je.. kes ni leh terima ke?

UP macam mana pun...lobai2 tu tak akan jawap persoalan2 yg AN timbulkan tu kas..mereka berpusing2 gak macam roda..kalau boleh nak cover gak dosa2 yg ada tu.

Lagipun...kalau berlaku la liwat antara Anwar dan Sepol tu..banyak lagi persoalan2 akan timbul..misalannya..kenapa Anwar menafikan yg dia meliwat sepol..kalauberlaku kenapa Anwar sanggup mengunakan nama Yusuf Qadawi?..so..banyakpersoalan akan timbul gak...
Anak_Nogori Post at 11-5-2010 17:17

tu la, tak pasal2 kang dpt dosa memfitnah orang.

Dah elok2 dah Anwar gi Mahkamah utk mencabar dakwaan Saiful yg Anwar hantam jubo dia, tiba2 pulak lobai bodoh suruh Saiful mengaku mrk buat suka sama suka.

Otak tak cukup oksijen apa ke?

KS: Rujuk muka surat dua 'Anal examination to the external anus doesn't show any recent of injury.' (Pemeriksaan dubur di bahagian luar anus tidak menunjukkan sebarang kecederaan baru). Kamu bersetuju dengan ini?

MY: Sukar untuk saksi untuk menjawab setuju atau tidak pada soalan ini.

HAKIM: Kita dengar dulu apa jawapan saksi.

SB: Saya tak dapat lihat bahagian anus saya sendiri.

KS: Sekarang dirujuk pada kamu masalahnya. Apa pendirian kamu tentang perkara ini. Tiada masalah dengan anus kamu?

SB: Saya tak dapat tengok anus saya sendiri. Doktor yang buat keputusan itu pun kena tengok anus saya. Saya tidak dapat simpulkan laporan ini.

MY: Ini soalan patut ditanya pada Doktor.

HAKIM: Saksi dah beritahu jawapan dia.

KS: Apa jawapan dia?

HAKIM: Dia cakap dia tidak boleh tengok anus dia sendiri.

KS: Memanglah dia tidak boleh tengok anus dia sendiri. Jadi?

SB: Sebab masa saya diliwat, gunakan pelincir, jadi, saya tak pasti ...

KS: Rujuk muka surat terakhir, Rumusan/Kesimpulan. Tiga doktor menyatakan "no conclusive clinical finding of anus penetration". (Tiada penemuan klinikal yang kukuh menunjukkan kemasukan di anus). Apa komen kamu?

SB: Tiada komen

Sempat lagi tu mintak guna minyak pelincir ms KENA FORCE diliwat
Sendiri dah lah x dapat tgk vuntot sendiri...
Bila dokter tengok & checkkan & didapati tiada kesan cedera & tusukan, cakap doktor tu muhong plak...

Pembela2 kat Cari.com si Sepol plak hanya pandai mengusung blowjob ke hulu blowjob ke hilir jek...
Alahaiiii....

hahahahaha...last2 dah kantoi lobai bodoh tu marabbuka ke hulu ke hilir aje lah ye?! KAH KAH KAH!!! kasmela Post at 11-5-2010 16:44

Mungkin dalam kolej berhujah secara Isle ada diajar bila kita dah malu kantoi tak tahu apa apa kita Marobooka ke hulu Marabooka kehilir, Padang Masyar kesana Padang Masyar kemari, bawak keluar cerita Dr Masitah dll untuk cover malu.....hahahahahahaha

Mungkin dalam kolej berhujah secara Isle ada diajar bila kita dah malu kantoi tak tahu apa apa kita Marobooka ke hulu Marabooka kehilir, Padang Masyar kesana Padang Masyar kemari, bawak keluar cerita Dr Masitah dll untuk cover malu.....hahahahahahaha
Maideen. Post at 11-5-2010 17:32

mungkin la ada Ostad dia ajor.

Dulu Hadi boroi kantoi bodoh menggubal hukum Tuhan dia, dia pun guna tektik lebih kurang gak..."kita manusia tak boleh tunjuk pandai, ini undang2 Tuhang!"

tu la, tak pasal2 kang dpt dosa memfitnah orang.

Dah elok2 dah Anwar gi Mahkamah utk me ...
kasmela Post at 11-5-2010 17:29

Itulah...kalau suka sama suka pada pendapat mereka..tak berlaku ka liwat tu?..

Orang macam ni pun ada.

kalau betul ada berlaku liwat antara Anwar dan sepol tu..mengaku je..habis cerita..buat apa la nak kona2 dan tolong cover plak dosa2 Anwar tu....tak takut siksaan Allah swt ke mereka2 tu?.

Itulah...kalau suka sama suka pada pendapat mereka..tak berlaku ka liwat tu?..

Anak_Nogori Post at 11-5-2010 17:38

Bodoh nak buat camne...cam tu la jadiknya. Cantik bukan Isele mrk?

kalau pakatan menang atau bn sendiripun lebih baik tukarlah undang2 zaman ghandi ni..ambil yg fresh dari omputih versi 2010..usul kat parlimen mesti dpt sokongan majoriti.
nampak macam mundur sgtlah undang2 tu..mana ada couple baik sah atau tak sah tak pernah bj..jadi bila ada kepentingan tertentu untuk org tertentu baru ambil kesempatan nak dakwa atau tak dgn kuasa mutlaknya..lawaklah.
abgsedapmalam Post at 11-5-2010 14:01

Mungkin tak pernah baca adab berjimak dalam Islam dan tak tahu pasal hadis riwayat Aisyah bahawa tak boleh melihat kemaluan masing masing ketika berjimak.....

Kembali lah kepada ajaran Isle....apa guna tudung laboh sampai ketumit, aurat ke hulu aurat kehilir tapi kuat blowjob?

Gambar hiasan

Post Last Edit by Manami at 11-5-2010 17:45
Saiful Jumpa Najib mengadu diliwat & nak mohon biasiswa pd 24 Jun 08..  Diakui Najib sundri sambil berkata yg tangan Saiful sejuk dan dia dlm ketakutan. 25 Jun 08 Sepol pi jumpa SAC Rodwan kat hotel Melia (Jln Imbi). Dan Sepol mendakwa dia diliwat pd 26 Jun 2008. 2 hari (27 & 28 Jun 08) dia tak buang air (besar & kecik?) serta x mandi junub. 28 Jun 08 pi jumpa doktor & baru buat laporan polis.

APA KE JADAH?? Sampai gap 2 hari x buang air? Ada buang air kecik x? Cebok x? Kalo junub pon x mandi, xkan sanggop nak cebok kalo buang air kecik kan? Karang HILANG plak kesan BUKTI.. Kang putik kapas tu xde tmpt plak nak dicalit.. Punya panjang akai si Sepol ms tu   .. DARURAT kekdahnya...

Punyalah ambik masa lama nak gi buat laporan polis.. Kata KENA FORCE?? Tapi tuptup dok tolong lumurkan jelly.. Alahaiiiiii...

Pencacai2 Sepol plak dok kutuk lebai ke hulu ke hilir.. Dok usung vontot Sepol ke hulu ke hilir.. Last2 Block M & Block L, habih tergadai dgn Brunei... Nilah padahnya menghabiskan masa membela vontot Sepol ..

Mungkin tak pernah baca adab berjimak dalam Islam dan tak tahu pasal hadis riwayat Aisyah bahawa tak boleh melihat kemaluan masing masing ketika berjimak.....

Kembali lah kepada ajaran Isle....apa guna tudung laboh sampai ketumit, aurat ke hulu aurat kehilir tapi kuat blowjob?

Maideen. Post at 11-5-2010 17:40

hahaha...tudung laboh sampai ke tumit ke hulu, undang2 tuhe lapok belako ke hilir. Macam lobai sewel!  KAH KAH KAH!

Mungkin dalam kolej berhujah secara Isle ada diajar bila kita dah malu kantoi tak tahu apa apa k ...
Maideen. Post at 11-5-2010 17:32

MA ROBBUKA!?! {:1_126:}{:1_126:}{:1_126:}

SKS: Rujuk muka surat dua 'Anal examination tothe external anus doesn't show any recent of injury.' (Pemeriksaandubur di bahagian luar anus tidak menunjukkan sebarang kecederaanbaru). Kamu bersetuju dengan ini?

MY: Sukar untuk saksi untuk menjawab setuju atau tidak pada soalan ini.

HAKIM: Kita dengar dulu apa jawapan saksi.

SB: Saya tak dapat lihat bahagian anus saya sendiri.

KS: Sekarang dirujuk pada kamu masalahnya. Apa pendirian kamu tentang perkara ini. Tiada masalah dengan anus kamu?

SB: Saya tak dapat tengok anus saya sendiri. Doktor yang buat keputusanitu pun kena tengok anus saya. Saya tidak dapat simpulkan laporan ini.

MY: Ini soalan patut ditanya pada Doktor.

HAKIM: Saksi dah beritahu jawapan dia.

KS: Apa jawapan dia?

HAKIM: Dia cakap dia tidak boleh tengok anus dia sendiri.

KS: Memanglah dia tidak boleh tengok anus dia sendiri. Jadi?

SB: Sebab masa saya diliwat, gunakan pelincir, jadi, saya tak pasti ...

KS: Rujuk muka surat terakhir, Rumusan/Kesimpulan. Tiga doktor menyatakan "no conclusive clinical finding of anus penetration". (Tiada penemuan klinikal yang kukuh menunjukkan kemasukan di anus). Apa komen kamu?

SB: Tiada komen
Manami Post at 11-5-2010 17:31

hahaha sepol kantoi dah 3 dokto kata xdak tusukan

pastu xtau nk jwb pe hanya no komen

hahaha...tudung laboh sampai ke tumit ke hulu, undang2 tuhe lapok belako ke hilir. Macam lobai s ...
kasmela Post at 11-5-2010 17:43

Marah betul dia Section 377 kata tak boleh masukan zakar dalam mulut orang.....

Mungkin malam ni terganggu ceramah dia menyeru orang kembali kepada ajaran Islam sebab jiwanya kacau setelah mengetahui tentang peruntukan itu.......