CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: irish_cayunkku

Ganjaran ketenangan terpancar disaat kematian..

irish..... nk tau neh... laki baru tu ke yang millionaire tu?

kalo korang x :@ :@ :@ :@ .. anak korang kena hinaa...

Originally posted by irish_cayunkku at 17-12-2008 03:45 PM
kalo korang x :@ :@ :@ :@ .. anak korang kena hinaa...

ape kes ni irish?? pehal smpai nk hina2 anak ni???

Reply #298 irish_cayunkku's post

lagii......

lagi la...x sabar nk tau ni.............
bila nk cite yg dia mimpi jumpa arwah lepas kawin?

sambung lah tuan tanah oiii

Follow Us
Originally posted by LaLing69 at 17-12-2008 03:42 PM
irish..... nk tau neh... laki baru tu ke yang millionaire tu?

iiisshhhh ni mesti xbaca betul2kan... kan irish dh mention yg suami br dia dtg dr kuaga yg sederhana aja kok...

kuang ajaq tollah kakak ipa dia tuh... btw.. kakak ipa tuh kirenya kakak kpd rwah ker? atau pompuan tuh kawin ngan abang wifey tuh? (conpius jap neh)

tapi x patutlah... yg dia keji tuh ciptaan tuhan... masyaallah cetek sgt pikiran kak ipa tuh... patut kasi lempang jer......:@ :@

lagi tuan tanah.... talgi.. jgn berenti.... teruskan usaha murni tuh.. kirenya skang dia dah ada 2 baby ler ek???

Originally posted by LaLing69 at 17-12-2008 03:47 PM

ape kes ni irish?? pehal smpai nk hina2 anak ni???

hehehehe.. ni ada part yg kita lupa nak tarukk ms anak kwn aku tu kena hina oleh makcik sendiri...

mendap lak server ni... mengong dh ... eee lembab.. ehhh lupa.. Aku pun kena sabarrrrrr.. sori semua...

lagi tuan umah....

Originally posted by irish_cayunkku at 17-12-2008 03:53 PM

iiisshhhh ni mesti xbaca betul2kan... kan irish dh mention yg suami br dia dtg dr kuaga yg sederhana aja kok...

HAAA NI AKU LAK NAK JLNKAN TGGJWB XNAK AKU LAK YG TANGGUNG DOSA...HUBBY AKU DH BALIK.. INSYALLAH ESOK AKU SMBG2...ALA JGNLAH MARAH TREADARINI PUN PJG GAK AKU CERITA... SABBBAAAAARRR... ESOK INSYALLAH AKUCUBA SETTLEKAN ENDINGNYA... MENARIK KALO ORG YG PERNAH HIDUP SUSAHDULU.... KINI BAKAL JADI MILLIONAIREEEEEEE... TP PYG PASTI KWN AKU TUTAKUT PASTI DUGAANNYA PASTI HEBAT .... JGN LUPA TAU SMBGNNYA....

aku nk tnye petikan ko kat atas tu..... pasal ape die jadikmillionaire??? aku ingat laki yang dia kawen kali ke 2 tu yang kaya.....

ok ya loorr.. dia ada dua baby skrg sepasang..

lepas dh anak2 pun kwn aku ni still dimanjakan suami dia... kalah org bercinta.. kiranya dia xsalah pilih lah... satu mlm aku dok borak dgn kwn aku ni dia ada ckp 2 3 hari lepas suami (baru) dia tny kat dia ok mcm ni dialog dia ek..

Suami : sayang , leh x abg tny sesuatu perkara?

isteri : aper dia ckp lah..

suami : sblm tu abang minta maaf dulu ... ms abang duk kemas2 kat stor blkang abang ada terjumpa dairy sayang..

isteri : habis tu... aper yg xkena?

suami : (dgn wajah yg sedih) abang dpt rskan yg abang ni mcm xlayak d cc sayang... yelah dr apa yg abang bc... arwah jg sayang bgai menatang minyak yg penuh tp abang kekdg sibuk dgn keje smpai kkdg xda ms..

isteri : xbaik abang ckp mcm tu..

suami : mesti sayang lebih sayangkan arwah dr abangkan?

isteri : abng arwah tu memory lama sayang... tipulah kalo sayang kata sayang xteringat akn arwah... tp sayang cuba pujuk hati ini terus tinggalkan memory lalu.. yelah skrg sayangkan hidup dgn abang..hati syang sayang bg sepenuhnya utk abang.. kekadang tu ingat gaks pada dia.. dia tgglkn sayang dlm keadaan sayang berkasih sayang bkn dgn kebencian.. ya arwah tu mmg seorg lelaki yg baik tp jodoh kami xpjg... skrg sayang dgn abang so sayang akan bg sepenuhnya kasih sayang utuk abang..

suami : (meleleh airmata) Sayang, bila di syurga nanti pasti sayang tercari2 arwah dia sanakn berbanding abang...

isteri : xbaik abang kata gitu.. skrg abang sah menjadi suami sayang.. ikatan sayang dgn arwah dh terlerai setelah sayang  bernikah dgn abang... abang jgn pk bukan2 k... biarlah arwah tu buat pilihan bidadari di syurga... apa yg abang bc dlm dairy tu adalah memory sayang dgn arwah.. jgn dikusutkan pkiran abang dgn benda yg lepas.. Sayang terlalu sayangkan abang...

suami : Abang pun sayangkan ayang... Abang takut kehilangan sayang..

ms kwn aku ceritakan semua ni dia jd takut kenapa suami dia berperangai mcm tu... yelah mestilah fobia... takut buang tabiat..

eeee... nak kene rotan ni.. saper yg xsabar ni ... korang pilih nak tahu dia jd millionaire dulu ker atau dia mimpi arwah selpas dia kawein.. VOTE cepat...

ooo..rancangan tv sambungan nya minggu depan sggp tunggu ni tiap2 hari pun xsabar.... heheheheh ku pun xsabar nk habiskan cerita... tapi aku pun ada keje jugak...

mood mood lepas habis kasi credit melambung tinggi k...

yela,yela..... cite la mimpi dulu...
tu pun nk marah....

mana ni  AFUNDI lah cepat...

Reply #315 irish_cayunkku's post

mana-mana pun tak per....janji ada citer:victory:

bukan marah adik manis... tp :@ :@ :@ :@ :@ .. ala jgnlah serius... kita ngadap ni nak relis tension dgn kwn2 yg budiman.. nak borak dgn jiran kata bz body kalo kat sini org xnmpk...