CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: dinosour_27

Himpunan Kisah Seram Ku-Page 47-Siapakah Yang Di Swimming Pool Itu

Reply  ejans

aku tak ingat padi baper.. tapi kalau masuk dari petronas depan jalan besar t ...
dinosour_27 Post at 26-8-2010 00:59

yerp,
nasi ambang sedap giler kt medan selera padi mahsuri tuh kannn
mmg glemer nasi ambang situ

Best cerita ni
hantukiller Post at 26-8-2010 15:12

thanx bro.. bro jb katner?

Reply 337# haZelEyEz

aku pun suka baca cite2 antu ni.. tapi bile malam jer takut.. hehehehe.. tapi selalu aku tak layan sangat takut tu.. wat bodo jer..

yerp,
nasi ambang sedap giler kt medan selera padi mahsuri tuh kannn
mmg glemer nasi amb ...
ejans Post at 26-8-2010 22:14

haaa.. betul.. kat depan tu.. ade lagi ker eh? buat gue teringin plak.. ahahaha

Reply 340# melinda_gordon

takde la gangster.. masa tu kan tengah zaman2 biol.. dalam gelap2 tu leh nyanyi2 la.. ketawa kuat2.. leh jerit woi2.. mau ke tak tensen diorang.. mane tau diorang tengah carik ilham ke.. baru nak tido ke.. kene kacau ngan suara2 sumbang kitorang.. mesti tensen.. pastu roh tu mesti ikut kitorang sebab kitorang dah amik lampu dia.. hehehehe.. cian roh tu sesat tak dapat carik jalan pulang.. kwang kwang kwang

Reply  dinosour_27

aiyooo dino .... agaknya bagi warning guna angin dgn sore je korang ign ...
ea208964 Post at 26-8-2010 16:25

tula pasal.. nasib dah abis.. kalau tak sempat makan.. harus aku hantuk pale sorang2.. hahahaha.. mase tu tengah gonjol (bahasa orang jawa) maksudnya gile. hahahaha

Follow Us
Reply 340# melinda_gordon

bukan gangster.. tapi sengal.. hehehehe

Reply 339# pinktriangle

berani2 seram gak.. lagipun kalau dah mancing.. mane ade nak balik awal sebelum puas.. tak caye cube tanya para pemancing dalam ni.. kadang2 kalau dah tau lubuk.. orang cakap keras macamane pun ati kering.. betul tak wahai kaki pancing.. huhuhu

wah best citer nie.. sempat lagi tu curik lampu cine..

err ape bende tu ye.. :re:

wah best citer nie.. sempat lagi tu curik lampu cine..

err ape bende tu ye.. :re:

Post Last Edit by dinosour_27 at 27-8-2010 09:32
wah best citer nie..  sempat lagi tu curik lampu cine..

err ape bende tu ye..
pintumasuk Post at 27-8-2010 08:21

ape benda yang kuar dari sungai tu ker.. hantu/jin/setan la.. yang lampu tu plak.. dia macam lampu plita orang dulu2.. arwah tok aku selalu pasang kat uah mase malam.. nak tido so takde la gelap sangat.. pakai minyak tanah.. pastu kalau dalam umah takleh bukak besar2.. nanti jelaga naik kat siling jadi itam.. so bukak kcik2 macam romantik2 nye lampu.. ahahaha.. nasib mase member2 aku balik tu takde sape kene kacau.. besok nya ade 2 orang pg balik sane.. petang2 la.. nek moto saje nak tengok balik tempat tu.. takde ape2 tapi lampu tu dah ilang.. tak tau la orang yang menebas kat tepi tali air tu jumpe and bawak balik atau roh antu cine tu amik nak suluh jalan pulang kot ..

tapi beru sebulan lepas setelah lama gile aku tak pegi.. adala dalam 2 taun kot aku tak jejak tempat tu.. aritu aku balik kg saje ajak adik aku mancing.. dia kata tempat tu dah bersih siap ade jeti lagi.. aku tak percaya.. sekali pergi memang siap ade jeti batu lagi.. bersih dah.. terang takde semak2.. kereta boleh parking sampai jeti tu lagi.. dulu kitorang kene park kete dalam 20 meter dari tebing sungai tu pastu redah semak.. duduk pun kene bawak tikar kalau tak bontot miang kene rumput..

aku tak tau la antu tu ingat lagi tak ghopa aku.. hahaha.. tapi malam tu ok jer.. takde ape pun.. dia dah lupe la kot.. hehehe.. pastu dah ramai orang mancing kat situ.. yang tak besh nyer sekor pun aku tak dapat.. adik aku dapat la 2-3 ekor.. last2 aku ajak carik port lain.. kuciwa ngan prestasi.. asyik kene gelak ngan adik aku jer.. panas maaa :@ .. munkin dia dah band aku macam band ip kat internet la.. pancing dari mamat ni jangan makan.. hahahahaha.. leh ker macamtu?

thanx bro.. bro jb katner?
dinosour_27 Post at 27-8-2010 03:26

Majidee baru, opis johor jaya

hah.. aku pon ada pengalaman seram sewaktu memancing pada tahun 1998 dulu.. lokasi pantai tanjung dawai.. pukul 2 pagi... nanti aku sambung sebab bini aku ajak pi shopping baju raya n aku nak singgah solat jumaat sama.. bye..

hah.. aku pon ada pengalaman seram sewaktu memancing pada tahun 1998 dulu.. lokasi pantai tanjung da ...
schumacher Post at 27-8-2010 12:15

ok bro.. sile la sambung.. est gak dengar kisah2 pemancing tegar lain ni.. huhuh.. lain padang lain belalang kan.. bleh gak amik iktibar ape2

Reply  dinosour_27

dino ..mujur pemain rugby ..so boleh tahan kena tolak ... teringat kisa ...
ea208964 Post at 26-8-2010 02:48

hihihi

tolong promot lagik...time kasih...time kasih.....
kredit seratus utk ea.....(cam akuh bole kasik )

antu cina pompuan eks dino???
aku cam leh imejin camner gaya dia kuar slow slow dr dalam air

sib baik antu loncat da tak ikut join

hihihi

tolong promot lagik...time kasih...time kasih.....
kredit seratus utk  ...
seeri_7843 Post at 27-8-2010 15:37

hehhehe..apa macam omputih cakap tu .. It's the thought that counts kan ...

tapi seeri ..klu yg macam dino ...kuat tul 'setan' tu tolakkn ...

hehhehe..apa macam omputih cakap tu .. It's the thought that counts kan ...

tapi seer ...
ea208964 Post at 27-8-2010 16:16

ha'ah
merasa la dino jadik superman
dan leh la imejin rupa almari yg telah dino mangsakan
sib baik tak melekat kat dinding

ha'ah
merasa la dino jadik superman
dan leh la imejin rupa almari yg telah dino mangsakan ...
seeri_7843 Post at 27-8-2010 16:25

dah lah klu almari palstik tu ...ala2 pakai seminggu dah sengat sana sini kan ...

kena hempap pulak ..mujur tak hancur terus ...

patutlah ada pesanan ..klu jiwa sendri tak kuat jgn oper diri tuk pegang org yg histeria atau kena rasuk ..sbb kemungkinan mcm  nilah ..ada yg tak puas hati dan cuba take revenge...

Reply 356# seeri_7843

Tak tau la seeri.. aku tak sempat la plak nak check ic dia tengok kaum ape? cina ke melayu ker eurasian ke.. tapi yang pasti pompuan la.. mase dia kuar tu nampak mata merah kitorang dah cabut.. nak tunggu lame2 watper.. dah la kene lari rentas semak.. huhuh.. citer pasal antu loncat2 ni.. dulu aku kcik2 suke tengok citer antu cina yang lawak.. kitorang gelak tak hingat.. last2 kene marah dengan abah aku.. padan muka.. heheheh.. palin aku tak boleh lupe.. ade satu part cite ape aku tak ingat.. diorang dah baik punye tahan napas.. kan hantu tu tak leh tau kalau orang tahan nafas kan.. tibe2 sorang tu terkentut.. hhahahaha.. kalau aku dalam situasi tersebut.. aku sepak dulu orang yang kentut pastu aku lari jauh2..