CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: shamsuri

[Tempatan] Video Di Padam,Twitter Teruk Di Kritik.bukti di tolak majoriti rakyat

patutnya orang yang gagah perkasa macam brahim ali jadi pm

Kenapa lak aku rasa terhibur dgn thread nie yea..gelak guling2 baca satu2 komen korang

kunta_kinte posted on 4-10-2012 03:28 PM
betul beb, aku give up, aku give up nak try join korang, tapi ternyata yg aku tak mampu nak jadi p ...

Laaaa.... Kalau hang dok kat S'gor, Penang, Kedah, Kelantan dah sah2lah hampa tu pembangkang... nak xnak kena terima hakikat.. cumaaaa, xdak sapa nak soh hang join PR prftttttttttthhh....

adeh tak taulah apa aku nak kata...

sentenced posted on 4-10-2012 04:36 PM
mak oii...ayat dari hamba yg hina kpd tuannya....

ayat bukan sebarang ayat tu
satu ayat = RM2
utk thread ni saje kurang2 RM200 dah gerenti dlm tangan

Follow Us

-rahim rahman
-baju TM....
-unit media baru(cyberterompah umngok)
-dibayar jadi cai....

dikombainkan suma sekali..korang rasa korang leh teka tak sape tuh??

MelahJanda posted on 4-10-2012 04:36 PM
yg aku tersangat hairan ni kan.

napalah dia berani mewar-warkan subsidi gula dikurangkan dalam uc ...

mungkin atas 2 sebab:

1) bagi membuktikan bahawa itu bukanlah budget gula gula pilihanraya

2) sebab dah tak tahan sangat menanggung derita kerana space beliau atas katil sudah semakin sempit akibat penambahan berat badan sleeping partnernya yg getting out of control akibat teroverdose gula

Apa benda pun yg Najib buat, semuanya macam tak menjadi.

Tapi dengar kata, najib ni popular kannn....

kucingTomey posted on 4-10-2012 09:48 PM
-rahim rahman
-baju TM....
-unit media baru(cyberterompah umngok)

anak_utara kah gerangannya

*sambil buat buat blur*

cupin_cipin posted on 4-10-2012 09:41 PM
ayat bukan sebarang ayat tu
satu ayat = RM2
utk thread ni saje kurang2 RM200 dah gerenti ...

wahh betul ker tu...best gak jadi cai ni..selain membantu kerajaan... dapat elaun lagi sebab kutuk org sebelah sana...

ANTUGIGI posted on 4-10-2012 12:07 PM
masalahnyaaa.. tade sapa.. aku da tanya... pemili aku sedara mara aku memang tade kene mengena.. d ...

ko boleh ajer sokong mana mana masa memangkah...cam kes aku ni lagi dasyat...aku x daftar dari bawah mana mana parti tapi  dapat bahan bahan songsang dari umno...keji sangat wey...kalau jemputan makan tu ada laa...tapi x pernah pergi pun...ada juga dapat kalender dan sebagainya...paling aku x suka dapat benda benda songsang tu...benda ni dihantar kepada aku ajer..org lain x dapat pulak...

getah posted on 4-10-2012 11:48 AM
hah!!! x kuase aku nak selak2 nih... otak org umngok ni mmg tahap lucah ek??? tapi nasi tambah ko  ...

tgk gaya dia menjawab pon aku tau dia cetek ilmu. org cetek ilmu ni, jgn berbalah dgn dia. nnt dia tarik kita terus sesama cetek ilmu mcm dia.

abgboroi posted on 4-10-2012 09:57 PM
wahh betul ker tu...best gak jadi cai ni..selain membantu kerajaan... dapat elaun lagi sebab kutuk ...

Berhajat?
Isi borang umno dulu.

abgboroi posted on 4-10-2012 09:57 PM
wahh betul ker tu...best gak jadi cai ni..selain membantu kerajaan... dapat elaun lagi sebab kutuk ...

kalau bang roy tak caya, silalah tanya kat balacis umngok yg berkuntum kat porem ni
Rm2 tu bg 1 ayat tanpa gambar, kalau ayat beserta gambar mcm yg penyek selalu buat tu, upahnya RM3

najib ni try nak jadi mcm obama
use modern stuff like facebook, twitter and masuk program2 tv,hiburan
malangnya he's not likeable like obama
especially when u have rosmah as a wife
and his following among youngster is at all time low.
he is done!

kita kene fhm perasaan lombu2 umngok ni.
ko org bygkan lah selepas menabur segala mcm duit kehulu kehilir dan cuba turun padang bersama rakyat dan anak2 muda. selepas gah masa sambutan merdeka our pm dpt sms/twitter yg byk. kuar tibi n suratkhabar. kiranye our pm dah terase dia ni muntrik kesayangan rakyat jelata dah.

diorg expect bila ade " live bersama pm "ni berduyun2 la org masuk mengucapkn tahniah pd pm. jutaan likes dsbnye. tetibe jd camni. sesuatu yg amat memalukan seorg bertaraf pm yg sebelom ni sering di gambarkn sbg seorg yg popular. sam[pai trpksa delete kt you tube. mmg sgt memalukan.

on top of that our pm juga kecut perut tak berani berdepan face2face dgn opponent dari opposition. tp kita semua mmg x heran. after kes sumpah lahanat x sebut dgn jelas nama tantuyya , what to expect? kt situ pon dah ade clue.

pencacai tentu frust giler bukan?

adoiii tetibe aku teringin nk mkn roti canai ler. kalo boleh roti canai takde telor.

airfilterkotor posted on 4-10-2012 10:07 PM
Berhajat?
Isi borang umno dulu.

pada aku golongan hentam pembangkang ni mmg seorang penghentam...mmg patut pun dibayar...apa guna ko tolong parti kalau tak dapat apa apa...kalau sesiapa yg naik pun org tu juga untung...so elaun ni patut ada...ehe...

abgboroi posted on 4-10-2012 10:12 PM
pada aku golongan hentam pembangkang ni mmg seorang penghentam...mmg patut pun dibayar...apa guna  ...

Mesti laa. Sume orang taw... dalam umno kalo tak tabur-tabur duit, kerja tak jalan bang.

cupin_cipin posted on 4-10-2012 10:09 PM
kalau bang roy tak caya, silalah tanya kat balacis umngok yg berkuntum kat porem ni
Rm2 tu bg 1 a ...

kalau aku x silap kat bangunan umno tu ada bahagian diorang ni...tapi diorang lebih kepada penerangan...kalau penerangan sepatutnya dijawap dengan berhemah..berbahas ker apa...bukan main hentam camtu ajer...suka suki menghentam boleh merosakkan parti...ada kawan aku seorang ni aku saspek cybertrooper berbayar...aku tanya camner kerja apa ...sampai sekarang aku pun x tahu kerja apa...abih tu siapa support life ko ni...ada sugar mummy ker apa...yg aku tahu dia kerja hentam pembangkang dalam forum ehe...