CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: tumpanglalu74

Saksikan Pelukan Lemah Seorang Isteri Ketika Diceraikan Suami Di Mahkamah #madut

wanawina replied at 12-4-2021 07:52 AM
plot twist : laki tu cakap kat serina dia da cerai tp sebenanye belum. begitukah?

Takdenya plot twist ni sbb ada yg komen, serina ada di mahkamah masa cerai tu.

eyansss replied at 13-4-2021 05:37 AM
aku dulu free hair, pakai skirt...  pastu nature of work memang banyak libatkan lelaki (buat event ...

Ooohh biase la tu sis yg baik sume anak die yg jht sume anak org..pdhal die xtau ank die kemain jhtnye tak termasuk lg berlakon dan menipu depan dorgkn..tggu la sis untill the know the truth hehe

Edited by eyansss at 13-4-2021 07:23 AM
NurAlia14 replied at 13-4-2021 06:59 AM
Ooohh biase la tu sis yg baik sume anak die yg jht sume anak org..pdhal die xtau ank die kemain jh ...

hahaha...  banyak yang mencucuk tu yang jadi payah...  padahal suami aku yang beria2 ajak kawen n arwah abah mertua siap mintak cepatkan nikah sebab tak sabar anak nak kawen...  aku memang takde la nak amek hati dah manusia2 mencucuk tu n suami aku pun suruh aku dok dendiam sebab 3 tahun aku gigih amek hati semua tapi tetap aku dilayan teruk... ajak kenduri pun suami aku tak pegi dah sebab dia pun terasa hati...  dengan kengkawan pun mana dah aku campur...  malas...  hahaha...  aku tak rasa ralat pun sebab selama ni memang aku lone ranger...  sekarang aku focus kat anak2 aku, keluarga aku dan kawan2 aku je yang biar la nampak seciput tapi tak pernah judge n hina orang...  apatah lagi nak fitnah...

abbyhoney replied at 12-4-2021 04:20 AM
chef wan dah luahkan perasaan dia kt ig. Kesian juga dia. Dah berhabis ratus2 ribu utk perkahwinan ...

entahlah, mcm desperate plak sheols kedengaran dari summary chuols tu. bapaknya dah suruh tggu kejap, kenal2 lah dulu. aduhai akak sorang tu pun.

eyansss replied at 12-4-2021 09:52 AM
hahahaa...  sedap ayat ko bagi kat deme setepek...  padan muka...  macam aku masa memula kawen den ...

kesiannya chuols. dah kenapa mcm tu sekali org2 sekeliling chuols begitu toksik. Allahu.

Note: Thread has been banned by manager

Follow Us
sarah82 replied at 12-4-2021 10:14 AM
Dulu dia maki hamun dan aibkan arwah mak tiri dan bapa dia kan? Skrg.. Dia kena balik

alamak, chepone ni ada mak tiri? hmm..kena cari benang heols ni.

BoongaKertas replied at 13-4-2021 07:31 AM
kesiannya chuols. dah kenapa mcm tu sekali org2 sekeliling chuols begitu toksik. Allahu.

awal2 memang sedih sebab ingatkan bila kawen, keluarga jadi semakin besar n akan jadi lagi seronok...  suami banyak kali minta maaf sebab dia kata dia tak sangka sedaramara n keluarga dia camtu (dia ni sejenis tak campur orang n kalau berkumpul sedaramara, dia sibuk amek gambar n buat hal sendiri aje)...  yang kengkawan tu suami ada cakap baru sekarang dia faham kenapa aku tak campur kengkawan n dia ingat aku tak layan bebudak biasa2 (kami satu sekolah cuma bercinta bila reunion 12-13 tahun lepas habis sekolah)...

sfrnna replied at 12-4-2021 02:49 PM
Suami Serina sudah lama tawar hati dengan bekas isteri, dakwa perasaan dan kebajikan diri terabai be ...

wehhhhhh. setan sgguh statement heols. hahahaha! mohon pi melingkup sana.

eyansss replied at 12-4-2021 11:36 PM
awal2 memang sedih sebab ingatkan bila kawen, keluarga jadi semakin besar n akan jadi lagi seronok ...

tulah, yg penting chuols husband and wife stay stronger than ever tu paling penting. abaikan langau2 tu.

sarah82 replied at 12-4-2021 03:38 PM
Maaf TT iols terpaksa mencarut di mlm 1st Ramadhan yg mulia ni.. MODDD...Iols halalkan POINTS iols ...

hahahahahahahahahaha! iols agree dgn komen ni

Radzor replied at 12-4-2021 10:50 PM
ape la susah sangat. jakim buat la online database dah kawen ke  belum. biar org boleh check.

buat cam singapore...  boleh check status orang tu dah kawen ke, cerai ke, bini 4 ke, ada kes mahkamah ke...  semua ada...

BoongaKertas replied at 13-4-2021 07:38 AM
tulah, yg penting chuols husband and wife stay stronger than ever tu paling penting. abaikan langa ...

memula suami goyah jugak tapi alhamdulillah arwah abah mertua banyak gak ketuk kepala dia...  hahaha...  tu pun lepas arwah abah tanya aku kenapa aku banyak senyap je, tak macam memula kawen...  dan aku saspek dia ada call bapak aku sebab lepas beberapa bulan aku kawen, aku banyak diam kalau berkumpul, mostly melibatkan perjumpaan keluarga besar...  dan bapak aku confirm la tak cakap apa2 sebab aku tak pernah mengadu apa2 masalah kat dia...

sekarang ni alhamdulillah kami suami isteri makin kuat dan berharap sangat harapnya perkahwinan kami ni kekal la sampai hujung nyawa...

BoongaKertas replied at 13-4-2021 07:33 AM
alamak, chepone ni ada mak tiri? hmm..kena cari benang heols ni.

Ada.. Tak salah.. Bapa dia madukan mak dia..

BoongaKertas replied at 13-4-2021 07:39 AM
hahahahahahahahahaha! iols agree dgn komen ni

Hehehehe.. Geram.. Sbb lelaki2 tak guna seduit mcm dia la.. Ramai yg amalkan poligami dgn cara yg betul kena tempias.

Normabaru replied at 12-4-2021 09:54 PM
Laaa awat xmo minta ur own rights? Anak2 how..

Sabar k dik

I hv no kids kak .. tu i ckp sebijik kes ppuan ni.. i dh p buat cekup.. doc ckp xdak prob cuma belum rezeki. Ioolls pn dh nikah lain 3 yrs ago.. wit a man yg biasa2 tp luarbiasa utk ioollss.. happykn i.. xpnh bkira sesen pn. Apa i minta alhmdullah disediakan lambat atau cpt ja. Syukur sis ada hikmahnya.. so nasihat i utk mizah ni.. chill2.. perancangan tuhan akn lbih baik dmasa akn dtg..

babynina30 replied at 12-4-2021 06:37 PM
I dr aritu lebih concern, reti spiking ke miyor neh dgn anak2 sarinasss

suami masih kat Perlis
serina dan anak2 masih kat KL
kan masih PJJ juga....

suami tu berpisah dgn ex-isteri kerana masalah PJJ..
kan sengal kann...

Perlis - Kampar
     Vs
Perlis - Ampang

mana lebih jauh????

Joysparta replied at 12-4-2021 02:09 AM
Alahai sedihnya..pelukan terakhir.tu.harap ex wife nya dpt ganti yg lebih baik..muka pesek camtu pun ...

cepwan over mengadu domba ai kecam..jantan jijik ni pon ai kecam..kebajikan terabai?heyy binatang!!kebajikan jadahnye..ko tu laki..ko tu suami..suami la ptt jaga kebajikan isteri..kalau PJJ,suami la kene travel nak ke tmpt isteri..ko expect bini ko drve sorg2 tiap mggu p perlis ke.rubbish btol jantan ni..cepone..ko biarkan je la anak ko mengulit jantan ni..jgn amik tau dan bg duit dah..jgn nk explain cite mcm2..lantak kat diorg..
kpd ex wife jantan ni..smoga ko move on dgn btol2 lapang dada..aku rs doakan ko btol2 hepi lepas ni..

AyaqMeloSuam replied at 13-4-2021 12:04 AM
I hv no kids kak .. tu i ckp sebijik kes ppuan ni.. i dh p buat cekup.. doc ckp xdak prob cuma bel ...

sejuk sikit baca ayat chuols. hrp ex wife could read this one. jantan mcm tu usah ditangisi. tp sebelum move on, buat dia sengsara. report kat tindakan tatatertib tu terpaling wise sheold did.

tumpanglalu74 replied at 12-4-2021 08:31 PM
Eh..  Sukati orang la nak kasi ke tidak.  Orang bukan macam kamu..  Kamu bini mude sape?  Ce cerit ...

sy bg opinion shj. jgn lh marah. adoiiii