CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: koboi

LCW, KKK/TBH to Final All England, kejuaraan berganda?

PERLAWANAN MENDEBARKAN SEMALAM TAPI AKU YAKIN LCW MENANG.

x sehebat mana pun??hehehehe....

LOBAI SAR aka LOBAI JET penah tgk ke x nih LD main or mest ...
axl_bach Post at 14-3-2011 12:29

Dah kalah kalah lah...tak payah bagi banyak alasan.

LD memang tak sehebat mana pun...return dia teruk, langkah dia sumbang, pukul bola pun selalu keluar.

hebat mende?.

LCW semakin matang.

Reply 560# johan3036

hahahahah.... aku tengok gak mamat cina nih. cam hulk hogan pun ada gak gaya dia, cam incredible hulk bila nak jadi tuh huwaaaaaa.....

sebab nak tengok chong wei ngan lin dan, tido pun hampir 2 pagi , ngantuk jer kat opis hari nih .
suka suka bila tengok lin dan layu ditangan chong wei. muka lin dan pun ala2 beraaa jer time diumumkan chong wei juara dan time ambik hadiah. keh keh keh...

puas hati ngan permainan chong wei malam tadi. bergu kita pun best gak

bergu kantoi lagi..dah nk menang pon leh mungkoss lg

saja nak tunjuk muka lin dan jerk

masa dok layan match LD vs LCW semalam kalo tgk muka Rashid Sidek aku teringat final AE1996 masa dia diayamkan oleh jaguh Denmark Paul Erik Hoyer Larsen dulu....sakit ati btol layan match tu....aku memang minat permainan Rashid Sidek since 1992 but after kemunculan Heryanto Arbi permainan beliau amat teruk.....

Follow Us
sesape ade video game smalam tepek laa..aku kempunan ni nak tgk
chong wei beat lin dan stret set.
...

maya_27 Post at 14-3-2011 12:31

buka Astro Arena 801...skang baru abis 1st set....

malam ni takder ulangan ke pihak astro

tahniah LCW!

Dah kalah kalah lah...tak payah bagi banyak alasan.

LD memang tak sehebat mana pun...return d ...
Anak_Nogori Post at 14-3-2011 12:54

kalo x hebat mana camner laaa mamat cina tu leh menang AE 4x, juara olimpik, juara sukan asia, juara kejohanan dunia, juara hapantah lagi banyak aaa nak listkan.....

tp bila aku layan balik match ari ni nampak apa yg LCW wat kat LD adalah sama cam yg selalu LD wat tiap kali lawan ngan LCW iaitu biasanya kalo LCW berjaya kutip point melalui smash LD akan cepat2 smash balik utk kutip beberapa point lepas tu....n match semalam tiap kali LD berjaya kutip point LCW akan terus menyerang balik dgn gagah......

cuma yg nampak ketara sedikit kelemahan LCW bila dia dah leading n dah nak dekat tamatkan match dia akan menjadi kelam kabut, maybe pengalaman2 sebelumnya LD sentiasa berjaya mengejar balik membuatkan LCW sedikit kalut di akhir2 permainan.....sama gak cam semalam just lucky sbb LD pun nampak kalut gak bila LCW semakin menghampiri angka 21.....

kudos to LCW n kudos also to LOBAI SAR aka LOBAI JET kerana berjaya meruntuhkan tembok perkauman dgn meminati LATUK LCW....hidup ketuanan rakyat......hehehehe

malam ni takder ulangan ke pihak astro
mawarputih2612 Post at 14-3-2011 13:08

ada kot... kalau menang dorang ulang bebanyak kali...

agak2 gomen China bagi hukuman tembak tak kat Lin Dan pasal kalah dan memalukan negara?

kalo x hebat mana camner laaa mamat cina tu leh menang AE 4x, juara olimpik, juara sukan asia, ...
axl_bach Post at 14-3-2011 13:10

itu dulu...masa tu LCW tak tahu baca lagi...sekarang...terkangkang ke strait set..

lagipun masa semifinal..LD kalahkan pemain yg tidak terkenal dari Jerman tu pun tiga set.

hebat mendenya?.

Nah youtube sapa2 yg teringin nak tengok  http://www.youtube.com/watch?v=bD9yKhr9sJU  part seterusnya ikuti channel i uploader tuh.

lindan dah tak kuat dah..... baik sikit dari bao cun lai jerk... dapatlah lebeh satu mata dari dua2 set sbb tuh asyik tarik diri jerk... takut jadi camnih ler

kalo thn lepas.. Dato LCW menang, org kata Lin Dan tak turun..
skrg..mmg terbukti kejagoan Dato LCW!

lin dan tak kuat sebab dah kawen kot?
latuk comweiii, sila jangan kawen sbl olimpik ok...

cam hampeh jer pengulas yg bertaraf datuk kat astro arena...ada ke leh kata LCW dah menang semua kejuaraan kecuali Olimpik....habis tu SUkan Asia, Kejohanan DUnia, Piala Thomas tu dah baper kali LCW menang....yer la minat dkt LCW tapi nak ulas pun wat ler research sket2 pasal LCW.....yg LCW menang byk ialah Super Series......

Post Last Edit by axl_bach at 14-3-2011 13:56
itu dulu...masa tu LCW tak tahu baca lagi...sekarang...terkangkang ke strait set..

lagipun ma ...
Anak_Nogori Post at 14-3-2011 13:20

aku amik kenyataan ni sebagai seorang yg baru first time layan permainan LD.....bagi peminat sukan badminton walaupun peminat LATUK LCW akan mengakui LD adalah jaguh terhebat dunia badminton......aku pun peminat LATUK LCW tp aku xnak menafikan hakikat yg LD adalah a better player berbanding LCW.....cuma berharap LATUK dapat meneruskan permainan seperti semalam.... pasti saingan akan bertambah sengit dlm memburu kejuaraan Olimpik 2012 nnt jika kedua2 gergasi badminton ini beraksi di tahap tertinggi permainan masing2......

kalo ko nak tau sebelum ni pun x salah aku LCW pernah gak menang straight set melawan LD this is not the first time but kena tgk gak berapa kali LCW telah di"ayam"kan oleh LD sebelum ni......

Siapa dia selepas LCW?