CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: eenaz

PROPERTIES AREA BANGI&KAJANG

Close [Copy link]
salam...

untuk makluman semua...taska bakal dibuka pada bulan mei depan INSHALAH..jika panjang umur saya...buat masa ni semuanya berjalan dengan lancar dan baik sekali alhamdulilah...

Konsep taska adalah sama iaitu playschool,beroperasi 24 jam,pengambilan kanak2 dari 0-4 tahun sahaja, penuh dengan aktiviti yang disediakan mengikut umur, pembelajaran melalui permainan, pemakanan adalah mengikut carta pemaknnan yang seimbang dan berkhasiat untuk pertumbuhan dan perkembangan otak yang baik, bayaran mengikut umur 0-2 (infant) rm250, 2 keatas hingga 4 tahun (toddler) rm200 dan sebagai (kami akan adakan perjumpaan dengan ibu bapa sebelum pembukaan resmi dibuka, jadi boleh tanya info selanjutnya terus kepada pihak kami pada hari tersebut)

Seiapa yang ingin menghantar anak2 ke taska saya, diharap dapat memberikan kata setuju dan saya akan pm saudara dan saudari alamat taska kami.

Oh ya..HARI DAN TARIKH MASIH BELUM DITETAPKAN...ini hanyalah pemberitahuan awal...apapun saya akan beritahu disini tentang tarikh dan hari tersebut...terima kasih..

p/s:pengambilan kanak2 adalah terhad ya....tak ambil banyak sebab kami nak tonjolkan kualiti lebih dari kuantiti..

[ Last edited by  putratropika at 6-4-2008 08:34 AM ]

Originally posted by putratropika at 6-4-2008 08:24
salam...

untuk makluman semua...taska bakal dibuka pada bulan mei depan INSHALAH..jika panjang umur saya...buat masa ni semuanya berjalan dengan lancar dan baik sekali alhamdulilah...

Konse ...

TAHNIAHHHHHHHHHHHHHHH, akirnya tercapai juga cita-cita
Kalau saya ada nak kecik nak juga hantar tapi sem anya dah makdam bapak budak, Syabasssssssssssssss

Originally posted by Taufik at 7-4-2008 11:25 AM

TAHNIAHHHHHHHHHHHHHHH, akirnya tercapai juga cita-cita
Kalau saya ada nak kecik nak juga hantar tapi sem anya dah makdam bapak budak, Syabasssssssssssssss

TERIMA KASIHHHHHHHHH....,Syukur alhamdulilah kehadratnnya...memudahkan segala perancangan...

eh taufik...kalau mak ngan pak budak nak menyinggah pun apa salahnya..boleh borak pasal konsep taska saya ni..borak berilmiah katanya

anyway...cuma nak bagitau...kalau sesapa nak hantar anak waktu malam pun saya ada sediakan service tu, sebab tu 24 jam...maaaanaaaala tau kannnnn..ada mak pak yang nak berdating berdua sekali sekala keerr..tak nak bawak anak boleh ler hantar kat tempat saya...

just for the basic info..untuk lain2 info kena pm yer...kang aku kena tendang dengan mod pulak..

Reply #723 putratropika's post

tahniahhh... at lastttt... 24 jam... x tdo ker???

Reply #724 addicted's post

thnkssss!!tidooo...tido berdiri...

Reply #577 eenaz's post

EENAZ.... masih available lg x umah kat c2??? bangi tang mana yer????

Follow Us
Salam...

Tak de sapa2 tinggal kat Bandar Mahkota Cheras ke?

Ade agent jual umah ke kat sini?

posting ilang?

salammmmmmmmmm

ermmm...page ilang ke?

Ada satu projek baru kat sebelah PLPP bangi nak naik tak lama lagi..kat area sg merab..kawasan tu dah siap buat pengadang zink aku tengok semalam..ada sesapa ada info pasal projek tu x?

Ada satu projek baru kat sebelah PLPP bangi nak naik tak lama lagi..kat area sg merab..kawasan tu dah siap buat pengadang zink aku tengok semalam..ada sesapa ada info pasal projek tu x?

sape ada duduk kat area bangi villa? okay tak area tu?

ader satu prjek baru//kat kajang 20*80 RM 235,000
dekat cuba tppt.com.my

Rumah Taman Impian putra Bangi

Lepas baca komen gang forum dalam ruangan ni pasal Taman Impian Putra kat bangi tuh,tergerak la hati nak survey..maklumlah..murah..dalam 178K jer..terrace dua tingkat 20 x 70..on the way gi sana,kuar ikut tol ukm bangi then korner kanan lalu depan kolej yayasan mara then ikut jalan bangi lama..actually tak la berapa jauh sgt..kawasan hijau..peaceful..okie la for me yg keje Astro kat TPM..lrt bangi pun tak berapa jauh if malas nak drive..but bila sampai sana..mak aiii..harga dah naik..paling murah 198,900..semi d RM300K+..cepatnye naik harge..Januari dulu still 178K..signboard kat tepi highway tuh pun still price 178K..siap salesman tuh kata lagi nak launch unit baru 2,3 bulan lagi started 203K keatas..alahaiii..skang ni model Lili ngan Melati..yang rumah 178K tu model Rossy ada satu lagi kosong sebab loan bank tak lulus but dorang jual same price 198,900 gak..same ngan latest launch..mak aiii..bingung aku..aku gi bukit mahkota..tanya developer..dorang kata akan launch phase baru 9C (kalau tak silap) dalam bulan 8-10 tahun nii..starting proce 194K ke atas utk 22 x 70 double storey terrace..ermm...mane satu nak amik ni..bukit mahkota tu jauh skit..tapi freehold..bangi leasehold..tapi for me,tak kisah sgt..tempoh leased hold 100 thn tu aku dah reput dalam tanah..dah tak pikir pasal duniawi, lagipun kalau nak tambah just bayar premium jer..for those yg pikir nak cagar umah ke in the future,maybe suke freehold..or nak buat pusaka ke...hehehhehe...dok jenuh pikir..which one better... bukit mahkota ke taman impian putra?..

alaaaa...impian putra laaa...best apa duk kat bandar seri putra..ekses senang...pesat membangunn...umah kedai pun dekat jek...kat sini semua ada..balai polis...balai bomba..sekolah menengag atau rendah universiti...masjid besar..semua kat seri putra..meh la duk siniiiiiiiiiiiiiiiiiii

Originally posted by sunsilk at 16-4-2008 23:32
Lepas baca komen gang forum dalam ruangan ni pasal Taman Impian Putra kat bangi tuh,tergerak la hati nak survey..maklumlah..murah..dalam 178K jer..terrace dua tingkat 20 x 70..on the way gi sana, ...

Saya sokong u beli kat Taman Impian Putra, Saya pun dah beli disana, boleh kita berjiran, dulu harganya memang murah tapi la ni dah naik sikit.
Cepat beli nanti naik lagi. Saya beli rumah jenis Ixia. Bayangkan rumah contoh termasuk perabotnya dulu harganya RM 688,000.00 sahaja tapi baru dua minggu lepas saya pergi dan saleman bagitau rumah contoh tu dah dibeli dengan harga RM 735,000.00, cepatnya naillllllllllllllll, beli cepat beb.

My opinion, better beli Impian Putra sebab area Bandar Seri Putra ni lebih membangun compare dengan Mahkota.  Even sekolah (ren, men), masjid, balai polis, bomba semua akan dibina di BSP.  Malah ada rakan2 yg tinggal di Mahkota complain pasal suasana yg kurang meriah dan kekurangan facilities kat sana.

Tapi it still depend on you since you are the one pay the house.  Just my opinion.

Oh ya...lupa nak inform yg BSP akan launch  project baru end of the month or early next month.....ada a few design ler....22x70, 24x70 and 26x65.  Kalau nak tahu lebih lanjut, try tanya sale office BSP (Bangi Height).

Information ni saya dapat dari BSP sendiri.  Saya pun mmg dah beli rumah dan tinggal kat area BSP since last year....masa tu 24x70 RM225K

Oh ya...lupa nak inform yg BSP akan launch project baru end of themonth or early next month.....ada a few design ler....22x70, 24x70 and26x65. Kalau nak tahu lebih lanjut, try tanya sale office BSP (BangiHeight).Information ni saya dapat dari BSP sendiri. Saya pun mmg dah beli rumahdan tinggal kat area BSP since last year....masa tu 24x70 RM225K