CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: PeminatSiti

Litchin Debella - Bakal lebih meletup(Testimoni AISYAH terkinill!! pg 14)

salam..tumpang lalu mod,tuan tanah...off topix jap.sekjapppp je.

sape yg mmg dah minum litchin ni ,n dapat result bagus,n nak beli dgn harga murah ,boleh pm saya.sbb saya nak habiskan stok2 kat umah ni.sbb my mother dah x amek litchin.x larat katanya.so,sesiapa yg berminat,pm saya n saya bg harga.

x nak simpan dah kat rumah.huhu.no consultant ye.sbb saya hanya nak habiskan stok yg ada sahaja.

thx.

Hehe .. rata2 yang amik Litchin dan yang memerhati member2 yang amik Litchin ni akui ... muka nampak berseri2 .. nampak muda dari biasa .. . Takde apa yg nak Enzim and Fiber Litchin mmg dari ekstrak 2kg buah and sayur .. So mmg tak mustahil kulit nampak cantik juga tau plus cerah dari biasa

Cara amik je musti nak kena gaya ..

salam...
setelah berpuashati dengan produk nih...akhirnya saya juga mnceburkan diri mnjadi traders...mmg saya amat ske ngan produk nih...walau pertama kali saya guna produk nih..saya rase gagal..mcm x besh jer..mcm sama je ngan produk lain...pastu..saya try lagi..dgn kaedah n cara yg betul...haaaa...amek ngkau!!>..5kg ilang dalam 10 hari...amat ske!!!...so saya mmg yakin...4-5 liter air amat mmbntu utk mnurunkan berat badan apabila mgunakan produk litchin...kalu korg dah amek litchin pastikan minum 4-5 liter air supaya korang dapat hasil yg berbaloi...bleh la roger2 saya kalu nk lebih info n nasihat utk kurus....saya dah byk kali gagal utk kurus..tp dgn litchin tidak lagi..percayalah..anda pasti puashati!!

Nak tanyala kat sini, nk selak page belakang tak sempat rasanya, boleh tak ibu yg menyusukan baby mengambil produk ni?

Terima kasih kepada yg membantu..

Nak tanyala kat sini, nk selak page belakang tak sempat rasanya, boleh tak ibu yg menyusukan baby me ...
anggunrias Post at 28-2-2011 01:20

Ibu menyusu takde masalah amik Litchin .. malah alhamd baby tak kembung selain air susu bertambah. Testimoni lak mmg success asalkan kena gaya pengambilan .. So mmg no problem anggun ..

Follow Us
Ibu menyusu takde masalah amik Litchin .. malah alhamd baby tak kembung selain air susu bertamba ...
suffah Post at 28-2-2011 08:45

Maknanya ambil litchin shj ya? Enzim tk perlu?

Maknanya ambil litchin shj ya? Enzim tk perlu?
anggunrias Post at 28-2-2011 10:04

Ehh anggun .. dalam 1 set Litchin ada Enzim dan Fiber. Dua2 kena amik. Sy dam PM anggun. Gi side atas web ni, tengok belah kanan, ada sampul surat merah, click situ huhu ..

best nyerrr..... mahal jugak yer.. satu set berapa hari jer mkn nie?

Iskkk .. 2kg 2 hari tu bukan not bad huhu .. success sgt ... apapun tahniah Flower coz tak semua  ...
suffah Post at 26-2-2011 16:52

Oo..camtu ke.ingatkan time posa ambik litchin lagi cpt turun.kalau camtu,tunggu habis satu pek dulu la.sayang nk tinggal.tgh laju penurunan ni..hehe

(posted by mobile)

best nyerrr..... mahal jugak yer.. satu set berapa hari jer mkn nie?
cutieslilies Post at 28-2-2011 17:40

Hehe .. 1 set :-

Enzim - 10 hari
Fiber - 20 hari

10 hari leh tuurn 3-7kg insyaallah

Oo..camtu ke.ingatkan time posa ambik litchin lagi cpt turun.kalau camtu,tunggu habis satu pek d ...
FlowerGirl Post at 28-2-2011 17:58

Ehh .. leh je pose .. tanpa Litchin .. Insyaallah tak naik and tak mustahil tau leh turun kg lagi hehe ... Pose lebih aula ... teruskan pose ..

saya adalah ibu yg nyusu kan anak...so far..ok jer...insyaAllah....cubalah litchin...pasti berbaloi...yg pnting..apabila nk mulakan hdup bsm litchin, jgn lupa bermadu dengan air..air amat2 pnting!!!!...

saya amat puashati dgn litchin......kalu boleh...jgnlah guna litchin sekadar cuba2...tp pastikan sampai dapat berat ideal..pasti berbaloi!!!

kadang2 kita rasa produk nih mahal...tp bila x cuba kita teringat2 plak..tp rase lagi rugi kalu lambat mncuba kiranya org lain kurus dulu..tp sndiri x kurus2...asyik berangan utk kurus...cubalah!!..berkorbanlah sekarang utk ksihatan diri..

ada tips tk nk minum air sampai 5liter tu?

Ehh anggun .. dalam 1 set Litchin ada Enzim dan Fiber. Dua2 kena amik. Sy dam PM anggun. Gi side ...
suffah Post at 28-2-2011 11:02

ooppss sorry tak perasan dh check kt pm, insyaAllah kalu ada budgetnya akan cuba juga utk membelinya

Reply 736# Dark-Ang3L

DA...

minum air 5 liter sehari...memula..bila bangun pagi...sblm masuk bilik air...minum la 2 gelas air..normally 2gelas=400ml air...pas mndi...solat subuh...bersiap2..than..minum enzim ngan 200ml air..pastuh..minum lagi air masak dalam 600ml...so...sblm g keje, u dah minum air masak 1 liter..

pastuh..dalam pkol 8.30 u bleh b/fast..sblm b/fast..minum 200ml air dulu...kalu dapat minum 400ml..lagi bagus..huhuh..30minit pas b/fast...try minum lagi dalam 400ml...

target la sblm pkol 10 u dah minum 1 liter air lagi...total u dah minum 2 liter..

pastuh..target lagi..sblm pkol 2 ptg..u dah minm 1 liter air...pastuh sblm pkol 5/6 ptg...minum lagi 1 liter..dan bakinya mlm..

baginya saya..utk minum air yg byk..gunakan botol mineral yang besar...kalu guna cawan/gelas..leceh sket...x pun guna tupperware yg i liter...skali minum..bleh minum dalam kuantiti yg byk...try laa....pasti u bley!! jgn sia2kan litchin hanya krn u kurang minum air...rugi tau..kuatkan semangat yer!

ada tips tk nk minum air sampai 5liter tu?
Dark-Ang3L Post at 28-2-2011 23:05

Mula minum 3 teguk setiap 10 minit angel .. Nanti akan rasa makin minum sikit2 gitu makin haus .. tanda ingred litchin bertindak efficient ngan body dgn bantuan air sbg agen pembantu penurunan kg yg utama ..

ooppss sorry tak perasan dh check kt pm, insyaAllah kalu ada budgetnya akan cuba juga utk memb ...
anggunrias Post at 28-2-2011 23:35

Tkpe anggun .. mmg tau beginner ramai yg tak tahu ..