CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: tumpanglalu74

Fitnah Blackout

AdamBillionaire posted on 6-5-2013 11:25 PM
takkan kau tak boleh agak satu kotak ada berapa? satu peti purata ada 500 vote..

let say a ...

undi rosak pun kena la sama ngn bil pengundi.. nampak sangat ko ni bodoh.. hahaha

yellowfin posted on 6-5-2013 11:25 PM
Orang SPR tu telan agaknya...

Tu la aku tak paham puak2 ni... ada jer alasan...dah tentu Age ...

hahahaha.. tu la.. dorg ni kuat nipu.. bila tanya detail dan dah kantoi mula la naik hangin

AdamBillionaire posted on 6-5-2013 11:25 PM
takkan kau tak boleh agak satu kotak ada berapa? satu peti purata ada 500 vote..

let say a ...

Berapa undi rosak pon direkod... bila ditolak benda tu tetap akan tally...

alasan lain plak...next....

BlueHand posted on 6-5-2013 11:28 PM
undi rosak pun kena la sama ngn bil pengundi.. nampak sangat ko ni bodoh.. hahaha

kena faham undi rosak +undi PR + BN + bebas+ berjasa baru di kira total undi.. celah mana undi rosak kena sama dengan semua jumlah undi.. alahai.. macai2.. menipu memfitnah berpisah tiada...

yellowfin posted on 6-5-2013 11:29 PM
Berapa undi rosak pon direkod... bila ditolak benda tu tetap akan tally...

alasan lain plak...n ...

ye ke. kalau rekod tempat adam borang 14 asal tak isi. tak sahkan? pelikkan.. standard menipu macai.. kes dh pasang lawyer.. wait and see.. hope kebenaran terbongkar.. bukti semua dh ada. report polis oleh ngo dan lain2 lg sedang dilakukan..

isu dakwat kekal nape tak mahu jawab? mana dakwat kekal nya? hahaha.. jawablah macai?

AdamBillionaire posted on 6-5-2013 11:27 PM
adam bukan petugas PRU. adam hanya kempen kt markas je... ha'ah... agent2 kita pe semua caka ...

aku ingat ko dapat fakta live, nyata depan mata..sebab on ur early post ko ckp mcm tu..lastly hearsay/internet jgk

jgn nak personal attack aku macai etc2 lah..nampak kebodohan kau, xboleh jawap soalan simple, tapi ckp berdegar degar

Follow Us
bdkminangn9 posted on 6-5-2013 11:34 PM
aku ingat ko dapat fakta live, nyata depan mata..sebab on ur early post ko ckp mcm tu..lastly hear ...

agreed bro ..setakat cakap berdegar tapi rupanya dengar citer orang dan baca dari fb orang ...baik dok diam ...

AdamBillionaire posted on 6-5-2013 11:32 PM
ye ke. kalau rekod tempat adam borang 14 asal tak isi. tak sahkan? pelikkan.. standard menip ...

Kalo sebut pasal bukti...bukti ni...aku malas nak dengar... Anwart mmg bnyak bukti itu ini... dari tahun 1998 punya bukti pon tak jadi apa lagi...

Dakwat kat tangan aku ni ok jer lagi takda apa pon...

bdkminangn9 posted on 6-5-2013 11:34 PM
aku ingat ko dapat fakta live, nyata depan mata..sebab on ur early post ko ckp mcm tu..lastly hear ...

mmg dpt info dari internet lah.. bukan adam ada depan mata pun kt kawasan tu... cuba jawab nape dakwat kekal tak kekal? aceh.. tu dh menipu dah..

dakwat kekal kalau tak kekal? pengundi hantu boleh undi banyak kali.. pengundi pos mcm papa gomo ada banyak lokasi undi. IC palsu boleh dibuat?database SPR buatkan? nampakkan game dakwat kekal? belum masuk lagi sabotaj..

takpe..peguam PR semua tgh kumpul bukti nak bawa ke court.. dont worry

yellowfin posted on 6-5-2013 11:36 PM
Kalo sebut pasal bukti...bukti ni...aku malas nak dengar... Anwart mmg bnyak bukti itu ini... dari ...

berani kau sumpah nama ALLAH wallahi? watallahi? wabillahi? dakwat kekal kat jari tangan kau masih ada lg? kalau kau tipu kau kena makan petir? berani ke? cuba lah sumpah mcm saiful bukhari depan kaabah? berani ke?

Makcik saya orang Bentong. Dia cakap kat rumah dia malam tadi takde pun black out. Tapi mana tau ada orang main suis lampu di dewan tu pula kan.

AdamBillionaire posted on 6-5-2013 10:47 PM
setuju bro...

tempat aku mmg tak dinafikan kubu BN. tp bila kita org check informal ckp b ...
nampak tak game mereka?? terdesak bro.. mereka guna bangla? guna fake IC polis tentera undi pos? guna dakwat tak kekal? tp lead PR..

aku betul2 nak tau kalau ko bole provide facts about this..or it is just ur assumption based on hatred to BN?

lets be natural on this, kalau u ada fakta/bukti kemukakan..jgn just hearsay/dgr dari kawan/share dari facebook etc2, then ko nak terus sebarkan news macam ni..aku pun xsuka benda ni kalau betul2 berlaku

AdamBillionaire posted on 6-5-2013 11:27 PM
adam bukan petugas PRU. adam hanya kempen kt markas je... ha'ah... agent2 kita pe semua caka ...

Wkt hal tu jadi apesal agent tu senyap je?  

Bersuara je la... kalau diam tgk je maknanya dia bersubahat sekali... then tapayah la salahkan org lain.

AdamBillionaire posted on 6-5-2013 11:38 PM
berani kau sumpah nama ALLAH wallahi? watallahi? wabillahi? dakwat kekal kat jari tangan kau masih ...

Saya tak akan bersumpah... Saya dah rujok ulamak2 tersohor luar negara dan nereka melarang saya melakukan sumpah...

Mcm pernah dgr je statement mcm ni kan...

lasagnaklcc posted on 6-5-2013 11:41 PM
Wkt hal tu jadi apesal agent tu senyap je?  

Bersuara je la... kalau diam tgk je maknanya dia b ...

blh tgk kt you tube. agent bersuara.. contoh kes bawa peti undi guna teksi? bawa lari peti undi di putrajaya? sampai pengiraan semula? dan lain2 lg? agent mmg bersuara.. sama ada di layan atau tak? itu je jd masalah..

sama isu dengan dakwat kekal..kenapa tak kekal???!!!!!

banyak undi PRU kali ni undi hantu.. dekat tangan tiada dakwat kekal. database SPR banyak orang tak wujud.. lepas tu boleh undi banyak lokasi dengan bawa bukti tangan? dan nama dah tersenarai dalam database SPR.. jd kena faham kepentingan dakwat kekal tu.. tgk game SPR.. habis kerana dakwat tak  kekal semua jadi hantu!

yellowfin posted on 6-5-2013 11:42 PM
Saya tak akan bersumpah... Saya dah rujok ulamak2 tersohor luar negara dan nereka melarang saya me ...

tak pe. adam tahu kau ni penipu pembohong.. tak perlu layan orang mcm kau.. dah ngaku  ada kt tangan takut bersumpah.. tengok saiful bukhari berani bersumpah.. kau ni pengecut.. tak berani bersumpah.. adam dh agak dah

AdamBillionaire posted on 6-5-2013 11:45 PM
tak pe. adam tahu kau ni penipu pembohong.. tak perlu layan orang mcm kau.. dah ngaku  ada kt tang ...

Sekarang ko tahu pulak cakap orang penipu jer takut bersumpah... Dulu mahadewa takut bersumpah takde pulak ko kata gitu... Jadi kesimpulannya mahadewa adalah penipu la kan...

yellowfin posted on 6-5-2013 11:50 PM
Sekarang ko tahu pulak cakap orang penipu jer takut bersumpah... Dulu mahadewa takut bersumpah tak ...

tahu takut bersumpah.. penipu.. alahai.. kalau dah menipu dah lah.. beribu orang cakap dakwat tak kekal. tetiba kau cakap dakwat masih kekal kat jari kau.. nampak sgt kau menipu.. kalau kau menipu? kalau kau ditimpa malang salahkan diri kau? sebab kau ni penipu ok.. bye penipu.. malas nak layan penipu.. standard macai.. pembohong besar...

Permainan diorang memang dah nampak sangat. Apa boleh buat kita tak ada bukti kukuh. Sepandai2 tupai melompat, akhirnya jatuh ke tanah jua.

sorok kertas undi celah b.ontot......