CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 51648|Reply: 219

salah ke buat love bite?

saya nak tanya...kalau dah ada thread ni mintak maaf la... saya budak baru belajar....salah ke kalau kita buat love bite kat leher husband kite....sebab ada akak kat umah kita  dia cakap jangan buat memalukan suami kita....betul ke..bleh tak bagi pendapat kat sini sebab qisha suka sangat buat love bite kat suami qisha.....

[ Last edited by  putubambu at 25-8-2006 03:40 PM ]

Rate

1

unplugged This user has been deleted
Kalau husband you ni seorang yang sentiasa berhadapan dengan public, macam lecturer contohnya rasanya mungkin nampak tak sesuai, mungkin saya silap. Sebenarnya love bite ni tak salah pun dan kalau dikatakan memalukan tu bergantung pada orang yang melihatnya. Kalau saya nampak lovebite kat leher kawan saya, saya buat tak tahu jer. Tapi kalau kawan rapat yang boleh bergurau dan open minded, ya kami akan wooooo.. ganasnya nyamuk gigit.

tu kena tanya hubby sendiri..bukan tanya org lain qisha..

cam kak norsha takleh la buat kat leher..sb nanti yg sana nampak, kena la jaga hati...so, kadang2 ada reason apesal hubby taknak love bite..bukan sb sengaja..

tapi akak tibai jugak buat..tapi kat tempat yg tersembunyi laaaa...sure tak nampak di pandangan org nyaa..:nyorok:

apa tujuan sbnr org wat love bite kt partner dia yek? sbg trade mark yg laki tu dah ada yg punya? :hmm:

Roma tak suka buat lovebite kat hb. kekadang bila tengok orang ada lovebite cam malu la tengok

Originally posted by norsha at 25-8-2006 03:13 PM

cam kak norsha takleh la buat kat leher..sb nanti yg sana nampak, kena la jaga hati...so, kadang2 ada reason apesal hubby taknak love bi ...

kalo kat tmpt yg tersembunyi tu yg di sana x leh nmpk ke norsha?:bgrin:

Follow Us
Originally posted by pinkish at 25-8-2006 03:15 PM
apa tujuan sbnr org wat love bite kt partner dia yek? sbg trade mark yg laki tu dah ada yg punya? :hmm:

kalau scope love bite ni dibesarkan kepada couple selain laki bini, yes mungkin dia nak kata he is mine.

salah ke x salah kena tanya hb.kalo dia rasa selesa buat la ekekekeek.

tp pada akula kalo hr keje tu kan yg mana org luor boleh nmpk gitu cam kureng sesuei je

tp kalo hb kata dia x kisah taram je la ekekek

Reply #7 unplugged's post

kalo laki bini plak?

kak norsha...suami qisha tak penah kata tak boleh atau boleh...buat ke tak buat ke...sama saja tak penah plak dia kata jangan....tapi tak tahu lah dah 5 tahun kawin ni memang selalu qisha buat...dah jadi tabiat pun...mesti nak  buat....selama ni takde la plak orang ckp ape2 tapi sejak akak jiran tu pindah...dia plak cakap camtu...camne yek....malu pun ada bila ditegur ....tu yang tanya salah ke tak...

Reply #6 pinkish's post

kang aku cakap specific place..ada lagi suara2 yg cakap...aku nie cakap main lepas jer..:lol

gerenti tak nampak nyaaaa..unless dia pi belek kat area2 celah2 tuu berjam2...takde masa nyaa dia nak buat..kalo dia ada masa nak buat., sahih laki aku cakap no dah kat aku..:lol

Originally posted by pinkish at 25-8-2006 03:15 PM

suami saya pernah cerita staff dia masuk office penuh love bite kat leher sbb wife dia cemburu suami dia car pool dgn staff ppuan ke tempat keja.

Reply #4 pinkish's post

tujuan love bite?maybe different org different reason..

kalo norsha...i likeeee ganez2 skettt bila berkebun2 niee...so, i feel sooo excited if i can do it or received it during foreplayy...:nyorok:

Tak salah pun..
kalo dah halal..
salah kalau masih haram!

Rate

1

Originally posted by pinkish at 25-8-2006 03:20 PM
kalo laki bini plak?

adehh.. aku jugak yg kena.

Aku suka gak la buat merah-merah tu, tapi wife aku bertudung so takde masalah lah. Time dia nak sembahyang kat office tu memang la member2 dia nampak, ada yg buat bodo dan ada yang menyakat. Biasalah perempuan. Cuma kalau tahu ada kaum keluarga nak datang rumah atau nak gi rumah dia orang, memang tak buat la. Dulu sekali dia orang datang mengejut, pehh.. tebal la jugak muka kita orang.

Aku pun ada la jugak merah-merah kat leher, tapi biasanya dia tanya dulu sebelum buat. Pasal kadang-kadang ada masanya tak sesuai. Tapi kalau esok lusa dia nak outstation, masing-masing merah lah.

Reply #10 qisha79's post

ooo..kalau hubby tak kesah, bior jer la kalo jiran tu nak tegur...(dia jeles kot hubby dia tak minat love bite2 nie...:lol)

Originally posted by norsha at 25-8-2006 03:13 PM

cam kak norsha takleh la buat kat leher..sb nanti yg sana nampak, kena la jaga hati...so, kadang2 ada reason apesal hubby taknak love bi ...

:setuju: :setuju:

toksah ler wat kat leher... tompek lain kan ado.. i suker wat kat dade hubby i...

Originally posted by norsha at 25-8-2006 03:30 PM
tujuan love bite?maybe different org different reason..

kalo norsha...i likeeee ganez2 skettt bila berkebun2 niee...so, i feel sooo excited if i can do it or received it during foreplayy...:nyorok:

'berkebun'?
wkakakaa... :lol
ada2 je si norsha ni..

qisha.. tu semua tak salah..kalau awak buat kat hubby awak sendiri..
cuma penerimaan dia tu.. dia suka ke tidak..
kalau dia tak cakap ape tu.. biaukan ajelah.. maksudnya dia pun rela lah tu. .:bgrin:

kalau putu..sama cam norsha gak le.. kat tempat2 yg terseilt..tersembunyi.. :bgrin::nyorok::nyorok:

Originally posted by putubambu at 25-8-2006 03:43 PM

'berkebun'?
wkakakaa...  
ada2 je si norsha ni..

qisha.. tu semua tak salah..kalau awak buat kat hubby awak sendiri..
cuma penerimaan dia tu.. dia suka ke tidak..
kalau dia tak cakap ape tu.. biaukan ajelah.. maksudnya dia pun rela lah tu. .

kalau putu..sama cam norsha gak le.. kat tempat2 yg terseilt..tersembunyi..

ya betul tu mod..

Banyak lagi tempat untuk lepaskan geram tu, contohnya kat buku lali ke, celah ketiak ke atau atas kepala.. takde masalah dengan orang nak tengok atau rasa malu malu.

tak salah rasanyer kalau nak buat love bite tuh.......

tinggal lagik, cuba tanyer hubby samada dia selesa tak kalau ada love bite tuh....

kalau dia tak kesah, blasah je lew.....

toksah heran apa org nak cakap....benda da halal......