CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 29422|Reply: 191

kebolehan istimewa..

Assalamualaikum kepada sume..disini saya hndk membincangkan tntg kbolehan istimewa individu sprti dpt mlihat lbih dr manusia biasa, visi tentang masa depan, mimpi, psychic, dan pelbagai lagi..jgn takut dan jgn malu.. bleh tgk klibat, mimpi masa dpn, mmgil ssuatu, dan pelbagai lg..jemput masuk, kita bincang..

[ Last edited by  kroit92 at 10-5-2009 18:18 ]

ASM.
kroit92!
orang tak ada keistimewaan macam aku nih boleh join ka? wa...hang memang hebat gamaknya. Agak-agak hang boleh nampak tak kelibat aku? adu...bahaya nih

ninjamerah This user has been deleted
kalau buleh , tolong la tulis dalam ejaan bahasa malaysia yang biasa.....bahasa sms ni memeningkan kep[ala aku laa.

ni lebih kurang topik supernatural pada diri anda...by me_ai
kat thread belakang ni dah ader...mod tolong merge klu dah ada yer..

???????????

saya ader kuasa luar biasa yg boleh mengenalpasti pomp yg virgin dan tak virgin

Follow Us
Originally posted by ninjamerah at 24-1-2007 08:31 AM
kalau buleh , tolong la tulis dalam ejaan bahasa malaysia yang biasa.....bahasa sms ni memeningkan kep[ala aku laa.

Interpretasi pertama masa aku baca, memang aku dah geram.:@ Harap gunakan bahasa malaysia biasa supaya lebih mudah diterima ramai.

Originally posted by demonicboy at 24-1-2007 01:01 PM
saya ader kuasa luar biasa yg boleh mengenalpasti pomp yg virgin dan tak virgin

Kalau nak tengok lelaki ada masih ada teruna atau tak, boleh tak?

hadoih This user has been deleted
ermm.. tuan uma, kamu ni ada kebolehan cr barang yg ilang tak?

u all ni x baik tau..tuan umah tu tanya elok2..klau xde jwabla xde..sian tuan umah..jgn nangis ye..kite semua ade kelebihan....kelebihan bet, bet dapat mengagak dengan tepat siapa yg kentut senyap tapi bau...perghhhhh..membunuh..

kira pandai cari "silent killer" la ni..amacam..ok tak

ok, ok..aku cakap betul2..tp asal korang semua layan buruk ar? cam bebudak jek..nasib baik ader sorang yang baik hati..maaf lah hadoih, saya cuma ader yg biase nyer..kalau orang yang boleh mencari barang yang hilang tu dh advance nyer orang..keistimewaan ni bukan boleh diminta-minta, tuhan yang kurniakan..setiap kurniaan yang istimewa pasti ada misi tersendiri..seperti saya, belum tahu lagi apa misi saya..:ah:

hadoih This user has been deleted
ermm.. takpe la..

heritz7980 This user has been deleted
Aku boleh berjalan dalam tido sambil main guli....yang tu dikira kebolehan istimewa tak?

erm? hadoih nk cari aper? barang keturunan keluarga yang hilang ke? atau barang kesayangan? atau nk mencari orang?;)

berjalan dalam tido sambil main guli? itu namanye "somnambulist"! ataupun individu yang berjalan atau melakukan sesuatu yang tidak disedari semasa tido..err, ko gurau ke serius?:nerd:

hmmm..aku pun rase aku serius gak...pasal lepas aku main guli aku ade kire guli aku ade 8..tapi mlm aku tdo pun aku kire balik pun ade 8.tapi besoknyer aku kire balik ade tujuh....  SAPER AMIK GULI AKU ARRRRR!!!!!!!

cuba ko check balik dalam poket seluar ko..mesti ada nyer..sebab masa ko main guli tu ko gosok2 tangan ko dekat seluar..pastu termasuk masa ko jerit,"Woi, ko main tipu kan!"..then ko lupa mana guli ko..the end..amin..

lagi satu, jangan spam ok..ff:

jgn kate kocek suar aku....semua kocek aku cek....

Aku pun ingin berkongsi dengan forumer lain mengenai beberapa benda misteri yang dialami aku.Sama ada
ia merupakan kebolehan luar biasa,sixth sense atau seumpama dengannya,aku pun tak pasti.

Benda ni terjadi mula2 semasa aku tingkatan 1.Lepas sahaja aku tamat persekolahan pada pukul 6.30 petang(sekolah sesi petang)aku pun mula menunggu di depan pintu sekolah untuk menunggu ayah aku datang.
(Ketika itu,aku tak pernah tahu bahawa ayah aku tak bercadang untuk mengambil aku pulang ke rumah.Sebaliknya ayah aku ingat aku akan naik bas.)
Yang peliknya,aku sepatutnya balik rumah naik bas,bukannya ayah aku datang jemput.Tapi,aku rasa macam ayah aku akan datang ambik aku.

15 minit je lepas tu,ayah aku memang betul2 datang untuk hantar aku balik rumah.
Ayah aku beritahu aku dia sepatutnya pergi ke tempat lain untuk sesuatu urusan,tapi dia merasakan seolah-olah aku sedang menunggu dia dekat sekolah.Dia tanya aku,kenapa tak balik rumah dengan bas,aku cuma cakap tak tahu je.
Sampai sekarang aku tak tau sama ada aku:
1)Boleh tahu perkara yang akan berlaku di sesuatu tempat ATAU
2)Boleh menyuruh orang lain untuk membuat sesuatu secara minda(dalam kes ni,suruh ayah aku hantar aku)
ATAU
3)Boleh ramal masa depan ATAU
4)Boleh baca fikiran orang lain ATAU
5)Kombinasi perkara di atas
Bukan peristiwa itu je,banyak lagi perkara yg aku alami dari sejak tingkatan 1 hingga sekarang.
Yang pasti,aku seolah2 berfikir dan bertindak secara spontan bila kejadian tu berlaku.Dan dalam keadaan genting atau kecemasan je benda tu berlaku.