CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hantukiller

Cerita-cerita Mistik bersama Hantu Killer Part 2

Close [Copy link]
Reply 2440# hantukiller

senang aje..blajo aje dgn hantukiller, cara nak pecahkan dan hapuskan rumah banglo jin tu. Boleh buat sendiri kat rumah aje. Bukan susah pun, susah kalau tak tahu...dah tahu jadi senang.

Reply  hantukiller

senang aje..blajo aje dgn hantukiller, cara nak pecahkan dan hapuskan rumah b ...
800wg Post at 22-5-2012 17:16
hehe, pada kita senang sangat nak buatnya. Tapi pada pesakit punyalah payah.... macam macam alasan akan diberikan... walhal untuk kepentingan diri sendiri tu

Sesungguhnya sakit yg Allah berikan tu banyak fadilat tersembunyi kalau manusia berfikir dengan fikiran terbuka.... cuma yg penting sekali kene berjumpa orang yg 'betul'.... kalau tersalah jumpa.... makin tersasar jauh kita...

Lama senyap bro, mana menghilang?

Reply 2442# hantukiller

Sebuk kerja sana dan sini. Saya takde company audit dan taxation.... macam tuan hantukiller...kerja kuli outstation sana dan sini berperang dan bunuh jin sesambil berkerja makan gaji...  gini lah. Nak pecahkan rumah jin nie senang aje, bukan susah macam nak pecahkan rumah orang. Pesakit nie biasalah, susah sangat nak buat ..banyak betul jawapannya.

Ramai anggap ustaz, ulama-ulama dan tok guru2 nie orang yang betul. Sukar nak ubah pemikiran orang mesia nie, tapi takpe..at least kita buatlah kerja nie kerana Allah.

wallahu aklam.

Ramai anggap ustaz, ulama-ulama dan tok guru2 nie orang yang betul.
800wg Post at 22-5-2012 22:24
Kebanyakan ustaz, ulama dan tok guru memang orang yg betul, dengan syarat mengajar dan memimpin anak muridnya untuk mendekatkan diri dengan Allah dengan pelbagai ajaran dalam amalan beragama islam,  sambil mengikhlaskan diri dalam beribadah hanya semata mata kerana Allah.

Bagaimanapun biasalah, musuh manusia ni terlalu rajin untuk menyesatkan manusia. Jadi ada juga ustaz terutama ustaz perawat dan tok guru dijadikan tunggangan jin dengan mengajarkan ilmu ilmu yg nampaknya amat benar dari segi syariatnya, tapi dari segi hakikatnya amat buruk kerana didampingi jin jin dan malah memanggil jin jin jika diamalkan. Amalan yg diajarkan hanya untuk kepentingan dunia dan diri sendiri, keikhlasan beribadah (lillahitaala) terhakis sedikit demi sedikit...

Ada juga orang yg digelar ustaz atau mengaku ustaz tapi percaya pada benda benda yg tak akan memberi manafaat sedikitpun seperti geliga geliga, buntat buntat, batu batu dll...

Batu hajar aswad batu dari syurga tu pun tak de kuasa apapun seperti;

Umar bin Khatab pun juga pernah mengatakan “Aku tahu bahawa kau hanyalah batu, kalaulah bukan kerana aku melihat kekasihku Nabi SAW menciummu dan menyentuhmu, maka aku tidak akan menyentuhmu atau menciummu”

ada komen?

Reply 2444# hantukiller

Ustaz , ulama , tok guru memang betul terutama bab agama dan pengetahuan serta ilmu berkaitan islam. Cuma bab ilmu-ilmu seperti  mengatasi gangguan jin, bunuh jin, belasah jin...serta ilmu tambahan nie..ramai yang terpesong dan mengajar yang bukan-bukan.

Ramai orang ingat, pakar agama dan berpengetahuan agama tinggi adalah pakar bab gangguan jin. Ikutkan sesetengah ustaz, jin pun kebal...tak boleh mati sampai kiamat.

macam-macam hal.

Wallahu aklam..

Follow Us
Biasalah tu...asal boleh berurusan pasal2 jin2 nih..masyarakat akan labelkan dengan gelaran ustaz, walau pon org tuh sebenarnyer tok moh hehehe..
pakai cam islamik sket, pandai baca2 sket, pandai pasal2 jin boleh rawat2 trus dapat title ustaz..ekekeke

Biasalah tu...asal boleh berurusan pasal2 jin2 nih..masyarakat akan labelkan dengan gelaran ustaz, w ...
gammbir33 Post at 23-5-2012 14:32
Alamak! itu macam ka? abis, ada orang panggil aku ustaz camne pulak? aku dah suruh panggil hantu jek, tapi depa tak mau

Ustaz azhar idrus pun kene bann sebab tak diiktiraf ke 'ustaz' annya.... kesian, banyak ilmu agamanya tu

wak tom..kalau org yang pernah kena santau tapi dah baik..baik sebab dah rasa tak sakit lagi..tapi entah sampai bila tak tau laaa tak sakitnya tuu..org macam ni boleh rasa tak samada banglo mewah jin tu dah dirobohkan ke belum..atau macamana diri dia  sendiri nak rasa samada banglo2 mewah tu dah tak de....ke tok2 moh je yg boleh nampak banglo tu masih tersergam indah....

wak tom..kalau org yang pernah kena santau tapi dah baik..baik sebab dah rasa tak sakit lagi..tapi e ...
kolan Post at 24-5-2012 15:48
Banglo tu tak hancurnya kalau tuannya sendiri tak cuba menghancurkannya sendiri, bomoh ke, pawang ke, ustaz ke tak mampu nak robohkan banglo tu sebab banglo tu diperbuat dari tubuh orang tu sendiri

Katalah bomoh, pawang dah buang habis jin kat banglo tu, banglo tu boleh dihapuskan sedikit demi sedikit oleh tuan punya badan dengan zikrullah.  Jumlah minima zikir yg boleh menghapuskan banglo tu laiah 1000x sehari, dan tempoh minima pun 3 tahun baru habis punah sama sekali.... tapi zikir tu jangan la pulak pasal(bertujuan) nak hapuskan banglo tu, tak ikhlas tu, kalau zikir tu zikir jek, auto banglo tu hancur sedikit demi sedikit....  jangan la zikir takat 1000x jek, buatla minima 7k sehari ke, inshaAllah segala sakit zahirpun tak datangnya

seribu tu kena buat hari2 ke..dan sekali baca sampai habis kee..atau boleh sekerat-sekerat...contohnya pagi..300 pastu tghari 300 pastu sambung petang pastu sambung malam pulak..boleh keee...dan macamana nak pastikan/rasakan kalau banglo tu dah tak de..boleh rasa ke...
tapi rasanya masalah paling besar adalah nak iklaskan semata2 kerana Allah...paling tak sikit mesti ada rasa..berzikir sebab nak baik...lagi laa klu ada saki baki sedara mara jin kat badan tu..susah gak ni...

seribu tu kena buat hari2 ke..dan sekali baca sampai habis kee..atau boleh sekerat-sekerat...contohn ...
kolan Post at 25-5-2012 11:53
aku kata minima, maksudnya jumlah nye la, bukan perlu kira pun, leh agak jek.... contohnya kalau sebut Allahuakbar dalam masa sejam direct leh dapat 1300, lain kalinya buat jek tak yah kira,  20 minit setiap lepas solat ke atau lagi baik kalau sentiasa zikir dan ingat Allah je... agak agak je pun boleh, biar lebih jangan kurang

Mana semua orang ni....

dah lama tak jengah sini..hehe

Mana semua orang ni....
maja07 Post at 12-6-2012 14:56
Rumah dah buruk, mana ada orang nak duduk lagi ... nah nak roboh pun ni

dah lama tak jengah sini..hehe
billionman78 Post at 12-6-2012 16:48
Aku punnnnnnnnnn

Rumah dah buruk, mana ada orang nak duduk lagi ... nah nak roboh pun ni
hantukiller Post at 13-6-2012 16:27

HK apakata bagi satu cite terakhir sblm umah ni diroboh...buat kenang kenangan   ...

HK apakata bagi satu cite terakhir sblm umah ni diroboh...buat kenang kenangan {:mlblossom ...
naaimahi Post at 13-6-2012 17:01
Cerita terakhir???? aduhhhhhhh hihihi

Ok, ni aku baru masuk opis, tadi kene jadik ustaz perawat kejap, orang panggil

Sakitnya, budak lelaki 18 tahun, badan agak boleh le jadi peninju, manjang mengaruk kat rumah, sampai banyak barang rumah yg hancur, depa panggil aku ingat aku ni ahli tinju ke, sekali kene kang terlentang aku! hehe

Saampai rumah dia budak tu memang tengah mengaruk la, tapi tak le pecah barang, cuma dia maki hamun bapak dia, teruk sangat makiannya tu, sampai aku terpaksa tinggikan suara(konon kuat le) hehe, baru diam... ialah aku datang ramai, besor besor badan pulak tu, tentulah budak tu cuak... hehe

Agak agak pasal apa? hehe   alah gangguan jin memang ada, ifrit je, tak le banyak mana, tapi aku rasa pasal mental pun ye, sebab aku dah beritau pak dia, budak ni ada ambik barang ni... baru pak dia mengaku, betul... tapi duluuuuu, dah tak lagi.... yelah dah tinggalpun, kesan barang tu kat urat saraf otak kan teruk!!! itu yg pantang bersebab nak mengaruk je....

Biasalah hapuskan segala yg dalam rumah, zasst satu demi satu.... baru slow dan boleh ketawa ketawa akhirnya....

tamatlah sebuah novel untuk hari ini

Cerita terakhir???? aduhhhhhhh hihihi

Ok, ni aku baru masuk opis, tadi kene jadik ustaz perawat  ...
hantukiller Post at 13-6-2012 17:16

Yes!!! TQ HK   ..

buatlah novel terbaru plak.. he..he..maaf menyampuk..