CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: amirul_nazri

[GENG] 80'an Sahaja

satu lagi citer "the plane...the plane..." oh my...aku tak nak besar bleh tak?

kikikiki....samalah tv kita...tingat kecik2 duluh kat skolah budak2 bising duk tgk final muzi ...
aprikot Post at 1-12-2011 19:20

heheheh me pun sama.. org citer apa2 diam jer lah.. tapi cieter best2 siang jer kan.. malam boring sikit... kecuali malam khamis _ ahad.. kat tv2 ada dunhill double khamis and jemahat.. tu yg leh tgk citer poltergeist, Anne of the green gable. (my feveret).. james bond yg lama2... huhuhu...

satu lagi citer "the plane...the plane..." oh my...aku tak nak besar bleh tak?
madeinborneo Post at 1-12-2011 19:57

ini tajuk dia yg ada island tu kan.. ni jadi bahan lawak kitaorg... .. lagi satu gilliga island.. lucy belle tu pun kelakar... ruginyer budak2 zmn skrg.. dulu takde internet tu sume.. tapi the best la kan...

ini tajuk dia yg ada island tu kan.. ni jadi bahan lawak kitaorg... .. lagi satu gilliga island. ...
want2bhappy Post at 2-12-2011 08:03

memang bebudak sekarang rugi. indahnya zaman itu. thunder cat la, coklat ding dang la, mamee kecik2 tu la, air oren botol pendel kaler gelap tu la (longkai ke hape), konda-kondi la, sepak tin la, baling selipar la, tapiiiii...tetappplahhh pukul 12 tengahri akak aku tarik telinga suh balik makan pastu tido. apa barang laa tido....tu yg aku paling hangen ngan akak aku. balik2 tido balik tido.

memang bebudak sekarang rugi. indahnya zaman itu. thunder cat la, coklat ding dang la, mam ...
madeinborneo Post at 2-12-2011 10:54

huhuhuhu nanges lah igt benda2 ni semua... me dulu biasalah abah mmg tak bagi gi rumah org takut org tak suka kan.. tapi ttp la kita org pergi time dia gi keje... bila nampak je keter keja dia tu mencicit lari balik....  rumah dia ada tv kaler.. rumah kita org black and white tu yg jakun jap.. huhuhuhu.... jgn lupa citer manimal.. kesatria baja hitam, huhuhu..

huhuhuhu nanges lah igt benda2 ni semua... me dulu biasalah abah mmg tak bagi gi rumah org takut ...
want2bhappy Post at 2-12-2011 11:07

mak abah aku pun tak bagi gi main umah orang. sebab jiran2 kat area umah aku nih, kalau budak2 datang main, dia bagi makan ngan suh mandi teruss kat umah diorang. berlengas bagai kann. kira anak jiran anak sendiri laa..mak abah aku malu alah la ko. mak abah aku busy kije. nampak jahh kete abah aku, mcm ada magic plak. teruss ada dalam umah. kaaahhhh

ko ingat cerita chiaki? owh..fefeeling nak besar cepat masa tu. malangnya bila dah besar, aku tak cukup inchi plak nak jadik pramugari. sedeyyyhhh

Follow Us
mak abah aku pun tak bagi gi main umah orang. sebab jiran2 kat area umah aku nih, kalau bu ...
madeinborneo Post at 2-12-2011 11:13

alamak cannot recall.. cer citer sikit tajuk cam familiar... tahun bila eh... aku skrg try la nak cari kat kedai... yg paper doll tu nak bagi anak aku.. takde eh... dah tak jual eh... dulu seronok tukar2 kan baju dia...

alamak cannot recall.. cer citer sikit tajuk cam familiar... tahun bila eh... aku skrg try la na ...
want2bhappy Post at 2-12-2011 11:16

chiaki nih sebelum moero attack. habis chiaki pastu moero attack. chiaki ni citer pasal pramugari yg training la apa la. chiaki nih rambut pendek.

paper doll ada lagi. last 2 years anak aku still main. mana beli aku tak tanya. sekolah rasanya. ko ndak ke? kalu ko ndak, nanti aku dapat, aku PM ko.

harus la nak.. huhuhu

oo kalau yg drama sebelum moero attack tu igt la sikit2.. sbb mmg ikuti pun ( no choice akakakak )... nak2 iklan dia yg menjadi siulan anak2 kan... aku rasa itu la iklan yg paling best zaman tu..

pastu ingat lagi tak masa zaman sibuk tempah kad2 nama yg lawa2 tu? 5 hengget ke hape. ada katalog. member aku bawak. gigih laa simpan duit belanja ko. stylo laa ada name card kheeennn...kaaahhhh

Reply 90# madeinborneo

tumpang lalu.. yer.. saya ingt.. ada gambo pemandangan, gambo retis hongkong, paling bnyk Aaron Kwok laa..semua laa mesti nk kena ada..masa tuh, x terpiker pun, kad tuh untuk apa? nk bg saper yng benornya? ahahaha

Reply  madeinborneo

tumpang lalu.. yer.. saya ingt.. ada gambo pemandangan, gambo retis hon ...
cik_seri_dawn Post at 2-12-2011 14:41

kheeenn...gambo pokok laa, katun la..aku sangat berguna benda nih sebab aku athlete. selalu jumpa budak2 sekolah lain. masa aku main untuk national, sampai stock card aku kena order berkali2. kaaahhhhh. rasa stylo gilosss waktu tu.

Reply 92# madeinborneo

waah hebat ko.. mcm aku pulak, ada laa hoder 2-3 set pastu dok kumpul habok.. aku sendiri x paham.. ahaahpastu pulak dok pakat bg kt kenkawan yng da semendang nya tahu/kenal kita siapa.. lawak2..kalu mak tau mampos ko.. duit belanja buat beli kad..mau di rebusnya soh minum..ahahah

Reply  madeinborneo

waah hebat ko.. mcm aku pulak, ada laa hoder 2-3 set pastu dok kumpul h ...
cik_seri_dawn Post at 2-12-2011 15:39

yaaaaa....hebat...hebat kena hamput ngan mak aku pastu. sebab kad raya sampai laa berbondong2 kat rumah. "kat sapa pulak ko bagi alamat rumah ni haaa..pandai hahhh..kekecik dah ber pen-pal bagai"..kaaahhhh

nasib masa aku tak de sekolah sukan bukit jalil jahh..kalu tak situ laa agaknya tempat aku. form 4 aku insaff tanak pakai suar pendek dah main volleyball...kaaahhhh

yaaaaa....hebat...hebat kena hamput ngan mak aku pastu. sebab kad raya sampai laa berbondo ...
madeinborneo Post at 2-12-2011 05:43 PM

waaa maveles tu main volley kt national..haku ade kut sekali smpi kt negeri je pastu kiok ..itupun penangan moero attack tu le..kalu idok, takde leww teman nk mainn...

heheheh me pun sama.. org citer apa2 diam jer lah.. tapi cieter best2 siang jer kan.. malam bori ...
want2bhappy Post at 2-12-2011 09:59 AM

betul betul betul..dunhill dobel..movie magic..paling taleh lupa cite thriller 'IT' ngan psycho tuh..movie tuh kan 2 3 minggu gak nak abis..selama tu lah ktorg adik beradik takut nk pi toilet..

twin peaks ingat tak?

waaa maveles tu main volley kt national..haku ade kut sekali smpi kt negeri je pastu kiok {:inju ...
aprikot Post at 2-12-2011 19:08

terpaksa nokkss..dah dapat biasiswa yayasan punya pasal. terpaksa laa aku melompat main. aku paling kecik dan aku je laa mampu lompat2 nih. kaaahhhh

betul betul betul..dunhill dobel..movie magic..paling taleh lupa cite thriller 'IT' ngan psycho  ...
aprikot Post at 2-12-2011 19:17

cerita pasal takut nih, ingat tak dengan fenomena hantu kum2? ughhh..bertolak2 tak nak cuci pinggan aku ngan kakak aku. siot tul bila ingat2 balik.

cerita pasal takut nih, ingat tak dengan fenomena hantu kum2? ughhh..bertolak2 tak nak cuc ...
madeinborneo Post at 2-12-2011 09:24 PM

hantu kum2 tak brapa nk ingat tp kalo bab tolak2 cuci pinggan memang peel kakak2 aku ni sbb diorgnye malas haku jugak yg rajin....

hantu kum2 tak brapa nk ingat tp kalo bab tolak2 cuci pinggan memang peel kakak2 aku ni sbb di ...
aprikot Post at 2-12-2011 19:52

tu bertolak2 cuci pinggan. bab pauu duit belanja sekolah pun kakak aku terrorist gak. aku ngan dia jarak 4 tahun. aku darjah 1 dia darjah 5...rajin laa dia pauu duit aku. mentang2 aku jenis bawak roti ngan air. dah besar2 jadi mak orang baru bukak cerita kat mak aku. kaaahhhh