CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: KIM.mafia

Status fesbuk yg memualkan..version II

Close [Copy link]
Reply 1979# puteri_malam

dia kan supergirl...  ada kuasa kelipan mata...  hahaha...

Reply  puteri_malam

haish..  ini macam punya orang pun ada...
eyansss Post at 17-1-2012 23:45

reramai kwn sekolah dia la sorang yg pangai mcmtu...ada jer kwn2 lelaki lain yg admire ku masa sekolah dedulu...tp bila depa dah ada keluarga takder lak buat tak menentu mcmtu sekalipun tau ku single and lebih mampu dr yg wat pasal tu kot nak beristeri dua...ku siap kenal anak isteri depa lg...gi jalan sesama datang umahku lepak2...sorang tu jer mcmtu....mmg dia taknak jd kwn ku dah la tu.....elok gak...menyusahkan jer...

Reply  puteri_malam

dia kan supergirl...  ada kuasa kelipan mata...  hahaha...
eyansss Post at 17-1-2012 23:50

hehehe....{:4_241:}

kang kena lahar berjemaah
KIM.mafia Post at 17-1-2012 23:48

hehehe...kang masuk lak status kim kat sini.....

Reply  KIM.mafia

baik ko letak : baru dapat volvo s60 berharga rm600k...  tapi tak sehebat merc  ...
eyansss Post at 17-1-2012 23:49

ahahaah..nanti sure ade yg tanya...sugar daddy mana nak kasi tu?

Reply 1977# eyansss

aku yg bukan kawan dia baca statement ko ni pun rasa mual

Follow Us
Reply 1984# puteri_malam

setiap orang, tahap kematangan berbeza2...  tu sebab dia tak sama cam kawan lelaki ko yang lain tu...

Reply 1985# puteri_malam

u should add her...  baru ko tau kehebatan dia...  mostly tang pam susu badan...  hahaha...  banyak lagik kehebatan dia tau...  hebat memaki abang ipar pun ye gak...

selama ni ko susah org tolong.bagi pinjam kete berbulan bawak balik kg bini ko.g kenduri kawin abg bini ko kt kedah.g bertunang abg bini ko.siap jahanamkan rim.bwk sampai tayar pecah.laki bini gemuk berat.sampai sagat bawah kete aku langgar bumper jalan tapi aku tak pernah ungkit or merungut.atas dasar ikhlas bagi pinjam.aku bagi pinjam duit lagi sebab sedara bini ko meninggal.tup2 sedapnya maki aku g mampos dgn kau punya hutang.maki aku pada raya pertama.manusia jenis apa agaknya?

padahal pagi raya dia yang emo tak tentu pasal...  tu la kena tego...  bukan kena maki pun...

Reply  puteri_malam

setiap orang, tahap kematangan berbeza2...  tu sebab dia tak sama cam kawan  ...
eyansss Post at 18-1-2012 00:02

tu la dia silap org...dia ingat ku dah kertu tak ada pasangan hidup, so sesenang ati la nak terima dia...mintak dijauhkanlah....blom lg la tahap desperate sgt nak bersuami, spai nak merampas suami org lak....

Reply 1987# KIM.mafia

ko balas la balik : hellloooooooo...  gaji aku tetiap bulan main riban2 okek...  gaji sebulan aku lebih beso darik gaji setahun ko...  sebab boss aku sayang aku...  ko hado?

Reply  puteri_malam

u should add her...  baru ko tau kehebatan dia...  mostly tang pam susu bada ...
eyansss Post at 18-1-2012 00:04

pepagi raya sempat update status maki2 org mcmtu...?takder kerja sungguh
org pagi raya sibuk dgn keluarga, tak sudah2 ada jer nak dijamu nak di masak....

Reply 1988# mawarputih2612

kami sampai satu tahap, hide status dia...  sebab penat tengok masuk dalam newsfeed...  suami aku yang jenis akan jeling maut bila aku buat sesi curahan hati sebab pada dia tu adalah mengumpat pun pernah terlepas : apsal ngan kawan kita ni...  tak habeh2 meroyan darik dulu sampai skang...  hahaha...

Reply 1991# puteri_malam

memang ramai lelaki ada mindset cani...  sebab tu diorang akan berusaha selagi boleh untuk mengorat...

Reply  puteri_malam

memang ramai lelaki ada mindset cani...  sebab tu diorang akan berusaha sela ...
eyansss Post at 18-1-2012 00:08

moga2 masih ada bersisa la lelaki bujang walau lanjut usia yg baik2 utk dijdkan suami....

pepagi raya sempat update status maki2 org mcmtu...?takder kerja sungguh
org pagi raya sibuk dg ...
puteri_malam Post at 18-1-2012 00:06

tu la pasal...  siap emo mengamuk2 suami tak bersalam2 ngan dia n tak peluk anak, tros meluru kebawah carik mak mintak maaf pagi raya...  aku cakap la, standard ah lelaki, syurga bawah telapak kaki mak dia...  kita ni memang la dah takyah kejar mak kita sebab syurga kat telapak kaki suami...

dia tak puas ati, dia sound la : abeh tu pas salam mak apsal tak reti nak bersalaman ngan aku...  sibuk layan adek2...  aku sound balik : yang ko gi tunjuk perasaan berkurung dalam bilik buat apa...  ko la yang pi carik laki ko...  apahal lak laki ko yang kena ngadap ko...  ko tu suami ke laki ko suami...

aku cakap lagik tak baik tunjuk gado2 tak puas ati laki bini depan fmly dia or kita...  simpan sendrik sudah...  ni time sedap, berdua...  time gado, abeh sekampung tau...  awat masa sedap2 tak ajak sekampung sama2 rasa...

tros dia letak tepon...

Reply 1996# puteri_malam

insya Allah ada...  jangan la ko riso...  selagi kita yakin dengan Allah, selagi tu la jalan kebahagiaan tu Allah bukak luas...  insya Allah...

tu la pasal...  siap emo mengamuk2 suami tak bersalam2 ngan dia n tak peluk anak, tros meluru ke ...
eyansss Post at 18-1-2012 00:12

erk! bukan ke isteri yg kena cari suami tu bersalam pepagi raya...actually tetiap mlm sblom tido pun kena buat mcmtu aper...?ada lak dia tunggu suami dia datang cari dia...?suh dia gi belajar ilmu jd isteri dulu....

Reply 1990# eyansss

kata beri pinjam ikhlas bagai..tapi mngutuk orang balik....
dh tu letak pulak kt wall bagi 1 dunia baca...
sori ckp cmni, org cmni ada aura negatif, tak elok kita bkawan lama2..nnt kita terjangkit sama...
bayangkan pagi2 dh baca status marah2, mgumpat bagai...
wa tak relaaaaaaaa

Reply  puteri_malam

insya Allah ada...  jangan la ko riso...  selagi kita yakin dengan Allah, se ...
eyansss Post at 18-1-2012 00:15

Aminnnnn.....Tuhan tak uji umat Dia dgn apa yg Dia tau umat Dia tak mampu....kan...?

Andai Itu TakdirNYA.....life must go on  and on...............

aku pulak hangin dgn budak ofis ni...
minah ni bukan main kecoh dlm meeting room aritu,
' aku takde fb hokay... dh deactif'

tadi ada jer jumpa fb dia....der timeline lagi...
(btw, timeline buat aku pening tgk fb ni)
tapi tak hingin la nak add