CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: shazuyi

vip sempoi??

[quote]err sapa tau anak TMJ aminah keje mna?harus aku usha iteww...
ejanskut Post at 27-12-2010 10:56 [/quot

u mean Aminah tu anak Sultan Johor ke? TMJ blom kawin...

rosmah mansor lagikkkkk sempoi tau....muhahaaaa

Rosmah binti Mansor...dia vip yg paling sempoi sekali..ada sekali tu dia terjatuh di khalayak ramai. ...
sherliza_sc Post at 22-11-2010 18:15

muahahaha..aku teringin nak tgk pic dia jatuh tu   sure lawak

aku slalu jumpa DS ali rustam dulu,ada sekali tu,aku tgh ddk sambil makan,dia pulak nak blk,bila dia lalu dpn aku,aku x bgn sbb x prasan..dia senyum je kat aku

paling sempoi sultan muhammad v (tg faris)
xsuke lalu karpet merah, dia lalu tepi karpet merah

ramai vip yang sempoi aku jumpa, antaranya permaisuri agong tuanku nur zahirah, dapat berbual kejap dengan baginda. baginda hanya bahasakan diri saya je.. respek lah..

Follow Us
Dato' Seri Ahmad Husni Mohamad Hanadzlah merupakan Menteri Kewangan II Malaysia. Beliau juga merupakan Ahli Parlimen bagi bahagian Tambun di Perak. ... : datang makan kenduri wa kahwen dulu2 kat umah pak mentua wa .. naik kapcai c70 sesorang , pakai ala2 pacik2 nak ke surau .. lepak bawah khemah orang tgh masak2 lak tu .. pastu salam dgn wa kenalkan nama dia pacik husni , member lama abah .. muahaha .. masa tu wa blurring saper dia , pas kenduri pak mentua wa bagi tahu saper dia :p

bbdasarkan pengalaman aku sekeluarga, Datuk Seri Mustapha Mohamad sgt2 lah sempoi dan bertanggungjawab, berjiwa rakyat dll... masa kenduri kakak ngan abang aku, tetiba dia muncul sebelah malam dgn pakai kain pelekat jah.. makan pun bersila jah.. lepas tu selalu lah dia singgah umah aku...dia bila balik kelate, suka mendekati rakyat..suka bersarapan di kedai2 kopi dgn org2 kg...sambil tanya khabar...

pada aku tan sri muhyidin yasin sempoi...pak cik aku keje umah mb johor...mase TSMY jadi mb johor die x ksah anak2 die bergaul dgn anak2 pekerja yg duk kuarters sbelah umah mb...tiap2 ari raye xyah bli beras....mmg dpt tiap2 sorg beras....tp tuk yg keje kt umah mb jek ar....

yg paling sempoi saya pernah jumpa bekas mb perlis, dato seri shahidan kassim, slalu jogging kat pengkalan assam, siap senyum2 lg. sapa yg mls masak bln puasa boleh mkn free tiap2 mlm kat dwn warisan...
hari tu 20 mac, masa naik air asia dari lcct ke a.setar dok seblah Datin seri normala shamsuddin dan suami, dato seri azmi khalid. normala sempoi je pkai baju ala2 org bgn tdo, sbb flight pg pkl 7.

saya jumpa DS ali rustam mungkin dengan anak dia kat jusco melaka, sempoi je, pakai pon tshirt biasa je, tak ade bodyguard, dan kedai yang dia masuk tu orang lain pon boleh masuk, bukan macam sesetengah VIP, kalau kedai tu VIP tu masuk, bodyguard kene berkawal kat luar tak bagi ornag lain masuk. sangat respek dengan dia !! tp aku rasa amoi2 yang layan dia tu tak tahu dia DS ali rustam. mungkin tak perasan kot, aku je yang perasan, tu pon lepas 10 minit aku belek kasut kat situ, sebab dia betul2 sebelah aku dok belek kasut jugak.

penah jumpa tan sri ramli ngah talib masa ada jamuan kat hotel casuarina ipoh, die duk kat meja lain sambil minum kopi ngan kawan die. ada member yg perasan, ada yg x perasan ramli ngah talib duk kat situ....

ada sekali masa nak ke tanjung malim, berenti kat rnr tapah. jumpa syed hamid albar, die tengah test barang2 kat kedai2 kat situ. tapi ada 3,4 orang bodigad die....x sangka kecik je orangnyer

dulu masa taon 2004 atau 2005,
pernah jadi urusetia kat opis untuk satu mesyuarat..
mesyuarat ni dipengerusikan oleh dato' seri najib..
and semua yang datang mesyuarat tu adalah menteri menteri..

anom kene jage meja pendaftaran..
selalunya pendaftaran ni menteri takyah sign..
wakil yang sign kan..
tapi kan..
time tu,dato' sri samy vellu datang sign sindri..
dia datang dengan tongkat..
jalan terkedek kedek..
tegor orang sana sini..
datang kat meje pendaftaran tros cakap,morning,saya samy..
macamla org tak kenal die..haha!

tapi die sangat ramahla berbanding menteri yang lain..
ada tu jeling jek kat meje pendaftaran..

satu lagi..
dato' zainuddin maidin..
anom slalu terserempak dengan die kat restoran darussalam p9..
pon baek gak..
makan sorang sorang..
mamak tu pon tatau agaknye die dato'..

sempoi masa nak pilihanraya jer...

bbdasarkan pengalaman aku sekeluarga, Datuk Seri Mustapha Mohamad sgt2 lah sempoi dan bertanggungjaw ...
miszzs Post at 13-3-2011 07:44

Agreed...time kitaorg gi kelantan terjumpa dia kat kpg guar ipoh..ayah kenal dia..beria2 dia ajak tido umah..aku dgn adik aku dah pdg2 nih kalau dok rumah dia susahla nak merewang mlm2...ayah pun faham so tolak pelawaan dia...

shabery cheek, sempoi habis

aku pun pernah jumpa isteri TYT sarawak,toh puan hajah norkiah.masa tuh dekat nak raya.aku dgn bapak aku nak beli songkok.tiba2 diorg parking keta betul2 depan kiteorg.sempoi jer dia.pakai tshirt dgn tudung bawal jer.pastu ada pembantu dia sorg,driver sorg.kalau pi function jer dia glamour.pastu aku selalu racing dgn keta rasmi TYT dekat highway menuju politeknik kuching masa aku otw nak pi kuliah.
ASTANA NEGERI yg tepi sungai sarawak yg cun melecun tu utk kegunaan rasmi jer.diorang ada sebuah lagi istana peribadi berdekatan polikuching.

syed mokhtar n daim zainudddin je kot

tak penah jumpa vip pon!