CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: dinosour_27

Himpunan Kisah Seram Ku-Page 47-Siapakah Yang Di Swimming Pool Itu

wahh...kat sini kan main berani...siap nk tampo lagik
buat nye mlm ni dia dtg
"cak.......meh la ta ...
seeri_7843 Post at 30-8-2010 15:40

hisk.. tak nak cite lagi la hal ni nanti takut aku lak yg disakatnya sebab dok gelak2 tadi

Reply 441# mieraedoera

mari2 kak pon.. ini akak mira hah banyak kuat gelak.. mari2 kak pon   

Reply  mieraedoera

mari2 kak pon.. ini akak mira hah banyak kuat gelak.. mari2 kak pon {:1 ...
dinosour_27 Post at 30-8-2010 15:50

dinooooo oo jangan la sakat akak lak yee...

Reply 443# mieraedoera

hahahaha.. .. kisah pasal nyakat ni kan.. saya ade citer mase kat skolah.. nyakat junior.. nanti saya citer ye.. mata mengantuk ni.. dah la opis ni sejuk.. nak pg lelap jap la.. hehehehe.. nanti petang takpun malam saya sambung..

pokok tanduk rusa tu macamane ek.. aku ingat tanduk rusa macam kat umah atuk aku dulu.. ya ...
dinosour_27 Post at 30-8-2010 13:18

hhahahha..aku pon same terbayang kepala rusa tu...dok terpikir naper pulak makcik tu gantung menda alah tu kat pokok luar umah...saje nak menakutkan org pecah umah ker?

Reply  mieraedoera

hahahaha..    .. kisah pasal nyakat ni kan.. saya ade ci ...
dinosour_27 Post at 30-8-2010 15:58

ok dino.. nanti sambung cite tu tau.. tak sabar nak baca kisah2 dino

Follow Us
hhahahha..aku pon same terbayang kepala rusa tu...dok terpikir naper pulak makcik tu gantung men ...
jai09 Post at 30-8-2010 16:00

hahha.. tu la pasal.. rupenye sejenis pokok daaa... ehehe.. tapi tak pnah lak tengok pokok tu macamane.. sape ade pic leh la tepek.. pokok tanduk rusa eh?

Reply 446# mieraedoera

wokey.. tungguuuuuu..

takmo la.. nanti idup aku diselubungi misteri ari2.. sape nak dekat.. huhuh
dinosour_27 Post at 30-8-2010 15:05

heheh ok la tu..
unik ape...

Siapakah Budak Itu

Post Last Edit by dinosour_27 at 30-8-2010 21:46

Salam.. ok ni nak citer pasal kisah menyakat mase kat skolah.. aku ni dulu dok skolah asrama penuh sume laki2.. dah kalau sume laki2 perangai pun memang baik2 la kan.. hehehe.. masa aku form 4 aku memang rapat la ngan senior2 form 5.. selalu wat keje gile..

yang paling best kalau nyakat junior waktu malam atau pun masa black out.. (ni paling best la) disebabkan badan aku yang besar aku selalu la jadi base dan sorang lagi akan naik atas bahu aku and kitorang selubung.. jadi macam antu tinggi la.. cara menyakat adalah dengan berkomplot ngan sorang junior and suruh dia panggil sape2 junior yang kitorang nak kenekan.. and masa dia sampai kitorang akan memunculkan diri.. ada yang terduduk.. ada yang menjerit.. ada yang lari lintang pukang.. memang lawak lah time tu..

selalunya memang ramai yang menjerit sambil berlari lintang pukang.. so nak dijadikan cerita.. ada la satu malam ni.. black out dalam kul 11.. aku ngan sorang senior ni nama fahmi dah plan nak kenekan junior.. so kitorang pun siap2 la.. dah pangil sorang junior suruh panggil si polan ni cakap nak jumpe kat tangga ujung blok.. kat situ ada pintu yang boleh cover kitorang..

so selepas bersembunyi yang junior ni pergi la panggil si polan.. masa tu kitorang pun tunggu la dengan penuh sabar.. dalam masa menunggu ni.. keadaan dah sunyi sebab junior kene tido kul 11.. tak macam kitorang yang senior ni.. kadang2 5-6 pagi pun tak tido lagi.. so lepas dalam 10 minit dengar la bunyi orang berjalan pakai selipar macam selipar jepun .. ketepak ketepak ketepak.. ok kitorang dah ready.. bile dah dekat.. kitorang sergah la.. hwarghhhhhh..

tapi yang pelik budak ni tak ade ape2 reaksi pun.. dia cuma pandang kitorang dengan pandangan kosong.. bile dah jadi macamtu kitorang macam bengang la.. ciss tak menjadi.. so fahmi ni turun and tanya la.. apsal ko tak takut? dia tak jawab.. tapi dia senyum je.. senyum yang misteri la.. pastu fahmi pun halau budak junior ni balik suruh tido..

lepas je budak tu balik bilik.. tiba2 dengar ada orang berlari arah kitorang.. rupanya junior yang kitorang suh panggil budak si polan ni tadi.. tanye la apsal ko tak tido lagi.. dia cakap.. bang.. budak tu takde la kat katil dia.. dia kat surau ade program.. yang kitorang ni tercengang.. abis tu yang kitorang jumpe ni sape?

Rate

1

Reply 450# dinosour_27

hahhhahhha........dulu aku kat hostel, aku suka betul kalau org sergah aku....bila aku buat muka kering, pas tu bila diaorang buat muka konpius...aku jerkah diaorg balik!..
last2 bukan aku yg takut...yg menakutkan aku tu yang lari ketakutan......hahhahhahhahha....

Salam.. ok ni nak citer pasal kisah menyakat mase kat skolah.. aku ni dulu dok skolah asrama penuh s ...
dinosour_27 Post at 30-8-2010 21:43

haaa tu la sakat lagi..

Reply  ea208964

ha ah.. baru masuk 30 baper ari lepas.. muda la tu.. banyak pengalaman seb ...
dinosour_27 Post at 29-8-2010 02:06

first and foremost, happy belated birthday lar dino
second - ko ada slip disc ke? kalau pi spital confirm kena operate huhuhu (ya ka?)
Aku suggest ko pi jumpa chiropractor, betulkan tulang. Mahal sket la kot. Arwah ayah aku pernah buat treatment 12X dlm RM1k tapi bagus weh. Sekali buat jer, dari tak leh jalan terus boleh jalan bertongkat. Second time terus buang tongkat huhuhu.

Reply 451# juragan_malam

ko sergah balik takpe wak.. kot ko penampo.. mau huru hara.. hahahah.. tapi dulu kitorang nyakat junior.. mane berani ngan senior.. hehehe

Reply 452# mieraedoera

biasa la... budak baik katenyer..   sesi beramah mesra.. heheheh.. haaa.. ada 1 kisah gak.. tapi mase tu aku tak join.. aku tengah fly kot.. member aku buat gak macam ni.. so masa black out ramai la bebudak lepak kat blakang block senior.. so dari situ boleh la nampak block junior.. so diorang tengok la member aku ni pg konon nak takutkan junior.. pastu bile diorang balik lepas takutkan junior.. sume budak senior dah lepak tempat lain.. bila tanya kenapa.. diorang kata kitorang nampak korang ada 2.. satu hujung blok belah kirir.. satu hujung blok belah kanan.. padan muka.. nasib tak bertembung kan.. hahaha

Reply  mieraedoera

biasa la... budak baik katenyer..     sesi beramah mesra ...
dinosour_27 Post at 31-8-2010 09:29

haaaa.. camana leh jadi dua?  ada kembar kot. masa tu study kat mana?

first and foremost, happy belated birthday lar dino
second - ko ada slip disc ke? kalau p ...
gegulagetah Post at 31-8-2010 07:34

thanx gegulagetah.. aku takde la sampai takleh jalan.. cume masa tu peha belah kanan aku macam ada jarum cucuk2.. memang tak boleh tido.. aku terpaksa gerakkan kaki aku walaupun tengah duduk untuk ilangkan sakit tu.. macam nak menari plak.. hahahah.. doc kata tak payah operation sebab kalau dah buang lebihan gel yang keluar tu.. nanti tak sampai masa tua aku punye gel supply dah abis.. lagi teruk.. so dia suruh buat phisiotheraphy banyak2.. kene senam.. hahahah.. senam atas katil gitu.. angkat pinggang masa baring la ape la.. sekejap je aku buat.. ni dah ok tak buat langsung.. hahaha..

haaaa.. camana leh jadi dua?  ada kembar kot. masa tu study kat mana?
mieraedoera Post at 31-8-2010 09:32

kat skolah.. kat ipoh.. skolah tu memang lama dah.. sekolah semua laki2.. bukak start merdeka lagi.. tuanku abdul rahman rasmikan.. setiap 5 tahun ada orang bomoh akan pagarkan sekolah tu 5 penjuru dengan jarum emas.. masa kitorang form 5 patutnya kene pagar lagi tapi bomoh tu dah meninggal.. so tak pagar la.. tu yang berleluasa semua hantu masa kitorang form 5 tu.. nasib la masa tu kitorang pun boleh tahan hantu.. jadi tak baper takut la.. hahaha.. dulu masa kitorang lepak2 isap rokok.. selalu wat lawak.. hantu dalam sekolah yang kene pagar tu.. dok tepi pagar pegang pagar macam orang kene penjara.. pastu tanya hantu kat luar sekolah.. woi2.. dok luar best tak? hahahaha..

hantu dalam sekolah yang kene pagar tu.. dok tepi pagar pegang pagar macam orang kene penjara.. pastu tanya hantu kat luar sekolah.. woi2.. dok luar best tak? hahahaha.....
dinosour_27 Post at 31-8-2010 09:39

camana tau hantu tu ada kat tepi pagar? leh nampak ke?
rasa leh agak sekolah apa tu.. STAR kan?

Reply 459# mieraedoera

takde la.. kitorang saja je la membayangkan.. huhu.. ha ah.. mira ni cikgu ker? tapi jangan la citer2 nanti cian budak2 yang nak belaja sane.. hahaha.. mesti takut2.. banyak citer kat sana.. tapi bukan pengalaman aku sendiri..