CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MRO

"Isu Ini Berpunca Daripada Tak ‘Like’ Dan Tak Komen,” - Didakwa Bagi Alasan Sibuk, Fattah Amin Bertegas Rumah Tangga Tiada Masalah

cmf_kikey replied at 9-9-2024 09:55 PM
Sebenarnya aku malas nak layan gosip ni. Since mula2 fazura naik quote yang menyebabkan gossip ber ...

Aku setuju dgn semua yg ko kata tu..
Bab perenggan last tu pun sama..sgt setuju..aku nk nasihatkan yg duk expect ada wish or any celebration 14/9 ni..jgn la berharap sgt..pray for the best but don't forget to prepare for the worst.

codenamedream replied at 9-9-2024 04:51 PM
Nah popcorn untuk chuols

Comelnya ada octopus atas popcorn.

Aku bosan dgn drama ni. Sekejap okay sekejap tak. Kakafaz masih gigih nak tunjuk tersakiti. Sekadar mengingatkan….. suami anda lelaki. Yang lain sila la pepaham sendiri

Whitney72 replied at 9-9-2024 09:41 PM
Dah2...x yah nk bergaduh nk tmbah dosa...Fattzura ok2 je...stiap org ada isu dan dugaan dan mereka j ...

Lama x muncul..

Edited by Guess_who at 9-9-2024 10:18 PM
cmf_kikey replied at 9-9-2024 09:55 PM
Sebenarnya aku malas nak layan gosip ni. Since mula2 fazura naik quote yang menyebabkan gossip ber ...

Iols setuju. Walaupun org kata sang bini mmg suka share quotes sejak azali tp pd meols semua quotes dia up mmg buat org speku. Ptt lps PA dia yg kecelaruan jantina tu post  gosip bos, bini settle je diam2 kt rumah xperlu sharing quotes/post bg pns. Org luar ni mmg menunggu je tgk kita jatuh. Pastu mmg tiap kali berantakan mmg kena tanggal cincin kahwen ke.... ?

Whitney72 replied at 9-9-2024 09:41 PM
Dah2...x yah nk bergaduh nk tmbah dosa...Fattzura ok2 je...stiap org ada isu dan dugaan dan mereka j ...

Aku harap aku boleh percaya ko. Tapi maaflah.. aku tidak percaya.

cmf_kikey replied at 9-9-2024 10:17 PM
Aku harap aku boleh percaya ko. Tapi maaflah.. aku tidak percaya.

Nak join x percaya.

Follow Us
AbdulSmokeyy replied at 9-9-2024 10:10 PM
Aku setuju dgn semua yg ko kata tu..
Bab perenggan last tu pun sama..sgt setuju..aku nk nasihatkan ...

Lama aku simpan perasaan annoying aku kepada drama ini. Hahahaha. Aku lama tak log in sebab malas nak ikut campur. Tapi lama2 aku tgk makin menjadi pulak perangai kebudak-budakkan tu. Aduhaiii… walau salah macam mana pun suami tu, adalah berdosa memancing utk dia dicaci maki orang ramai atas kesalahan yang tak jelas pada org tu. Itupun nak kena ajar ke kakak? Haiyaaa…

Hahahahah… biarkan lah saja 14 sept tu jadi seperti hari2 yang lain. Mendapatlah ko bamtah, sambut la beday ngan cast & crew kat location je. Kalau ada  

Rate

1

cmf_kikey replied at 9-9-2024 10:29 PM
Lama aku simpan perasaan annoying aku kepada drama ini. Hahahaha. Aku lama tak log in sebab malas  ...

Bamtah sambut bday dgn 11 ex gf.
KakaFaz boleh sambut bday dgn geng2 rempit dia.

Guess_who replied at 9-9-2024 10:15 PM
Iols setuju. Walaupun org kata sang bini mmg suka share quotes sejak azali tp pd meols semua quote ...

Share quotes boleh, share la pasal benda lain yang tak related. Yg orang tak boleh nak connect the dots. Ini semua arah nya kesitu semua. Bukan quotes je, posting kat IG pun. Ramai fans ye, tapi kena ingat.. ramai haters juga. Org tunggu je rumah tangga diaorang ni runtuh.

Yang itupun aku wonder gak tu. Aku x aware pun pasal tu sampailah ada forumer bg tau. Ada function lain rupanya cincin tu. Jadi signal dah baik ke belum

codenamedream replied at 9-9-2024 10:21 PM
Nak join x percaya.

Mari lah kita. Selagi tak de bukti bergambar, aku tak percaya. Lantak la korang situ.

Lama aku simpan perasaan annoying aku kepada drama ini. Hahahaha. Aku lama tak log in sebab malas  ...

Nampaknya banyak yg perlu kita perbincangkan chuols. Aku dh agak dah bila lama tk nmpak ko..aku pun terpaksa la muncul sekali2 kt sini..bkn apa kesian plk bila org yg terlalu diam tkleh nk pertahankan diri ni kan..nk buat camne itu la dia since forever.
Ada la tu kut production tolong celebratekan..tkkn takde

codenamedream replied at 9-9-2024 10:35 PM
Bamtah sambut bday dgn 11 ex gf.
KakaFaz boleh sambut bday dgn geng2 rempit dia.

Kakafaz tak pe, dia mesti akan ada majlis grand ditempat yang grand sebab kawan2 dia pun jenis grand juge.

Bamtah la sendu. Hahahaha..11 pompuan semua dah jadi ex. Kesiannn

Setuju. Lama2 naik bosan tgk drama ni. I yg fan pun dah letih tgk, ada my friends yg biasa2 je pun naik menyampah.
Childish sgt.

Petang tadi Fattah sebagai Ray shoting fitting baju kahwin dengan makwe yang ke 11 ler kot kan.

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

nyamma kalau tengok gambar ni mahu dia cakap dengan daddy.”Nanti nyamma rotan daddy” hahahaha

Promote filem Awang tp tak ada Awangnya.

Nak sangat orang tahu dia not in a good term lagi dengan tok lakinye..
Kepuasan apa yg dia dapat..
Seronok agaknya bila orang terus2san speku dan salahkan laki dia tak stand up pertahankan rumahtangga.

Uchelisa replied at 9-9-2024 10:54 PM
Petang tadi Fattah sebagai Ray shoting fitting baju kahwin dengan makwe yang ke 11 ler kot kan.

Dah off komen minah ni..acik2 mana la pi serang post dia;

AbdulSmokeyy replied at 9-9-2024 10:39 PM
Nampaknya banyak yg perlu kita perbincangkan chuols. Aku dh agak dah bila lama tk nmpak ko..aku  ...

Nampaknya begitulah. Banyak kita perlu bincangkan ni. Aku bukan la nak menyebelahi fattah. Kalau dah salah tu salah lah. Kalau betul seperti yang dikatakan. Tapi benda ni semua hearsay. Buta2 je kena maki sampai IG dramasangat pun x tag dia dah. Kat IG tu pun penuh caci maki. Berlalu begitu je LMT tu.  

Aku rimas baca acik forum konon tau sangat pasal hal umah tangga org. Tak semestinya yang merentan tu 100% betul dan yang diam tu 100% salah. Mesti ada sumbangan kedua2nya baru jadi gaduh. Tak ada satu pihak yang completely innocent.

Itulah pasal. Dah pahit, masam, masin, kelat dah ni. So produksi je la yang celebrate. Jangan la berharap nak tgk majlis beday tahun ni ye

AbdulSmokeyy replied at 9-9-2024 10:57 PM
Dah off komen minah ni..acik2 mana la pi serang post dia;

tadi aku ada terbaca sorang ni komen .Inilah orang yang salam yusry dulu sampai lisa marah.

Iols tetap rasa pajura takkan post apa2 gamba pattah kat ig die wpn da berbaik demi dek menunggang isu palestine..malu la weh da pungpang2 kat media tup2 jilat balik