CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: dinosour_27

Himpunan Kisah Seram Ku-Page 47-Siapakah Yang Di Swimming Pool Itu

Reply 720# missayeen

dah lame tak hapdet.. alang2 aku bagi la panjang2 sket.. tengah rajin jangan ditegur.. nanti datang malas aku.. hahaha.. segan la ajak ilah.. nanti dia cakap au saje je nak suh dia masuk umah aku.. kalau dia masuk sendiri takpe.. aku ni pemalu orangnyer.. heheheh

hantu galah tu cemana ghoman eh???

Reply 722# melinda_gordon

hantu galah aka hantu tinggi la cik mel.. aku pun tak tau camana ghopanya cuma setau aku hantu ni tinggi.. makin kita dongak nak tengok dia makin tinggi hantu ni..

Reply  melinda_gordon

hantu galah aka hantu tinggi la cik mel.. aku pun tak tau camana gho ...
dinosour_27 Post at 17-9-2010 15:12

owh yeke?
heheh almaklomla..ni first time mel dgr hantu galah tu..
hehehe

missayeen Post at 14-9-2010 11:35

memangg sahhhhhh!!! aku tak nampak apa2 dalam botol tu

akhirnyeeeeee.......abis baca benang ni
mmg best la  citer lam benang ni
x sabo nk nunggu hapdetnyew

Follow Us
Reply 725# mieraedoera

kak miera, kucen pun x nmpak
seb baik lor...

Reply 725# mieraedoera

aku pun tak nampak.. yang aku nampak revive tu jer.. puas aku besarkan kecikkan.. tetap tak nampak ape.. siap aku tebalikkan laptop ni tengok upside down pun tak nampak.. huhuhu

Reply  mieraedoera

kak miera, kucen pun x nmpak
seb baik lor...
kucingkarate Post at 19-9-2010 13:02

usaha lagi eh.. kalau nampak leh la share2 kat sini.. aku dah naik juling tengok tak nampak2 gak.. huhuhu

salam...

selamat hari raya

setelah lame tak masuk MPS ni, hari ni aku melepaskan geram melepak kat sini dari pagi sampai petang ni...hehhe..

tokojut haaa tengok botol tue, seram sejuk terus kat sini....hihihi....tp kaishi tak nampak ape2 la....takut pon ade nka tenung botol tue lame2.....

salam...

selamat hari raya

setelah lame tak masuk MPS ni, hari ni aku melepaskan gera ...
kaishi Post at 20-9-2010 16:20

selamat ari raye gak.. tula.. dah lame aku pun tak lepak bod mps ni.. huhu.. ni baru la bergiat aktif balik.. lepaskan geram cukup2 ye.. haha

Kisah Gangguan Kucing

Post Last Edit by dinosour_27 at 20-9-2010 18:35

aku ada bela kucing.. aritu masa family aku dah balik aku tinggal sorang kat umah.. dalam kul 4 pagi aku terjaga.. haus.. tapi sebelum tu aku dengar bunyi anjing melolong.. sahut2an.. so mase aku keluar dari bilik tengah mamai2 tu.. aku tengok kucing aku tu macam tengah ketakutan.. tengok sliding window kat hall.. pastu bila da nampak aku.. dia lari mencicit macam takut tengok aku.. bila aku panggil and nak ambik dia.. dia macam tengah takut sangat.. adakah muka aku macam muka hantu atau ada hantu meyerupai aku.. hehehe.. lagipun rumah ni aku lom wat kenduri ape2 lagi.. aku ingat nak wat kenduri doa selamat.. tapi lom ade mase lagi..

untuk pengetahuan korang.. selama aku tinggal kat kondo ke apt ke.. aku memang jarang tutup sliding door/window.. sebab aku suka angin masuk.. tapi jangan korang ceroboh masuk umah aku plak bile aku bagitau nie.. heheheh.. kat area umah baru aku ni.. banyak sangat anjing.. sebab banyak orang bukan melayu.. so malam2 tu kadang2 terganggu la jugak.. sebab kadang2 suara diorang melolong mendayu2 tu buat aku tak senang tido.. dah la aku tido sorang.. bilik aku plak tingkap kiri kanan.. hehehehe.. tengok!!.. aku tengah taip pasal anjing ni pun dia orang dah gong gong.. macam tau2 jer aku tengah ngumpat diorang.. hehehe.. ok.. lari topic plak.. tapi semenjak aku bela kucing ni.. dah berapa kali gak la terjadi.. macam ada benda yang diorang takutkan.. tapi aku buat bodoh jer la.. jangan aku yang nampak sudeh.. hehehehe

sape2 ade pengalaman sama macam aku? leh share? memang aku tau binatang boleh nampak benda2 ni.. tapi yang heran.. kucing aku ni 2 beradik.. satu abang satu adik.. sekor dah dekat setaun.. sekor lagi baru 3 ke 4 bulan.. yang kecik tu membuta macam takde perasaan jer.. dah la membute je keje dia.. aku yang naik tensen sebab aku susah nak tido.. dia selamba datang menyelit sebelah aku.. tup2 dah tido.. adakah kucing yang si abang ni ada gangguan perasaan atau memang dia nampak sesuatu.. dan adakah si adik ni memang tak nampak atau dia malas nak layan.. tido lagi best? huhuhu

Rate

1

aku ada bela kucing.. aritu masa family aku dah balik aku tinggal sorang kat umah.. dalam kul 4 pagi ...
dinosour_27 Post at 20-9-2010 06:07 PM

die sujuk kot.. xpun nk tahan memerut, tkt ko marah..
atau, bayang2 pokok kat luar yang bergerak2 ikut angin wat die jadi alert semacam..

aku masuk rumah baru pun tak buat lg kenduri doa selamat, cuma masuk rumah baca ayat kursi , baca ayat kursi 4 penjuru setiap bilik, hari2 aku wat camtue.sampai blakang umah pun aku wat penjuru ngan keliling umah, hari2 aku wat camtue, selalu berdoa moga aku dilindungi harta benda dan gangguan syaitan dan iblis dan jugak manusia yg berniat jahat he3..tak tahu la bila aku nk wat kenduri doa selamat.....

aku ada bela kucing.. aritu masa family aku dah balik aku tinggal sorang kat umah.. dalam kul 4 pagi ...
dinosour_27 Post at 20-9-2010 18:07

owh..selalu je..
penah one day,mel tgh tgk tv sambil baring kat sofa membelakangkan tingkap..
time tu mel sorang kat umah..mak ngan abah kuar dating...hehehe...time tu kol 12 lebih kot..mlm..
kucing mel ni,mana mel duduk,kat situ la die nak menempel gak..so,die baring tepi mel...
tgh leka tgk tv tu,tetibe kucing mel ni bukak mata dan terus duduk tegak memandang ke arah tingkap..pastu die
berbunyi mcm tak tentu arah..pe lagi..mel terus kol abah la suh balik cepat sikit...mmg time tu meremang abis la...

lagu satu,dino...elok la awk jgn bukak sliding door tu mlm2..nak2 time maghrib...

Reply 735# melinda_gordon

haah..nanti makhluk penghisapdarah masuk..huhuhuhu

Reply  melinda_gordon

haah..nanti makhluk penghisapdarah masuk..huhuhuhu
5w_1h Post at 21-9-2010 09:19

apekah???en drakula ke??or vampire???

memula baca tajuk 'gangguan kucen' tuh aku ingat antu kucen ke hapa
rupanye kucen dino yg kene kaco dek antu

dino, senang tk bele kucen kalo duk apt??
tak susah ke kalo dia berak ke??
sbb kalo pakai pasir kucen pon dia cam ada bau gak
lg pun cam terkurung kan dok dlm umah jek
tak jejak tanah.....tak dpt main rumput...kalo main kejer2 pon nnti langgar dinding
lg 1...mana nk dpt ek kucen umo dlm 3 4 bln??
ehehehe...byk plak soalan....cam inspektor sahab lak

Reply 733# ejensemit

masalahnye.. dia tido atas sofa.. bukan atas lantai.. and dari windo aku tu.. mane nak nampak pokok.. tinggi tu bai.. hahahah.. tapi memang plik la.. tibe2 je kan

Reply 738# seeri_7843

senang tapi leceh sket la.. pasir kene bersih ari2.. nasib aku dok sorang.. so pasir dia aku letak dalam toilet tengah.. so korek2 masik bowl.. flush jer la.. pastu pasir kene bli yang mahal sket la so takde bau.. kalau nak jimat bli carrefour punya campur ngan yang ok sket tapi tu pun still ada bau.. dulu aku ada banyak.. 7 ekor mase kat umah lama.. tapi sebab nak pindah ni.. aku bagi kat orang.. aku amik 2 ekor jer.. nak meleleh la gak air mata.. bistu nak wat macamane.. sini actually takleh bela kucing.. aku wat bodo jer.. dalam umah aku.. bukan aku lepaskan pun.. tu je la teman aku.. so yang 4 bulan tu dulu ade lagi 4 beradik aku dah bagi orang.. kalau nak persian dalam mudah ada jual.. kadang2 3 bulan diorang dah jual.. putus susu.. rege paham2 la.. boleh bli stock ayam untuk setaun kot.. hehehehe.. tapi kalau dah minat kan.. lagipun bele haiwan ni punca rezeki gak.. cuma jangan siksa la.. kucing kalau dah dok dalam umah dah train dia tau ps pasir dia sendiri.. memang la tak jumpe rumput tapi diorang main2 dalam umah la.. cuma kalau ada sofa2 kulit tu.. paham2 la.. aku tak suke potong kuku diorang tapi kene train la jangan suka mencakar..