CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: rania_maira

Dato Rosyam mengimbau sejarah silam... tacing!

MH37O replied at 13-4-2016 04:51 PM
awak silap...saya byk kenalan daripada org belakang tabir termasuk fotographer ni...rosyam agak ke ...

so nak tahu gak wlaupun bini dia tak sombong dan merendah diri...agak2 dia makan hati tak dgn perangai laki dia kekadang?

rania_maira replied at 14-4-2016 09:00 AM
Utk film, plg suke tgk heols dlm janji diana..

watak haikal nok..
ok la jugak watak tu..

aku rasa rosyam nor miang sangat mse photoshoot ni
agaknye, ni lah karekter die blakang tabir gamaknye

MH37O replied at 13-4-2016 03:17 PM
so u think u dah cukup hebat ke siap nak ada buku??? kelakar

tidaklah-- kau peminat beliu dalam diam sebenarnya== sampai bersunggoh2 reply dan komen---
yg tak minat itu macam aku. Klik fasal tajuk berus gigi---nak tau apa yg berus gigi satu ni?
---sebab aku tak minat dia lah--kalau kau reply pun---aku tiada mereply balik--- baca reply pun malas
maklumlah, tak minat----
kau pemuja Rosam nor dalam diam---romantik.

amukgemuk replied at 14-4-2016 04:48 AM
tidaklah-- kau peminat beliu dalam diam sebenarnya== sampai bersunggoh2 reply dan komen---
yg tak ...

bukan aje minat,tp den sayang kat aktor ni ...kalau tak, den ignore lama dah...dgn kutukan2 ni lah buat seseorang tu berjaya tau...jgn main2...walaupun bak kata org kebenaran itu menyakitkan...tp itulah penawar/kejayaan dia...daripada puji walaupun tau sekadar nak jaga hati ataupun org yg kena puji tu percaya dgn pujian2 tu walaupun hakikatnya ia sekadar sindiran?

Vanilla_lette replied at 14-4-2016 03:40 AM
so nak tahu gak wlaupun bini dia tak sombong dan merendah diri...agak2 dia makan hati tak dgn pera ...

tu kena tanya tuan punya badan...tp rasanya tak kot sbb berpuluh tahun kot depa bersama sejak dari 'merempat' lagi...kalau tidak,dah lama cerai kalau makan hati etc2...tp as human being,perasaan tu mesti ada...cuma pandai atau tak handle...

Follow Us
Jajabeans replied at 14-4-2016 11:30 AM
bila ko tgk the way he carry interview session ke, atau cara dia mengacara program yg dia terbitka ...

iols setuju...sekor lg yg lebih nmpk kerek si fondan Awalina tu...beribu2 kali best Aliff Satar

MH37O replied at 14-4-2016 01:24 PM
bukan aje minat,tp den sayang kat aktor ni ...kalau tak, den ignore lama dah...dgn kutukan2 ni lah ...

hek eleh malaun ni tak abis2 ngan ko punya falsafah..menyampah plak aku. ko hingat retis2 ni semua nk baca ke ko punya kutukan sampah suma ni. retis boleh berjaya dgn kritikan membina..bukannya kutukan bodoh yg menjatuhkan mcm ko ni. org nk wat buku pasal kejayaan die pn ko bleh kutuk2 lak. bangang!!!

Aku suka je dia belakon. Fenomena okey dia dulu. Aku rasa dia hensem sangat masa tu .

Aku membesar pun dgn drama2 dia. Satu yang aku paling suka dia berlakon dgn Erma Fatima, Hairie Othman & Nasha Aziz. Aku lupa tajuk dia tapi best sangat drama tu, kelakar. Teringin nak tengok balik.

harapnya team astro hlive inspirasi jemput RN sbg tetamu

teringin nak tengok rumah dia

smlm rumah edry mmg besar & cantik

good job astro siarkan rmh artis2 yg jarang tunjuk their personal life kat media sosial

bukan dia ni dulu yg kata takut tua ....

SenahMontanah replied at 14-4-2016 05:32 AM
hek eleh malaun ni tak abis2 ngan ko punya falsafah..menyampah plak aku. ko hingat retis2 ni semua ...

suka agaknya org panggil kau ni anjing kurap ekk?

aku nak kutuk ke nak puji ke aku punya pasal...tak suka ignore,lagipun aku kutuk artis bukan kutuk anjing macam kau...kau ni mmg dilahirkan mcm anjing suka menyalak kan? aku mengutuk pun sekurang2 pada so-called artis2 yg none of your business bukan mcm kau,dgn forumners strangers yg takde isu/masalah dgn kau pun kau nak 'bangang' kan,nak start provoke carik pasal...kau ingat aku tak tau?

dasar hati busuk macam bangkai anjing...ehh kau elok tutup forum ni gi keluar carik laki kahwin...anak dara tua tak sedar diri...ke kau ni maknyah yg tak laku???

kesian sundal bangang ni,perlukan attention dari aku...

MH37O replied at 13-4-2016 04:51 PM
awak silap...saya byk kenalan daripada org belakang tabir termasuk fotographer ni...rosyam agak ke ...

bila baca part show off ni..otomatik tringat kt sorang kwn 'rapat' asben..asal family susah jugak..skrg bila Tuhan dh bg senang sikit, masyaaAllah punyalah riak..bini ngan anak2 pun sama jugak prangainya..apa dorang makan, pakai, beli kalo boleh habis smua nk kena canang.. kejutan budaya gamaknya.. kot2 esok nikmat yg ada ni ditarikNya balik, mau sewel agaknya.. kihkihkih

MH37O replied at 14-4-2016 01:42 PM
suka agaknya org panggil kau ni anjing kurap ekk?

aku nak kutuk ke nak puji ke aku punya pasal. ...

weh bodoh kalau aku boleh ignore mmg aku dh ignore la bangang. masalahnya komen2 sampah ko ada je kt mana2 thread. semak tau x!! xde ke function block kt forum ni mmg aku dh lama block ko ni..wat semak mata aku je

SenahMontanah replied at 14-4-2016 05:53 AM
weh bodoh kalau aku boleh ignore mmg aku dh ignore la bangang. masalahnya komen2 sampah ko ada je  ...

eh anjing..kau boleh aje kalau nak ignore...dont ever post reply my posts again...susah ke? tak perlu nak ada function2...kalau dah BODOH BANGANG ni...mmg susah nak ajar...eh lupa..anjing mana boleh diajar...macam kau!!!

aku makin lama makin kesian kat kau ni...takde org nak layan,so kau reply post aku supaya aku layan kau...

kau ni @SenahMontanah , mmg dilahirkan sial lah SenahMontanah

MH37O replied at 14-4-2016 01:24 PM
bukan aje minat,tp den sayang kat aktor ni ...kalau tak, den ignore lama dah...dgn kutukan2 ni lah ...

aku tiba2 terus admired dgn ko punya statement nih noks..
betul la kritikan tu boleh membina klu diambil yg positif..
tp pujian boleh membunuh pasal artis tu jd x sedar2 diri..

gerbera.memopad replied at 14-4-2016 01:32 PM
Aku suka je dia belakon. Fenomena okey dia dulu. Aku rasa dia hensem sangat masa tu .

Aku membe ...

a'ah la nok..
apa entah tajuk drama tu..
masa tu watak dan usia dia selari..sbb tu drama tu nampak best...

Awat naik2 angin ni.. x mkn lg ka ampa??

ACC106 replied at 14-4-2016 01:34 PM
harapnya team astro hlive inspirasi jemput RN sbg tetamu

teringin nak tengok rumah dia

kaann..
bagus juga astro buat rancangan2 mcm tu..
bukan lah kita ni taksub dgn hidup artis..artis jer pon..
tp atleast kita tau depa ni hidup dulu dan skrg mcmana...