CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: blastoff

[Tempatan] Tan Sri meninggal dunia ...jatuh je sebabnyaa ...atau blood clot vaksin ?

dua_chzy replied at 1-6-2021 08:14 PM
Nak vaksin ke tak ai think adalah hak peribadi (cecece now musim Covid boleh la kata gini. ). ...

Aku pernah sakit gigi kerana berlubang sampai gusi bengkak ler , doktor gigi tu nak buat surgeri utk putuskan urat agar sakit tak berpanjangan katanya , aku nak dia palam je tapi dia dok bertegas soh aku buat gak surgeri dan dia kata kalau tak buat aku akan terpaksa bergantung kat antibiotik seumur hidup ler , tapi dek kerana aku tak mau gak dia pun palam je laa dgn muka kelat

Aku balik boh sauda dan madu kat tempat bengkak tu selama seminggu ...sampai ke la ok je tak perlu amek antibiotik pungg..... kalau mula je nak rasa nyilu kat gusi tu aku tampal lagi sauda dan madu sebelum nak tidur , esok pagi bangun nyilu tu hilang ler.... sampai ke la tak pernah bengkak langsung pun.

bangsa cina ni pandai play victim, sama cam yahudi...depan public pijak kuman tak mati, tapi di belakang mengalahkan dajjal...

Edited by blastoff at 1-6-2021 09:10 PM
wanawina replied at 1-6-2021 03:41 PM
gigih nau TT dan konco bubuh semua atas salah vaksin. apa kalau vaksin ni kalis mati ka sistur2 semu ...

yg korang boh semua atas salah covid tu pehal sampaikan yg negatif result pun dok kata covid gak salah lalu di create cerita yg covid mutate sampai tak leh di kesan oleh test PC-R... err dah tak leh di kesan walau di test berkali2 patutnya kena terima hakikat ia bukan covid ler kannn
Bermakna semua yg mati dihempuk atas kepala covid tuu yg jadi berkontena2 digelar mati kerana covid tuuu
Tengok ni DG mengaku yg ditest negatif pun tetap masuk statistic covid lepas mati ...kuang3  

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

https://www.theedgemarkets.com/a ... ying-says-health-dg

Emergence of new Covid-19 variants worrying, says Health DG
KUALA LUMPUR (May 18): Health director-general Tan Sri Dr Noor Hisham Abdullah has expressed concern over the emergence of new variants of concern (VOCs) as many patients did not show any symptoms and, in fact, their Covid-19 screening tests often came back negative.
Nevertheless, some patients were already in critical condition, he said.
In a statement today, Noor Hisham said these VOCs spread rapidly and were also linked to high fatality rates.
Elaborating, he said most individuals infected with these variants did not show symptoms such as cough or fever, but they experienced joint pain, tiredness and loss of appetite.
“Some patients also didn’t show common Covid-19 symptoms, such as loss of smell or taste. However, these new variants spread quickly to the lungs.
“A large number of patients also didn’t have a fever, although there were signs of pneumonia detected through X-ray scans,” he said.

ifanonline replied at 1-6-2021 08:58 PM
bangsa cina ni pandai play victim, sama cam yahudi...depan public pijak kuman tak mati, tapi di bela ...

kerajaan nih dan KKM terutamanya la yg pandai sesgt play victim , asyik salah covid dan rakyat marhein walau hakikatnya sundrik bengap tak profesional dalam bertindak

seri_mawr replied at 1-6-2021 03:59 PM
x vaccine pun mmg dia akan mati pada hari ni...

hakikatnya dia di vaksin dan dia dah mati ... terima lah hakikat itteww

Edited by blastoff at 1-6-2021 09:19 PM
Reymz replied at 1-6-2021 04:18 PM
Yang mati sebab vaccine berapa banyak jer lah kalau nak banding kan yang mati sebab jangkitan covid  ...

sebab yg mati walau negatif result sekalipunggg, di test macam nak rak dok negatif gak still dimasukkan dalam statistic kematian kerana covid .....jadi nampak lah kematian kerana vaksin TAK WUJUD LANGSUNG kat malaysia nih ..kuang3

Follow Us
blastoff replied at 1-6-2021 08:56 PM
Aku pernah sakit gigi kerana berlubang sampai gusi bengkak ler , doktor gigi tu nak buat surgeri u ...

Mak ngan pak saya pun pernah bertekak dengan doktor tolak treatment sepital. Dan masing2 survive condition meka waktu tu. Meka buat macam ko la, makan juga ubat sepital tapi ambik perubatan alternatif. Mak tu la yang ajar ai ko jangan ikut ja apa doktor cakap. Ko kena tau hak ko. Ai angguk2 ja. Lagipun sepital tempat ai ni banyak kes hanat malpractice cuma tak dilaporkan ja. Ko tau la bumiputera ni. Pemaaf. Cina sini pun tak kuat bising. Perangai dah lebih kurang bumis yang redho ja.

I baca kat fb
ada org nampak dia
kat ppv putrajaya 2 minggu lepas
ambik 1st dose kat situ

Edited by blastoff at 1-6-2021 09:28 PM
dua_chzy replied at 1-6-2021 09:17 PM
Mak ngan pak saya pun pernah bertekak dengan doktor tolak treatment sepital. Dan masing2 survive c ...

perubatan moden terlalu invasive cara treatment... kalau tumor je kalut potong samada guna chemo ke atau surgeri ke konsepnya buang sel yg ada kanser tapi dah potong gitteww tentu pendarahan berlaku yg menyebabkan ia merebak ke tempat lain plak ler tu yg berlaku metastasis tuuu... contoh payu dara ada tumor lalu buang payu dara, lepas tu merebak ke tulang belakang...err mana mungkin nak buang tulang belakang kannn tu yg mati gak akhirnya.... sedangkan perubatan Islam memperbaiki sel kanser agar sembuh lalu tak lah berlaku metastasis ittteww dan tumor boleh hilang tanpa perlu buang tempat yg bertumor ittew ler

tumpanglalu74 replied at 1-6-2021 03:19 PM
My mom approaching 2 weeks post vaksin.  Not doing too good.  Badan lenguh.  Pfizer.

Lenguh dia lain mcm kannn.. aku member cite

Edited by blastoff at 1-6-2021 09:38 PM
kechikchomel replied at 1-6-2021 04:31 PM
soalan serius ni. kalau badan lenguh2, apa yg boleh buat utk kurang/hilang kan lenguh tu?
exercis ...

habatus sauda boleh lancarkan kembali perjalanan darah .....kalau amalkan selalu nescaya tapak kaki dan tapak tangan akan nampak kemerah2an ler macam tapak kaki anak dara gitteww walau usia meningkat sekalipun .... sel2 dalam badan fresh je
Org kalau tengok tapak kaki dan tapak tgn aku mesti heran tahap gaban sebab berseri2 memancar2 sinarnya dgn kemerah-merahan gitteww

Sebab tu lar tapak kaki dan tapak tgn yg berpenyakit pucat kesi sebab darah tak lancer ler tu

Mak ngan pak saya pun pernah bertekak dengan doktor tolak treatment sepital. Dan masing2 survive c ...

Betul tuh sistur. Doktor xder masa nk google sbb pesakit2 ramai. Balik double check kita google sendiri.

nolya replied at 1-6-2021 04:34 PM
Awak ni bercakap main agak2 je dn netizen pun tak pasti nak kutip asbabnya drp mane. Begini je, be ...

habis tu yg DG dan WHO main redah labelkan yg mati sebagai kerana covid walau test negatif hingga nampak ler jumlah kematian kerana covid jadi berlambak macam nak rak boleh plak kau terima redah meredah style itteww .. apabila aku buat kesimpulan kau kata tak patut lah plak .....sedangkan kesimpulan aku menepati ciri2 matinya kerana vaksin .

Cheh...sampai suda takda citer pasal Kok Wing punya skandal... Korang neh..acah nak spill the tea...spill laa betul2... Ni topik Kok wing bukan topik kobid..

Edited by blastoff at 1-6-2021 09:51 PM
xy_daen replied at 1-6-2021 04:52 PM
TT ni nak cakap ajal maut di tangan vaksin ke?
Baik-baik TT salah cakap padah nanti..

ajal maut lani penyebabnya KKM yg tentukan ikut sesedap sundrik je walau bukti tunjuk sebaliknyaaaa   dah terbukti dari kewujudan "mutation hingga tak mampu didetect oleh test PC-R" itteww yg sebenarnya cuma alasan utk memperbanyakkan statistik kematian kerana covid dgn melabelkan yg tiada virus pun sebagai pesakit covid gakkk  .

Beto lh y mak akak ckp tu, akak kena tau hak akak...xleh nk ikut sgt ape y diaorg spital ckp, kna ikhtiar cara alami jgk..

PristineOne replied at 1-6-2021 09:48 PM
Cheh...sampai suda takda citer pasal Kok Wing punya skandal... Korang neh..acah nak spill the tea... ...

aku pun tak tahu skandal apa dia ni terlibat

ifanonline replied at 1-6-2021 05:14 PM
LKW ni adalah penghasilan manusia zaman Tun M, satu geng dgn vincent tan, ananda krishnan, tan sri ...

dia kaya raya kerana jadi kroni moni dgn pemerintah ler ya ...hmm makna dia salur kat depa duit negara ler secara money laundering gitteww

Serius? Blood clot x semestinya sebab vaksin.. Geleng pala aku

uori replied at 1-6-2021 03:42 PM
kat twitter kematian beliau diraikan

dah kenapa

Ada citer gelap.. Antaranya suka kacau staff perempuan x salah... Iols ada baca kat bod kenamaan.