CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: gelugugu

PENGALAMAN MELUCUKAN BERKECEK LUAR.....

bkn stkt kecek luar,
kecek omputeh pn buleh dikelatekan..
lecturer kwe aja,
'cannot go a little dust..'
xleh gi sikit abuk.. haha

ada anak buah kawe jate sore bdk KL.. umur 6 thn..
comey kakloh jugok la... bila balik kg budok2 tino pakat2 kerumun anok buah kawe tu,,
serupo ore ulu tok rajin jupo manusio..

"Eiii... comANnye... geraNnye.... nama awaT sape.... tembaNnye pipi... rasa mcm nak KENGKAF jerrrr.."

eh teringat cikgu aku pernah mark paper penulisan..

'ayah saya adalah seorang pemandu kereta gala..'

eh teringat cikgu aku pernah mark paper penulisan..

'ayah saya adalah seorang pemandu kereta gala..'

toxicated Post at 11-12-2009 06:18

ni cerito saing kawe..

ado salesman dtg drumoh dio, nak jual set beg tangan tino ko gapo, kawe dok igt sgt..

awal2 tu ok lagi.. "kak, ini semua beg2 design terbaru.. ada yang buatan luar negara bla2.."

pastu last2, "ok, akak nak kaler ape akak boleh pilih, nak kaler KOKO ke, kaler INTAM ke.."

off topik,kawan aku orang kelantan,mase kawin tok kadi orang jawa,tok kadi tu tanye la lepas joho ape,kawan aku kate singapura,padahal tok kadi nak tanye lepas zohor ape....

Follow Us
off topik,kawan aku orang kelantan,mase kawin tok kadi orang jawa,tok kadi tu tanye la lepas joho ape,kawan aku kate singapura,padahal tok kadi nak tanye lepas zohor ape....
cmf_gelugugu Post at 13-12-2009 00:12

adoi...

Deras ke kau hungga?

ni cerito saing kawe..

...
beta_carotene Post at 12-12-2009 18:36

bergegar perut aku pagi2 ni baca cerita mu...kelankar sunggoh...

hahahahahaha   
aku gelok besar smpai tubik air mata baca thread ni...anok tgk mok pelek suko sore derah2..

pengalaman saing aku:
didi gi kl umah abg dia...abg dia suruh gi kedai beli gayung...so dia pon gi kedai..smpai kedai dia tanya tokey..."BANG, ADA JUAL CETONG TAK?"...

pengalaman aku:
aku dok kat perak masa aku kecik..x reti ckp kelate masa tu..mak aku ore kelate..first time aku cuba berani kan diri pergi kedai..mak aku suruh beli gula NISE...aku pon g la kedai tu mtak nak beli NISE..tercengang pakcik tu..

pengalaman masa kat u:
ina baru balik dari shopping...rosnah tegur ina "WAH INA BARU BALIK? BALIK DARI MANA? BANYAK NYA JABIR KAT TANGAN TU...aku yang kbetulan tgh jln nak g toilet terus ketawa non stop..

pengalaman org kg aku:
minah tu kawin dgn askar..so dia menetap kat luar dari kelate..masa cuti blk kg, dia g pasar..dia stop kat mokcik yang jual makanan dan berkata "MAKCIK, SAYA NAK TAMPAI SERIYA YE" haha..rupo2 nok make tape (tapai) rm1...aku terus suko dok sbelah dia..

Post Last Edit by mecdi at 28-1-2010 12:03

341# paeh.sahaja.

betul2..........hehehe..........cikgu aku dulu slalu sebut what's tiger........untuk ganamo rima = gedia

Perghhh Lawok belake citer korang...

Kawe orang luar tapi suke nak kecek kelate...

Hak ni pengalamn kawe masa duk kerje kat Jerteh...

Saing kawe bawak kawe gi jumpa Bomoh dekak Ulu Besut...
Bomoh tu letak air dalam kuali... lepas ni jampinya... Dia bagi arahan dalam kecek luar sebab kawe ngoyak kat dia kawe dok pahem kecek kelate....

'Anak berdua tenguk dalam kuali ni... tengok kat Pantat dia... boleh nampak...
Kawe heran 1 minit... Kawe nak nengok pantat sapa lak memalam buta ni.. Semuanya dak lelaki anak tok moh pun tak de.... ...
Tenguk kat dale pantatnya... sambil tunjuk kuali yang berisi air.... Bila kawe tenguk kawe ngoyaklah kat Tok Moh tu... tak nampak pun pantat sape sape kat dalam tu....
Saing kawe bantai gelak sambil guling guling.... Tok Moh pun heran....

1. "haii.. demam u dah sial ker?" - ayat member aku yang couple ngan bdk johor..
2. "saya nk minum lg air tu... jangan tohop!" - ayat member aku yang sama jgk, pada pelayan restoran yang kutip gelas dia masa dia gi toilet.
3. "saya tak merokak" - member aku yang sama jugak..

kesungguhan beliau berkecek luai amat lah direspek oleh kawan2 walaupun kadar "pemberigatan" dia tinggi..

huarghh kah kah... lawak2....

masa belajar kat jb dulu .

budak JB tanya : " engkau ader pisau tak ,aku nak kopek buah ?

aku ngan sorang lagi budak ganung terkejuk pah tu terus suka kuat2...budak jb tu terpinga2 bila aku kata dia carut...lepas terangkan kat dia aper makna dia K**** tu dalam basa ganung dengan dia2 skali terguling bating atas lembek ...

selalu jugak tersasul kat rumah mertua kat melaka...antara ayat2nya

"kak tolong amikkan puyuk sutir"
'bang.tolong pegi kedai ,beli gorek"

Post Last Edit by mecdi at 28-1-2010 12:03

341# paeh.sahaja.

betul2..........hehehe..........cikgu aku dulu slalu sebut what's tiger........untuk ganamo rima = gedia
mecdi Post at 28-1-2010 12:02
what the name of the tiger.gu kawe duk johor behi bena oyak gini

ada sorang kawan kelate tu, bila call, tanya dok mana.. Dia jawab: Saya sekarang ni [b]dok atas kereta[b] Tercengang kawan2 bukan kelate. Ngan saya pun tercengang kenapa kawan2 yg lain tu tercengang... Bila ditanya, depa cakap - apa minah tu buat, sampai panjat kete..

hahahaha...
duduk berdiri... mane la budok tu nok pahang... haha...

citernye mase saing aku nok masok kat rumoh sewe, pahtu g kedai mamak tu nok beli sayor la... g la kedai mamak tu... saing aku t ...
pawangBuaya Post at 2-12-2009 14:04

hahahaha....hok nie buat aku suko kerah dale ofis

Salam..ada 1 kisah benar aku nk kongsikan. Time blajar dulu aku duk rumah sewa. Campur2 la bdknya..kedah, perak kelantan terengganu
Nak jadi cerita, mmber aku budak perak ni bawak masuk moto dalam rumah, bukak enjin sebab nak servis. (biasa la budak2 bujang servis moto dalam rumah). Tengah syok2 mamat ni pasang balik enjin tu, datang budak terengganu ala2 cakap KL tegur dia..
”oii..skru tu tak kemas..bagi kemas lagi” (maksudnya: oii..skru tu tak ketat, bagi ketat lagi).
Budak perak ni ngan muka bengkerk terus ambik kain buruk lap2 minyak atas lantai. Tak sampai 2 minit dia sound budak ganu tu ”esok2 la aku kemas, tak siap lagi ni” aku ngan sorang lagi housemate (budak kelantan) siap gelak tergolek golek depan TV.Skarang masing2 dah keje tapi kalo jumpa misti duk cerita pasal tu lagi..