CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: junkredish

All about ilmu pengasih/pemanis latest pengasih cenuai by wasntme

Originally posted by zy at 28-2-2007 06:55 PM
Nak manis berseri wajah tu ..Solat jangan tinggal...selawat bebanyak...dan ikhlas kerana Allah S.w.t.

Mmg betul...benda2 tu jgn lupa...tu the source of seri yg paling ori sbenarnya...cuba selawat dalam most ape jer kita wat...mandi, nak minum, nak makan dan cuci muka...sure radiant and memncar gitu....air semayang tu biasakan pas mandi amik selain nak solat....biar air dia kering sendrik...not only at the face but to all wuduk parts....what a shiny you wa cakap.....siap ngan kaki2 sekalik bercahaya....tu yg bila tgk sekalik nak tengok 2 kalik, 3kalik...

ilmu pemanis yg paling mujarab....duit banyak dalam poket ...tua pun tak pe..nanti ada artis yg cun dan muda minat..pemanis katakannnn

Reply #52 dafiza's post

mana kao dapat mentera jawa tadi?

Originally posted by dafiza at 26-2-2007 01:37 PM
Ni ader ilmu pemanis ni. Tak tahu berkesan ker tak.
Dalam bahasa jawa. Tak faham ler.

Sembogo Cahyo
To appear extremely attractive and radiant, conduct the following rite:
Enter into a secl ...

Tak faham sebaiknya jangan amalkan nanti lain jadinya susah....

ada sorang kwn aku tu dia kate pernah cuba pakai pemanis sampai 2 3 jenis tapi bukan dlm satu masa lama gak dia pakai. pastu last2 dengar dia cakap takde kesan apa2. msh gak org layan dan pandang spt biasa. dan skang ni dia tak caya langsung dgn bendi ni. mungkin pemanis dia tak power kot?

aku pong susah nak caya benda2 camni dan yg seangkatan dgnnya...

Follow Us
Ilmu pengasih ni bahaya sbnrnya. Terutama jika disalahgunakan. Kalau pakai ayat quran lagi, lagilah dosa pasal menyalahgunakan ayat quran utk tujuan yg kurang sesuai. Lagipun perasaan dia tu original ke? Nasihat sy kalau suka dgn org tu, cari masa yg sesuai dan terus terang sj. Selama ni sy tak pernah pakai ilmu ni, tp selama tu juga hampir 95% ppuan yg sy suka, ada perasaan yg sama dgn sy. Sy cuma perlu ikhlas sukakan mrk, atur strategi, terus terang dan hasilnya? Lagi hebat dan pure dari mana-mana ilmu pengasih.

ilmu pemanis utk kerja camne..
cam ade org nak pakai utk g interview...
so opismate suke je
tapi xdelah tujuan nak besau kepala...eheeh advice2?

.sori kalau terkeluar topik

cuma nak tanya pasal susuk..niat untuk semua orang suka dan dia dapat apa yang dia nak..
semua tu mengundang unsur2 syirik..sama jugak ke fungsinya dengan ilmu pengasih ni..

cinta.....

masalah cinta sama ngan masalah qisha....tapi skang dah ok...kadang2 ada la ckit2...orang yg berubat kata pompuan buat kat dia sbb dulu dia ada janji nak kawin ngan pompuan tu...stakat ni dah 4-5 orang dah berubat...kdg ok...kdg jadi jugak tapi tak la seteruk dulu...

bapak qisha ada ajar satu doa ni...masa qisha ngorat asben dulu pun pakai doa ni...kalau bgaduh ngan asben pun baca doa ni...insya-Allah bergaduh seteruk mana pun dia still balik ke rumah jugak....

tinta dari cucu

ilmu pengasih ini ada banyak jenisnya...

ada yang ayat melayu,ada yang siam,ada yang arab...

walaupun banyak petua yang diberikan disini seelok-eloknya dibawa pesakit yang disyaki terkena ilmu pengasih dengan orang yang berkebolehan untuk berubat kerana setiap ubat ada penyembuhnya...

cucu bukan mengagungkan kekuatan ilmu kalam ini tetapi kalau mereka yang ragu-ragu dengan keberkesanan ilmu kalam bolehlah melihat kepada santau yang boleh dihantar melalui angin,tentu sekali sains tidak dapat menerangkan dengan mudah,kerana santau tujuannya untuk menyakiti mangsa.bezanya,ilmu pengasih pula untuk dikasihi.

banyak ilmu pengasih yang berkesan,cumanya selama mana ia bertahan,ada pula cabang-cabang yang lain seperti ilmu pengesian,ilmu penyeri muka,ilmu pemanis suara,mandi bunga dan sebagainya.selalunya,ilmu pengasih ini banyak pantang larangnya dan tidaklah semudah yang dididamkan,bahan buatannya pula sukar diperolehi.

Originally posted by enzo at 14-3-2007 12:36 AM
Ilmu pengasih ni bahaya sbnrnya. Terutama jika disalahgunakan. Kalau pakai ayat quran lagi, lagilah dosa pasal menyalahgunakan ayat quran utk tujuan yg kurang sesuai. Lagipun perasaan dia tu original ke? Nasihat sy kalau suka dgn org tu, cari masa yg sesuai dan terus terang sj. Selama ni sy tak pernah pakai ilmu ni, tp selama tu juga hampir 95% ppuan yg sy suka, ada perasaan yg sama dgn sy. Sy cuma perlu ikhlas sukakan mrk, atur strategi, terus terang dan hasilnya? Lagi hebat dan pure dari mana-mana ilmu pengasih.

ada jugak yang berterus terang,hati dengan ikhlas tunggu masa tepat...last sekalik...kene rejek....tuh pehal plak??tuh gerenti...conform 95 peratus di rejek idup idup.......

Yang ni aku dapat dari guru fen shui.....kalau tak silap...

dalam satu bulan kita peratikan bila bulan mengambang penuh....kalau dah dapat harinya...amik cermin muka yg bentuknya bulat...(kalau boleh yg framenya warna silver..)  embunkan dia betul betul imbasan bulan penuh tu masuk dalam cermin...buat tiap tiap malam selama bulan penuh...kalau dah habis tempoh bulan penuh simpan cermin tu dalam bungkusan kain sutera....simpan sampai  waktu bulan mengambang penuh lagi...

Bila tiba waktunya....keluarkan cermin...berdiri kat luar...biar imbasan bulan ada dalam cermin dan pantulkan kemuka kita...pandang cermin tu dan bayangkan muka orang yg kita nak...(seeloknya bayangkan dengan jelas dan fokus...disyorkan tengok gambar dia dulu ..ingat..) buat dalam 10/15 minit...selama bulan masih penuh...
Tenaga bulan penuh memang kuat untuk tarik hati orang...

aku pernah buat dan aku percaya...
orang yg aku sayang ada gf lain...kami begaduh besar sampi masing2 anggap diri masing tak wujud dalam dunia..

So aku geram masa tu...aku buat apa yg Tok cina tu cakap...full step aku buat...then tak lama lepas tu (makan 2/3 bulan jugakla..)dia sendiri datang jumpa aku..minta maaf..layan akau dgn baik...macam nak baik balik...

Tapi masa tu aku dah ada bf lain...dan aku anggap dia kawan jer...sbb dia pun masa tu dah bertunang dgn gf tu...skarang kami rapat sgt2....

percaya tak...sekarang pompuan susah dapat jodoh sebab

*kena bersaing dengan pompuan lain
*kena bersaing dengan gay
*kena bersaing dengan pondan
*kena bersaing dengan org yg terror sihir...

dan yg lebih penting ialah bilangan POMPUAN makin meningkat berbanding LELAKI..!!

mak aku ade sikit ilmu...

sirih berputar-putar
pandangnya aku hatinya teruja
datangla sini...
datang padaku

ops sori mak blaja
tak habis
so anaknya pun tak dapat blaja
heheh

Lotus_500 This user has been deleted
Sesiapa yang tahu ayat2 atau doa2 untuk penyakit laki yg curang pada isteri...supaya dia x berlaku curang ngan kita lagi...lembutkan hatinya

Reply #345 Lotus_500's post

Baca surah Alam Nasrah banyak2....

Jampi mentera yang dibaca sendiri tak berkesan untuk tujuan pengasih dan pemanis.  Mesti kena ada jin pengiringnya baru dia menjadi, kuasa sihir dia yang buat orang lain pandang kita manis, buat orang lain jatuh cinta.  Kalau nak ilmu pengasih pegi jumpa tok moh atau tok batin orang asli.  Kalau nak ilmu pengasih yang paling kuat sekali kena pegi jumpa sami hindu dikuil hindu.  Kesannya cukup kuat dan hebat, orang yang kamu kenakan itu boleh datang rumah malam2 cari kamu.

TAPI INGAT!!! DOSA DAN AZABNYA TANGGUNG SENDIRI.  Tidak ada akhirat bagi orang yang bersekongkol dengan tukang2 sihir.  Tukang2 sihir hukumnya dipancung sampai mati tanpa disuruh bertaubat....

Oom ceru maha ceri .................................. (jampi pengasih Siam)

baca 3X sambil genggam garam.